Aktualności

Minęło stosunkowo sporo czasu od momentu opublikowania na głównej stronie Battlefield.pl większej informacji na temat moda do Battlefielda 1942 o nazwie Forgotten Hope: Secret Weapons , co wcale nie oznacza, że przez ten czas nic się nie działo – wręcz przeciwnie.

Nie sposób zebrać w jednym newsie wszystkich wiadomości jakie ukazały się w przeciągu minionych miesięcy, dlatego tym razem skupimy się tylko na najważniejszych, tudzież najbardziej interesujących, a osoby głodnej większej ilości szczegółów dotyczących mn. widocznych poniżej pojazdów mogą zajrzeć na moddb.com

 

Przede wszystkim europejski serwer FHSW stał się dostępny dla wszystkich! Oznacza to, że mogą do niego dołączać osoby posiadające oba rodzaje wydań Battlefield 1942, tzn. zarówno tradycyjną, wydaną na krążkach CD jak i darmową wersję elektroniczną dostępną przez platformę EA Origin. Dało się to już odczuć, jako że frekwencja na wieczornych, weekendowych eventach zwiększyła się nawet o kilkadziesiąt procent.

Zważywszy na fakt, iż FHSW nie posiada trybu Singleplayer, jest to bezprecedensowa sposobność dla osób ciekawych FHSW, które chciały, ale do tej pory nie mogły spróbować zagrać.


Ponadto trzeba wspomnieć, że w listopadzie 2012 ukazała się uaktualniona wersja FHSW z numerem 0.51. Jeśli moda pobieraliście przed tą datą, należy zaopatrzyć się w nową instalkę.

Po linki i ewentualną pomoc odsyłam na nasze forum, stronę europejskiej społeczności FHSW www.fhsw-europ.ucoz.de, bądź moddb.com

 

 

 


 

 

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!