Aktualności

Battlefield 4 od premiery boryka się z wieloma irytującymi problemami. Na nic zdały się patche, bowiem gracze dalej zostają wyrzucani z serwerów, szwankuje kod sieciowy i wiele innych rzeczy. Jakby tego było mało wiele osób ma dodatkowe problemy po premierze dodatku Chińska Nawałnica - niektórzy nawet nie mogą w niego zagrać mimo posiadania usługi Premium.

Przedstawiciel wydawcy gry - EA, ogłosił wstrzymanie produkcji wszystkich zapowiedzianych dodatków, aż do naprawienia problemów z grą co jest zadaniem producenta - EA DICE. Firma dziękuje graczom za wsparcie i zapewnia, że wyeliminowanie błędów jest ich priorytetem. Dlaczego więc dodatek Chińska Nawałnica został wydany? Ponieważ był on już gotowy wcześniej a twórcy chcieli dotrzymać obietnicy którą złożyli osobom zamawiającym pre-order i usługę Premium.

Na tej stronie mają być publikowane wszystkie informacje dot. łatania gry. Dziś ukazał się patch dla konsol Playstation 4 i 3. Pozbywa się on tzw. "one hit kill", crashów spowodowanych dużą ilością przyjaciół na PSN a także pozwala na nagrywanie prócz samego obrazu - dźwięku.

Można by rzec - lepiej późno niż wcale. Ciekawe tylko czy DICE faktycznie skupi się na poprawie błędów, czy jest to może zagranie mające uspokoić lecącą w ich stronę krytykę. Wcześniej w wyraz "wdzięczności" graczy, producent gry został wyrzucony z jednego z serwerów:

Komentarze

[01] infetrus
18:47 05-12-2013
0
Bardzo ciekawe. Nie tylko Chińska Nawałnica, ale i "Second Assault" jest gotowy i dostępny na Xbox One. Potwierdza to tylko, że EA DICE tworzy grę i odcina kupony. Są to dla mnie puste słowa, bo z drugim dodatkiem mogą powiedzieć to samo, a trzeci zapewne będzie za kilka miesięcy. Na dłuższą metę nic tak naprawdę nie zmieni się w ich planie.
PS: To nie jest prawdziwe konto producenta DICE.
[02] MK
20:19 05-12-2013
0
żenująca marketingowa papka,tym bardziej że dwa dodatki już wyszły,gdyby to napisali kilka dni po premierze to może jeszcze ludzie by uwierzyli,ale po ponad miechu obudzili się z deklaracją że gra jest szrotem i w pocie czoła będą naprawiać

Bacha za jego butę i arogancję powinni banować a nie tylko kickować może by się czegoś nauczył
[03] czekolada
20:52 05-12-2013
2
A w ramach przeprosin dodadzą REXa z tłumikiem.
[04] balbin_JD
08:43 06-12-2013
0
A tego jak nie było tak nie ma "5 grudnia wszyscy którzy zalogują się do trybu sieciowego otrzymają lunetę z trzykrotnym powiększeniem do pistoletu M1911"
[05] BF-FAN
09:12 06-12-2013
3
W ramach przeprosin dostaniemy sznurówki w kolorze niebieskim.
Ja wstrzymuje się do wiosny z zakupem dodatków i innych badziewnych rzeczy ,które wydadzą.
Jak będzie wszystko po 5 złotych.
16:31 07-12-2013
2
Widzę, że dobrze zrobiłem mając doświadczenie z BF3 i nie kupując tej gry
Za pół roku kupię ze pół ceny produkt lepszej jakości :D

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!