Aktualności

18 kwietnia. Kojarzy się Wam ta data z czymś szczególnym? W 2007 zdecydowano, że to Polska i Ukraina będą organizatorami Euro 2012; jest to też Święto Niepodległości w Zimbwabwe... ale my nie o tym. To właśnie 18 kwietnia 2012, na półki polskich księgarni trafi wyczekiwana powieść sensacyjna autorstwa Andy'ego McNab'a i Peter'a Grimsdale'a – Battlefied 3: Rosjanin. To świetna wiadomość dla m.in. wszystkich tych, którym kampania dla jednego gracza pozostawiła niedosyt, a edycja w innym, niż naszym ojczystym języku, jest nie do przełknięcia. Jesteś wiernym fanem serii? Obok tego tytułu nie możesz przejść obojętnie!

Po więcej zapraszamy do środka!

"Jest to pełnokrwista, niezależna sensacja, która wyszła spod pióra doświadczonego i uznanego pisarza, autora ponad dwudziestu książek i telewizyjnego serialu dokumentalnego Andy McNab's Tour of Duty o wojnie w Iraku i Afganistanie, a przy tym byłego żołnierza brytyjskich sił specjalnych SAS; żołnierska przeszłość McNaba pozwala mu czerpać z bogatego doświadczenia nabytego podczas misji w wielu ogniskach konfliktów na świecie.

Napisana niezwykle żywym, do bólu realistycznym, żołnierskim językiem, powieść Battlefield 3: Rosjanin przeniesie czytelnika do postsowieckiej, rządzonej przez oligarchów i GRU Moskwy oraz do Iranu. Rozpoczynające się w tych miejscach dwa niezależne wątki – jeden opowiadający o Dimie Majakowskim, byłym żołnierzu Specnazu, pracującym obecnie dla rosyjskich miliarderów, drugi – przedstawiający historię sierżanta marines, Henry'ego Blackburn'a na misji w pogrążającym się w chaosie Iranie – splotą się w zaskakujący sposób, prowadząc do zaskakującego finału. Wyraziste, nieszablonowe postaci, złożone sytuacje, które stawiają bohaterów przed bardzo nieoczywistymi wyborami, wartka, osadzona w przejmująco realistycznych warunkach akcja, trzymająca w napięciu fabuła – wszystko to sprawia, że książka Battlefield 3: Rosjanin to nie tylko lektura obowiązkowa dla fanów gry Battlefied 3, ale i godna polecenia powieść sensacyjna dla miłośników gatunku."

Jak pewnie już się domyślacie Battlefield.pl będzie jednym z patronów polskiego wydania! Możecie zapytać, a co Wy na tym zyskujecie? To, że wkrótce na łamach naszego portalu (a także na naszym facebook'u ) pojawi się konkurs, w którym będziecie mogli wygrać jeden z kilku egzemplarzy powieści. Stay tuned!

Komentarze

[01] xagon
19:24 15-03-2012
1
Kupię, lubię poczytać, może po książce zachęcę się w końcu włączyć kampanię singla.
22:20 15-03-2012
3
Pewnie mnie ludzie wezmą za nienormalnego, ale... bardzo podaobała mi się kampania, książkę kupię!
23:16 15-03-2012
1
Nie tylko tobie się podobała . Mimo że to wszystko co działo się w singlu, było już i jest "trochę" oklepane, to kampania miała momenty świetnej immersji.
[04] Uapa
12:23 16-03-2012
0
@01, 02
Wstrzymajcie się z kupnem bo będziemy organizować konkurs gdzie nagrodą będzie właśnie książka Battlefield 3: Rosjanin.
[05] SouthMan
16:15 16-03-2012
0
To się wstrzymam bo mam chrapkę na tą książke
[06] Eleanor
21:23 19-03-2012
0
lepiej pierwej przeczytać książkę czy przejść singla? Bo jeśli w książce będzie to samo co w single, ale bardziej szczegółowe to chyba lepiej przeczytać, żeby sobie zabawy nie zepsuć na długie wieczory przed komin... kaloryferem. A jeśli książka jest kontynuacją singla to nie chce nie wiedzieć ocb : P

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!