Aktualności

Poprzednio pisaliśmy o komputerze na którym uruchomiono Battlefield 4 na targach E3. Dziś piszemy o bardzo podobnej specyfikacji sprzętowej która ma za zadanie "uciągnąć" Battlefield 4 na zbliżających się targach Gamescom w Niemczech.

Wspomniana maszyna wyposażona jest w dwie karty AMD Radeon HD7970 po 6GB pamięci każda (koszt jednej takiej karty w Polsce to 2000zł), 8 rdzeniowy procesor AMD i 8GB pamięci RAM w standardzie DDR3.

Jak widać specyfikacja jest bardzo podobna do tej z E3 - różnicą jest mniejsza ilość pamięci RAM, której na E3 było aż 12GB. Warto przypomnieć również, że Battlefield 4 jest zoptymalizowany pod kątem podzespołów firmy AMD, co oznacza lepsze działanie gry na podzespołach tego producenta niż na konkurencyjnych. Taka maszyna do tanich nie należy ale każdy komu hulał Battlefield 3 powinien spać spokojnie. DICE chce ponownie pokazać grę na najwyższych ustawieniach graficznych bez żadnych przycięć, tym bardziej, że gra nadal jest w fazie produkcji.

Komentarze

17:30 15-08-2013
-1
Oby ledwo co zamówione (i jeszcze nawet nie dostarczone) i5 nie okazało się porażką jaką kiedyś popełniłem wybierając intela
[02] Mofixil
17:57 15-08-2013
-1
Ktokolwiek kto wierzy w ten marketingowy bełkot AMD powinien się przebadać, wyjdzie to samo co ze wszystkimi dotychczasowymi tytułami sygnowanymi przez AMD i ich "Gaming Evolved", z tych tytułów te które rzeczywiście chodzą lepiej na AMD można policzyć na palcach jednej ręki, reszta działa tak samo jak nie lepiej na Nvidii.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!