Aktualności

Na platformie Battlelog możecie już sprawdzić całoroczny kalendarz dla subskrybentów usługi Premium do Battlefield 4. Najciekawszą pozycją jest oczywiście dodatek China Rising - dostępny 3 grudnia dla posiadaczy Premium. Jeżeli standard wydawania dodatków będzie taki jak w BF3, to ogólnodostępnego rozszerzenia (pre-ordery lub osobny zakup) należy spodziewać się w okolicach 17 grudnia.

Kolejna ważna informacja to weekend z podwójną ilością zdobywanego doświadczenia - 30 listopada i 1 grudnia. "Elita" dodatkowo zostanie wynagrodzona złotym pakietem bojowym, unikalnym maskowaniem i unikalnymi elementami do wyróżnienia swojego profilu przez emblemat i portret żołnierza. Plany na przyszłość to: noże, maskowania, pakiety, eventy oraz wspomniane wcześniej elementy customizacji. Nie należy zapominać o nowych dodatkach do gry, jednak nie znamy daty ich premiery ani żadnych szczegółów - te będą ujawniane w późniejszym czasie. Na sam koniec kalendarza zaplanowano też tajemniczy przedmiot; ciężko przewidzieć co szykuje dla nas DICE, może to nowa broń lub element wyposażenia?

 

Ci z was którzy już pogrywają w najnowszą odsłonę serii Battlefield i mają problemy z płynnością, lub ci którzy chcą się ubezpieczyć "na wszelki wypadek" mogą już pobrać oficjalne sterowniki przygotowane specjalnie pod BF4. W przypadku kart Nvidii notuje się wzrost wydajności nawet do 12%, u AMD jedynie do 5%.

Nvidia 331.65 WHQL - POBIERZ

AMD 13.11 Beta7 - POBIERZ

Komentarze

[01] kulka123
20:49 29-10-2013
-1
Ponoć teraz mają zoptymalizować tak karty od Radeona, że będą bardziej wydajne niż GeForcy

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!