Aktualności

Studio DICE w ramach podziękowania i kolejnego już wynagrodzenia za swój produkt pełen błędów, zapowiada miesiąc podziękowań który zacznie się już od 1 lutego. W tym okresie na wszystkich graczy logujących się do gry czekają przeróżne atrakcje. O wszystkich z nich przeczytacie w rozwinięciu newsa.

PAKIETY BOJOWE

Logując się do gry otrzymacie brązowy lub srebrny Pakiet Bojowy - jeden na każdy dzień miesiąca. W weekendy otrzymacie srebrny pakiet, a w dni robocze - brązowy. To świetna okazja zarówno dla nowych jak i nieco bardziej doświadczonych graczy. Pakiety zawierają bardzo trudne do zdobycia kamuflaże i już znacznie łatwiejsze do zdobycia maskowania i dodatki do broni, a także bonusy do PD, które znacznie ułatwiają zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia.

 

ZESTAWY ODBLOKOWAŃ

Studio przygotowuje dwa zestawy które natychmiast odblokują całą kategorię uzbrojenia - za darmo! Dla zwykłych użytkowników zapowiedziano dwa - odblokowanie granatów i pistoletów. Użytkownicy Premium dodatkowo dostaną odblokowanie strzelb oraz karabinów wyborowych. Pewnie niektórzy z tego nie skorzystają, ale jeśli ktoś z rzadka używa chociażby strzelb to może to się okazać bardzo przydatne.

 

WEEKEND Z PODWÓJNYM DOŚWIADCZENIEM

Jeden event z podwójnym PD będzie dostępny dla wszystkich, natomiast posiadacze Premium otrzymają dodatkowo drugi. Warto skorzystać bowiem podwajają się nawet punkty za odznaczenia, czego nie doświadczycie przy zwykłych bonusach które dostajecie w Pakietach Bojowych.

 

MISJE SPOŁECZNOŚCI

Misje będą miały charakter globalny, tak więc będą w nich uczestniczyć wszyscy gracze. Nagrodami będą złote Pakiety Bojowe. Pierwszym zadaniem będzie zebranie określonej ilości nieśmiertelników.

 

WYWIADY Z TWÓRCAMI

Jeśli interesuje was jak wygląda praca przy serii Battlefield, to będziecie mieli okazję by zapytać oto jednego z pracowników studia DICE. Linki i inne informacje zostaną ujawnione z początkiem lutego.

 

 

Miły gest ze strony DICE. Zdobywanie kolejnych poziomów i odblokowań będzie dużo prostsze niż wcześniej, oby tylko nic nie nawaliło :)

Komentarze

14:29 29-01-2014
0
Dobrze, ze nie ma nic na czym mi zalezy bo bym sie wnerwił, że robią event akurat jak się sesja zaczyna :D
[02] Zelatur
15:12 29-01-2014
0
Staty, kamuflaże, paczki, brązowy pakiet, premium pakiet, podwójne *PD.. chyba Tylko te rzeczy sprawiają że ta gra utrzymuje jakiś poziom popularności. Jak oni mogli tak spierdzielić tak dobrze zapowiadającą się serie, pamiętam BC1/2, mimo tej konsolowej oprawy te gry były całkiem solidnie zrobione, wszystko poprostu było cacy, na miejscu i działało.. nie był to może solidny następca BF2 ale na pewno był całkiem dobrze zrobiony. Co tam się u nich w studiu stało że taka popeline odwalają..
16:59 29-01-2014
3
Niech sobie w D*** wsadzą takie niespodzianki.
[04] BF-FAN
06:28 30-01-2014
0
Lepszy Rydz niż nic.
Bardzo fajnie zrobili.
Mogli nic nie robić i mieć nas w d.- przestańcie biadolić.
10:16 30-01-2014
0
@4 Mają nas w D. od samego początku, może nie zauważyłeś ?
[06] BF-FAN
15:28 30-01-2014
0
Właśnie zasysam 1,23 G -ciekawe czy to już to.
Michal7187 właśnie biadolisz.
17:15 30-01-2014
0
z BF-FANem chyba nie ma co dyskutować
Każdy ma swoją opinię.
Za rok pewnie wyjdzie kolejny BF 3,75 Beta i znowu będzie to samo
[08] infetrus
23:07 30-01-2014
0
Zgadzam się z michal7187 - dostajemy battlepacki i unlocki które większość osób grających od premiery już odblokowała (podobno to im DICE ma być wdzięczne...). Takie bonusy powinny być normalne w ramach wsparcia produktu. Od premiery minęło 3 miesiące a gra DOPIERO zaczyna nabierać kształtów, a jeszcze jest wiele do zrobienia. To, że gra nigdy nie będzie idealna też mnie nie przekonuje bo powinno się do niego mimo wszystko dążyć, a nie wypuszczać bubel który ledwo co chodzi po premierze. Zdążyłem się już jednak przyzwyczaić, że EA robi wszystko po najmniejszej linii oporu.
[09] BF-FAN
09:54 01-02-2014
1
Nie jest aż tak źle panowie.
BF to nie najważniejsza rzecz w życiu.
Jest jeszcze sex, piwo ,motocykle
[10] AvroFM
14:30 14-02-2014
0
Te pistolety i granaty to kiedy?

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!