Aktualności

Jutro pojawi się nowa łatka serwerowa do Battlefield 3. Do odstrzału idą bugi w rozgrywce oraz problemy techniczne. Ponownego balansu doczeka się kanonierka, a w trybie Hardcore pojawi się możliwość wyłączenia minimapy na wszystkich platformach. Szczegóły w rozwinięciu.

 

• Kanonierka w trybie Rush będzie pojawiać się po zniszczeniu każdego przekaźnika przez atakujących. Czyli w przypadku zestrzelenia kanonierki, pojawi się ona ponownie dopiero po zniszczeniu następnego przekaźnika.

• Kanonierka w trybie Conquest będzie "odradzała" się z 60s opóźnieniem, bez względu na opóźnienie czasu respawnu na serwerze.

• Możliwość wyłączenia minimapy na serwerach Hardcore. Na konsolach poprzez odpowiednią opcję w panelu admina, natomiast na PC przy użyciu komendy "vars.minimap false".

• Poprawiona stabilność serwerów.

• Naprawiono buga, który uniemożliwiał graczom na serwerze, dwa zabicia nożem w tym samym czasie. Wtedy to tylko jednemu z nich odtwarzała się animacja zabójstwa.

• Przyznawanie tytułu najlepszego gracza i najlepszej drużyny w oparciu o normalny wynik. Wcześniej gracze Premium mieli przewagę ze względu na ekskluzywne eventy 2XP.

• Poprawne wyświetlanie zabójstw. Gdy gracz zabił kogoś z miny lub podobnej broni, na liście wyników pojawiała się informacja, sugerująca, iż zrobił on to przy użyciu pojazdu. Posobna sytuacja miała miejsce po wystrzeleniu pocisku z Javelina i wejściu do pojazdu, nim pocisk dotarł do celu.

• Glitch z rozstawianiem radia na dachach został usunięty, aby uniemożliwić graczom przebywanie na obszarach normalnie niedostępnych. Glitch ten odnotowano na mapie Operacja Metro.

• Nie można już wejść do pojazdu podczas wchodzenia po drabinie.

• Wyeliminowane przypadki wywalania z gry podczas ładowania mapy.

 

 

11 października

Między 10.00 a 10.30 Battlelog i serwery Battlefield 3 będą niedostępne.

Od 10.30 patch zacznie wchodzić w życie, co zależy od platformy i serwerów.

W przypadku konsol opóźnienie wynosi ok. 6 godzin.

Jeśli chodzi o pecety - nawet do 24 godzin.

 

 

Przy okazji, event na Wake Island dobiegł końca. Jako pierwsi wynik 19,420 rozegranych rund, osiągnęli gracze Playstation 3 deklasując swoich rywali. Drudzy byli pecetowcy z wynikiem 16,817 a tuż za nimi posiadacze Xboxa 360 z wynikiem 16,295. Nieśmiertelnik jest już dostępny na wszystkich platformach dla wszystkich osób, pod nazwą "Executioner".

Komentarze

[01] Krex
21:39 10-10-2012
0
Nareszcie AC-130 powinno być zbalansowane na rushu, no i szkoda, że nie będzie już niewidzialnych kierowców quadów i trollować ludzi :<
[02] nosports
01:07 11-10-2012
0
a mnie najbardziej podoba sie ze wkoncu naprawili kose, ile razy ja przez to zginąłem...
[03] Saleen28
11:41 11-10-2012
-3
Ciekawe co po cichu zepsuli tym patchem.
[04] Koda007
14:10 12-10-2012
0
Krex, ja zdychałem przed telewizorem gdy ich widziałem, albo sam ich trollowałem : D beka fchaj :]

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!