Aktualności

 

Jak dobrze pamiętacie, w związku z nadchodzącą premierą Battlefield 4 ogłosiliśmy Konkurs "Pokaż, że jesteś gotowy na Battlefield 4!" Co należało zrobić aby wygrać dość ciekawą nagrodę? Wystarczyło wysłać do Nas, pracę w formie filmiku, komiksu, zdjęcia lub ewentualnie krótkiej historię ze zdjęciami, w której mieliście pokazać, że jesteście gotowi na najnowszą odsłonę serii. Po wyniki zapraszamy do środka! :)

Niestety, w pierwszym terminie wpłynęło tylko kilka prac, więc w Redakcji podjęliśmy decyzję o przedłużeniu Konkursu co przyniosło spodziewany efekt. Ilość prac nas zaskoczyła i trudno nam było wybrać. Niemniej, nadszedł czas na ogłoszenie wyników.

 

Nagroda główna to rewelacyjna karta graficzna Nvidia GeForce Gainward GTX 770, która na pewno ucieszy usera o nicku LESZ3u!

2 miejsce - koszulka Battlefield 4 (rozmiar L) z eventu #B4BF4 + książka Battlefield 3: Rosjanin trafia do usera o nicku Generalcombo

 

3 miejsce - książkę Battlefield 3: Rosjanin wygrywa user BankaiGoku

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z Redakcją. Jednocześnie informujemy, że to nie koniec atrakcji i konkursów na Battlefield.pl. Już wkrótce na naszych łamach będzie możliwość spróbowania swoich sił i wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez polski oddział firmy Microsoft.

Komentarze

[01] balbin_JD
08:24 18-11-2013
0
Pokażecie prace zwycięzców ??
[02] Krex
19:29 18-11-2013
0
Właśnie, pokażcie co takiego gościu musiał zrobić żeby dostać taką fajną karciochę
[03] LESZ3u
20:28 25-11-2013
0
Cześć,
czy moje dane doszły? Pisałem do kilku osób, niestety brak z Waszej strony odzewu.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!