Aktualności

W sieci pojawił się trailer dodatku Second Assault, który doda do Battlefield 4 mapy znane z BF3: Gulf of Oman, Caspian Border, Operation Firestorm i Operation Metro. Na zwiastunie widać zmiany jakich doczekały się mapy, pojawił się także osobny materiał z mapy Caspian Border. Więcej w rozwinięciu.

Zwiastun

 

Caspian Border

 

Jak widać wszystkie mapy doczekały się funkcji Levolution. Na mapie Caspian Border przeniesiono antenę w nowe miejsce i to ona jest głównym elementem destrukcji na niej. Na autostradzie widać też jakąś zaporę, która pewnie będzie uruchamiana przez graczy. Na Firestormie będzie można zniszczyć ogromną rafinerię na środku mapy. Z kolei mapa Gulf of Oman zaoferuje nam tornado które przynajmniej utrudni nam poruszanie się w jego okolicy. To co budzi największe kontrowersje czyli Metro, doczeka się możliwości zawalenia sufitu w niektórych miejscach. Czy oznacza to wyjście na powierzchnie? Wątpliwe, wymagałoby to od producentów zbyt wiele pracy, a także zrujnowało by styl rozgrywki tak lubiany (i nienawidzony) przez wielu graczu.

Komentarze

[01] Rudzik82
19:02 02-11-2013
-1
Ja nie wiem.. gra ma wiele bugów które śmiało można powiedzieć ze utrudniają dobrą zabawe a oni pokazują już nowy dodatek. Żałosne !
[02] waclawek
19:30 02-11-2013
2
Wiesz, jakoś wątpię żeby całe Dice było od naprawiania bugów. Po prostu cześć osób naprawia błędy, a część robi nowe DLC. Proste? Proste.
12:07 03-11-2013
0
Border wydaje mi się mniejsza (to chyba już tradycja)
18:54 03-11-2013
-1
Już teraz jakoś mi się nie podoba ten Caspian Border. Zmieniona pozycja wieży oraz brak tej pięknej zieleni.... Nie rozumiem co chcieli osiągnąć, zmieniając oprawę na brzydkie jesienne kolory które mnie nie przekonują.
W ogóle mam wrażenie, że te 4 mapy stały się teraz jakieś ponure z słabszą oprawą graficzną i może (jak poprzednik napisał) mniejsze...
[05] Hycel
11:56 04-11-2013
0
Kiedy wyjdzie ten dodatek na PC ktos wie?

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!