Aktualności

Na tydzień przed premierą Battlefield 4 opublikowano nowy zwiastun TV. Ponadto do sieci wyciekły kolejne zapisy z rozgrywki z mapy Zavod 311. Mamy też ciekawe oświadczenie prezesa EA co do rozwoju marki Battlefield. Wszystko w rozwinięciu...

 

Na początek nowy zwiastun z kilkoma nowymi ujęciami i (dla niektórych) irytującym prezenterem:

 

3 zapisy z rozgrywki z mapy Zavod 311 na konsoli Xbox One - tryb Dominacji.

 

Battlefield na urządzenia mobilne:

Odkąd EA przejęło udziały studia DICE, Battlefield stał się jedną z najlepiej rozpoznawanych marek na rynku gier konsolowych i PC. Nie ma więc wątpliwości, że studio chce pójść jeszcze dalej i zdobyć nowych klientów. Prezes EA - Frank Gibeau w wyiadzie dla New York Times potwierdził, że EA i DICE pracują nad high-end’owym BF’em na urządzenia mobilne (smartfony i/lub tablety). Dodatkowo mobilna wersja ma współpracować z pozostałymi platformami, co jak przyznaje Frank będzie bardzo trudne do zrealizowania. Być może tryb Komendanta na tablecie w Battlefield 4 to pierwszy krok do zrealizowania tego celu.

Pomysł ambitny i nie mamy wątpliwości, że się uda. Tylko czy spodoba to się graczom? Co sądzicie o kierunku obranym przez EA DICE - popularyzacja marki i jej generalizacja to dobry pomysł, czy może sądzicie, że źle odbije się to na konsolowo - pecetowym odpowiedniku?

Komentarze

[01] czekolada
16:30 22-10-2013
0
Biedny Battlefield. To juz nie te DICE co kiedyś.
[02] diegothic
20:26 22-10-2013
-1
ta mapa wygląda jak z call of duty
[03] czopor
20:47 22-10-2013
-1
kur.. pisze jak byk - dominacja. więc czego się spodziewaliście?...
[04] bf'iarz99
13:33 23-10-2013
0
Intro ze zwiastunu słabe, wydaje się być jakimś remixem... Mogliby upodobnić to do oryginału.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!