Aktualności

Podczas trwających targów E3 odwiedzający je, mają możliwość sprawdzenia grywalności Battlefielda 4 w sieci. Spory kawał z tych rozgrywek został oficjalnie transmitowany przez EA wraz z wywiadami z pracownikami DICE. Wszystko jest podziwiane z trybu Spectatora którego tak się domagano. Miejcie też na uwadze, że nie jest to finalna wersja gry i pewne jej aspekty mogą się zmienić i zostać poprawione.

 

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

CZĘŚĆ 3

CZĘŚĆ 4

CZĘŚĆ 5

CZĘŚĆ 6

 

Podziękowania dla użytkownika Grzesiek158PL za szybkie znalezienie filmików na yt ;)

Komentarze

[01] balbin_JD
07:51 12-06-2013
-1
PORAŻKA jak tak to ma wyglądać to jaki sens ma ta gra skoro gdzie byś się nie schował jakiego kamuflaż byś nie użył to i tak masz 3d syf nad głową ...
[02] Krex
08:54 12-06-2013
0
Zdajesz sobie, że to było z trybu specta nagrywane? W rzeczywistości nie będziesz widział tych znaczników na głowami wrogów non stop.
[03] Zelatur
12:14 12-06-2013
0
[02] Dokładnie. Ale to tak jakby pocieszenie w połowie, ponieważ i tak w wiekszości przypadków (przynajmniej na normalnym trybie) zostaniesz zabity właśnie przez ten znacznik nad głową. A tryb spectator fajna sprawa, tak tylko mnie ciekawi czy ten tryb będzie dostepny dla wszystkich czy tylko dla adminów? Bo tak z filmików nie mogłem wyłapać jakiegoś zdania o tym..

W każdym bądz razie ten cały LEVOLUTION wydaje się być taki troszke tani? Znaczy ok, sam pomysł super ale w sposób jaki to ma działać taki troche z dupki - bo wystarczy wysadzić 4 pilary i budynek się wali i zmienia całą mape w Zime, gdzie kurz z walącego budynku ubrudził całą mape na amen i wydaje się że ten pył nie będzie przemijać z czasem tylko już tak zostanie do końca rundy. A te pilary bo można to wywnioskować po filmikach nie są trudne to zniszczenia, więc pewnie długo się nie nacieszymy fajnymi kolorami mapki.
[04] Sheroxxx
15:59 12-06-2013
0
Spokojnie to jest wersja Alpha, a po tej można powiedzieć jedynie tyle że to jest kolejny Battlefield.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!