Aktualności

Bc2Bf3

Początek tego tygodnia jest szczególnie dobry dla wszystkich tych, którzy mają ochotę na grę, w której poza punktami i wirtualnymi nagrodami są też te prawdziwe, 'namacalne'. A to wszystko dzięki dwóm event'om organizowanym przez G4G.pl Więcej informacji w rozwinięciu newsa, zapraszamy!

 

Battlefield 3:

 

Pierwsza Krew

Pierwsza Krew - 27.02 - 05.03

 

Co takiego należy zrobić aby wygrać myszkę A4Tech X748? Wystarczy być osobą, która zdobędzie jak najwięcej fragów przy pomocy broni określanych jako assault rifle. Proste? Tak się tylko wydaje albowiem konkurencja jest spora. Więcej informacji, w tym tabelkę najbardziej skutecznych strzelców znajdziecie tutaj. A regulamin znajdziecie tutaj.

 

Battlefield Bad Company 2:

 

odrodzenie

Odrodzenie - 29.02 - 07.03

 

Znudził Cie Battlefield 3? A może od zawsze uważałeś go za grę gorszą od Bad Company 2? Jeżeli tak, to ten event jest skierowany do Ciebie! Jest tylko jeden mały haczyk... musisz być fanem adrenaliny a jak największą liczbę fragów zdobyć z odległości mniejszej niż 100 metrów. Nagrody są atrakcyjne: za pierwsze miejsce podkładka QCK steelseries; nagrody za drugie miejsce tj. koszulkę BF3 Back to Karkand oraz kubek B2K sponsoruje firma cooltshirt.pl . Więcej informacji, tabelkę najlepszych strzelców oraz regulamin znajdziecie tutaj.

 

Wszystkim graczom życzymy powodzenia!

Komentarze

[01] hiszpan12
22:58 28-02-2012
0
Błąd w linku coolshirt.pl - powinno być cooltshirt.pl .
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!