Aktualności

 

 

Mamy zaszczyt ogłosić rozpoczęcie zapisów do pierwszej kampanii Forgotten Honor Tournament, realizowanej w środowisku moda Battlefield 1942: FHSW. Drużyny Aliantów oraz sił Osi niecierpliwie czekają na każdego rekruta, aby ochoczo poprowadzić go razem z resztą zespołu, wprost do zwycięstwa!

 

Gospodarzami Turnieju jest społeczność FHSW Europe, wraz z ekipą Forgotten Honor, zaufanym i doświadczonym organizatorem wielu rozgrywek turniejowych, odbywających się w szerokim spektrum gier oraz ich modyfikacji, mn. Forgotten Hope 1 & 2. Są to międzynarodowe środowiska graczy, przez nich stworzone, rozwijane oraz utrzymywane.

 

Tematyką turnieju będą największe starcia lądowe wojsk III Rzeszy i Armii Radzieckiej, z lat 1943-44. Wciel się w żołnierza Wehrmachtu i broń III Rzeszy do ostatniej kropli krwi mając do dyspozycji ogromne Tygrysy Królewskie, lub zostań radzieckim sołdatem i wyzwól uciskane narody spod władzy okupanta, przy wsparciu artylerii i oddziałów pancernych.

 

Polscy gracze mają możliwość dołączenia do polsko-języcznego pododdziału, który nosi nazwę jednej z historycznych, polskich jednostek, 1. Warszawskiej Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą zespołową na najwyższym poziomie, do uczestnictwa w tym niebagatelnym wydarzeniu. Pierwsza potyczka "rozpoznawcza" już w tą sobotę, 15 Lutego od godziny 19:00

Chciałbyś wziąć udział? Nie wiesz o co chodzi? Więcej informacji znajdziesz w rozwinięciu tego newsa, lub na forum
Co to jest FHSW?

Mod Forgotten Hope Secret Weapon, w skrócie FHSW, jest kontynuacją oraz rozwinięciem Forgotten Hope, stawiającej na rozsądny realizm, drugowojennej modyfikacji do gry Battlefield 1942. Od roku 2007, kiedy to rozpocząto prace nad FHSW,  stało się ono jedną z najznakomitszych i najbogatszych modyfikacji w swojej kategorii, przerastając sam fundament na którym się opiera.

 

Co oferuje Ci udział w kampanii Forgotten Honor FHSW?


 • Możliwość operowania setkami unikalnych pojazdów lądowych, powietrznych oraz morskich, niedostępnych w innych grach tego typu, a także mnóstwem różnorodnej broni ręcznej
 • Wielkoskalową, intenswyną walkę na 100 slotowym serwerze
 • Niezwykle przyjazną, otwartą, wolną od uprzedzeń i chętną do pomocy społeczność!
 • Nieszablonową rozgrywkę
 • Unikalne rozwiązania techniczne takie jak: różne typy amunicji w czołgach, holowanie dział i armat, wysokościomierz w samolotach, penetracja ścian budynków przez pociski artyleryjskie, oraz dużo więcej!
 • Okazję do przeżycia ośmiu, cotygodniowych, niezwykle zaciekłych bitew frontu wschodniego Drugiej Wojny Światowej, z okresu lat 1943-44
 • Grę zespołową, zorientowaną na użycie strategii i współpracy, tak różną od nieskoordynowanych rozgrywek na publicznych serwerach.
 • Treningi i szkolenia - rekruci będą mogli nauczyć się podstaw użycia uzbrojenia od doświadczonych graczy
 • Szansę na zdobycie popularności i szacunku wsród uczestników turnieju, wraz z odznaczeniami i awansami za osiągnięcia, zdobywanymi podczas bitew
 • Miłą atmosferę, godziny zabawy i emocji oraz możliwość poznania nowych przyjaciół
 • Po zakończeniu Kampani możesz wciąż uczestniczyć w życiu aktywnej społeczności
 • To wszystko otrzymujesz za darmo, każdy jest mile widziany!

Jak do nas dołączyć? To naprawdę proste:

 • Zainstaluj aktualną wersję modyfikacji Battlefield 1942: Forgotten Hope Secret Weapon. Powołaj się na Instrukcję 1 lub Instrukcję II
 • Stawiaj się na treningach
 • Bądź podległy dowódcom, szanuj system rang i wykonuj rozkazyW razie pytań bądź wątpliwości, użyj tego tematu, pytaj na FHSW Europe lub też na polskojęzycznym subforum na forgottenhonor.com, do którego dostęp uzyskasz natychmiast po dołączeniu do Turnieju.

 


 

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!