Aktualności

General
17:34 09-10-2013
General

Beta Battlefield 4 trwa już od kilku dni i cieszy się bardzo dużą popularnością, co chyba nikogo nie dziwi. Pisaliśmy już o problemach z jakimi borykała się zamknięta beta i dobra wiadomość jest taka, że 2 dni temu pojawił się patch. Zła wiadomość jest taka, że lista wyeliminowanych usterek jest bardzo mała, w dodatku nie wiele osób odczuło poprawę - wręcz przeciwnie, wiele osób po patchu nie może w ogóle uruchomić gry!

Co możecie jeszcze uczynić aby poprawić działanie gry lub w ogóle je umożliwić?

• Pobranie sterowników beta z tego newsa

• Uruchomienie Battleloga za pomocą innej przeglądarki internetowej

• Zaktualizowanie PunkBustera (Pobierz) - po instalacji konieczne jest uruchomienie programu i dodanie do listy Battlefield 4, następnie sprawdzenie aktualizacji.

• Zainstalowanie systemu operacyjnego Windows 8 - wiele osób odnotowało znaczną poprawę komfortu gry, dotyczy to głównie mikroprzycięć.

Jeśli nadal nie możecie grać (jak ja) to lepiej darować sobie betę, bo szczerze wątpię w jakieś znaczące poprawki w następnych dniach (beta trwa do 15 października).

 

A teraz dobra wiadomość dla tych którzy cieszą się grą - udostępniono tryb Obliteration (ten z losową bombą którą musimy przenieść do bazy wroga). Jeśli nie widzicie serwerów z tym trybem - pobawcie się filtrami a na pewno je znajdziecie.

Komentarze

[01] balbin_JD
20:01 09-10-2013
1
Nie do bazy wroga tylko na 3 cele po stronie mapy wroga i bomba jest jedna kto pierwszy ją podniesie ten atakuje cele przeciwnika , jeśli przeciwnik zginie podczas ataku odbieramy bombę i atakujemy jego cele , jeśli cel zostanie zniszczony nowa bomba pojawia się na środku mapy .
[02] darekw
12:26 10-10-2013
0
I co naprawili

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!