Aktualności

Za nami już Puchar Otwarcia w trybie Squad Rush 4on4 oraz Conquest 8on8. Z tej okazji polska sekcja Battlefield 3 na ESL przygotowała coś, na co na pewno wiele drużyn czekało. Właśnie przed chwilą oficjalnie zostały uruchomione dwa laddery - Squad Rush 4on4 Ladder oraz Conquest 8on8 Ladder! Jesteście gotowi, aby przyjąc wyzwanie i rywalizować z najlepszymi formacjami w Polsce?

 

Mamy nadzieję, że laddery, które dzisiaj oficjalnie uruchamiamy będą bardzo popularne i przyniosą Wam wiele wspaniałych momentów, a przede wszystkim masę dobrej zabawy. Jednocześnie informujemy, że w ladderach uruchomiony został Matchmaker, który, po uprzednim skonfigurowaniu tej usługi, będzie automatycznie starał tworzyć dla Was spotkania o określonych przez nas godzinach. W ramach ligi włączony jest również Instant Challenger, dzięki czemu w przypadku obecności innej drużyny, będziemy mogli od razu zagrać spotkanie ligowe.

 

Battlefield 3 Squad Rush 4on4 Ladder

Zapisz się!

Zapisy: każdy może dołączyć!
Matchmaker: aktywny
Instant Challanger: 24/7
Autochallanger: nieaktywny

 

Battlefield 3 Conquest 8on8 Ladder

Zapisz się!

Zapisy: każdy może dołączyć!
Matchmaker: aktywny
Instant Challanger: 24/7
Autochallanger: nieaktywny


Pamiętajcie! Regulamin, który możecie zobaczyć na następującej stronie nie jest regulaminem ostatecznym. Zasady rozgrywek mogą jeszcze kilkanaście razy ulec zmianie, do czasu, w którym zostaną ostatecznie sformułowane. W związku z powyższym zalecamy bieżące przeglądanie regulaminu, aby uniknąć wszelkich nieprzyjemności związanych z jego łamaniem!

 

Jeśli macie jakieś pytania, opinie lub propozycje związane z działalnością sekcji Battlefield 3 na Electronic Sports League - zapraszamy do napisania odpowiedniego tematu na forum lub poprzez etykietę wsparcia. Gorąco zapraszamy do rywalizacji!

Komentarze

[01] cezar122
18:13 16-11-2011
2
To na eslu karkanda będziemy grać infantry tylko squad rusha?. Szkoda bo to już nie będzie takiego teampleya jak kiedyś.
[02] WujekRada
21:24 16-11-2011
1
''Conquest 8on8'' . Powinno być : '' Conquest CoD mode ''

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!