Aktualności

Na rozgrzewkę przed jutrzejszą imprezą organizowaną przez EA Polska, mamy dla was solidną porcję filmików z gry. Poza czystą rozgrywką zobaczycie większość dostępnych broni a także dowiecie się kilku ciekawostek. Więcej w rozwinięciu.

 

Wyrzutnie rakietowe

 

Moździerz!

 

Karabiny szturmowe

 

Karabiny maszynowe

 

Bronie PDW

 

Łodzie szturmowe

 

M82 50.cal

Jeden strzał - jedna śmierć (w tors/głowę)

 

• M82 to jedna z broni niedostępnych z menu wyboru klasy. Znajduje się ona w określonym miejscu na mapie i każdy może ją zdobyć. Dzięki takiemu zabiegowi nie ujrzymy 32 osobowej armii snajperów z tak śmiercionośną pukawką. Gdyby tego było mało, gdy skończy nam się amunicja, broń zostanie wyrzucona - nie można nawet odnowić zapasu amunicji do niej z pomocą skrzynki z amunicją. USAS-12 i granatnik M32 również znajdą się w tej kategorii broni.

• Battlefield 4 zaoferuje plac treningowy na którym wypróbujemy każdy dostępny w grze pojazd.

• Czołgi nie będą już unieruchamiane po otrzymaniu określonej liczby obrażeń jak w BF3. Unieruchomienie zostanie zastąpione przez Krytyczne Trafienie, które jest zależne od miejsca trafienia. Po otrzymaniu takiego trafienia pojazd będzie niezdolny do ruchu przez kilka sekund.

• Myśliwce podzielono na dwie kategorie: Standardowe i Stealth. Te pierwsze mają specjalizować się w atakowaniu celów naziemnych, a drugie odwrotnie - w likwidacji celów znajdujących się w powietrzu.

• Gracz zabity nożem przez innego gracza nie będzie mógł zostać reanimowany!

 

Komentarze

[01] czekolada
05:32 14-09-2013
0
Oj znaczne zmiany, znaczne i powiem, że mi sie podobają.
[02] szakal0x
11:32 14-09-2013
0
Broń jako pickup? Ehh, przypomniały mi się czasy desert conflict (mod bf2) i vss też będącego jako pickup i dającego znaczną przewagę ^^

Co do myśliwców to ja mam nadzieje, że będą dwa różne na jednej mapie a nie tylko jeden rodzaj jak w trójce...
[03] Dracoola
13:15 14-09-2013
-2
RPG-7 zadający większe obrażenia od Javelina, bo trudniej z niego trafić? Doskonały pomysł. Idąc tym tokiem myślenia SMG powinny zadawać większe obrażenia niż wielkokalibrowe karabiny wyborowe.
[04] Avalanc
18:31 15-09-2013
0
"Unieruchomienie zostanie zastąpione przez Krytyczne Trafienie, które jest zależne od miejsca trafienia." Google translator nie dał rady?

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!