Aktualności

Z dniem dzisiejszym pojawił się nowy patch do Battlefield 4 - to jednak chyba najmniej zaskakująca wiadomość. Potwierdziły się bowiem plotki o premierze dodatku Second Assault, a jakby tego było mało - poznaliśmy przybliżoną datę premiery i zawartość dodatku Naval Strike. Szczegóły w rozwinięciu newsa!

 

PATCH DO BATTLEFIELD 4:

O poprawkach nie ma się co za dużo rozpisywać, pełną listę znajdziecie TUTAJ. Najbardziej wszystkich zainteresuje niepoprawne wyświetlanie zdrowia przeciwnika na karcie pośmiertnej, kiedy to nasz zabójca miewał 0 pozostałych punktów zdrowia. Innym ważnym elementem są poprawki do zanikającego dźwięku, m.in. w trybie Zespołowego i Drużynowego Deathmatchu. Oczywiście poprawki nie mogły ominąć najnowszego dziecka AMD - Mantle. Wyeliminowano zawieszanie się gry przy przechodzeniu z trybu gry w oknie, na tryb pełnoekranowy. Pozostałe poprawki mają na celu poprawę wydajności i wyeliminowanie przycięć podczas korzystania z Mantle.

 

DODATEK SECOND ASSAULT:

Dodatek przynoszący ze sobą mapy z Battlefield 3, zadebiutuje dla użytkowników Premium już 18 lutego! Pozostali gracze będą musieli tradycyjnie uzbroić się w cierpliwość i poczekać 2 tygodnie do 4 marca. Przypomnijmy, że dodatek wprowadzi 4 nowe mapy: Operation Metro, Gulf of Oman, Caspian Border oraz Operation Firestorm - wszystkie wyposażone w elementy funkcji Levolution. Dodatek przyniesie też ze sobą nowe pojazdy i bronie (niektóre już możecie odblokować) a także nowy (stary) tryb gry - Capture the Flag.

 

DODATEK NAVAL STRIKE:

 

Do tej pory wiedzieliśmy tylko tyle, że dodatek skupi się na morskich podbojach. Teraz poznacie nieco więcej szczegółów oraz listę nowych map. 4 nowe mapy ulokowane na morzu południowochińskim to:

• Lost Islands - wysadź rozbity samolot pasażerski i przejmij kontrolę nad wioskami rybackimi.

• Wave Breaker - przeniknij do wrogiej bazy morskiej za pomocą łodzi podwodnej lub zaatakuj pomiędzy dokami a skalistymi wybrzeżami wysp.

• Nansha Strike - wojna na wzburzonym morzu - największym powierzchniowo w całej serii Battlefield.

• Operation Mortar - zaatakuj opuszczony kurort położony nad klifem i ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami.

 

Ponadto dodatek wprowadzi 5 nowych broni, nowy pojazd - amfibię-poduszkowiec oraz 2 nowe gadżety:

• granatnik 3GL dla klasy szturmowca

• minę przeciwśmigłowcową dla klasy inżyniera

 

A teraz to co ucieszy fanów Battlefield 2142 - wariacja trybu Tytan o nazwie Carrier Assault. Jak łatwo się domyślić przyjdzie nam dostać się na pokład wrogiego lotniskowca i go zniszczyć.

Fani pamiętający bitwy morskie w pierwszej odsłonie serii już pewnie zacierają ręce. Na dodatek nie będzie trzeba długo czekać - zadebiutuje on pod koniec marca.

Komentarze

[01] waclawek
20:43 13-02-2014
0
Mina przeciwśmigłowcowa!?
[02] szakal0x
00:17 14-02-2014
0
@01: A taka fajna zabawka rosjan ;d Jeszcze nie wprowadzona chyba nawet w realu.
[03] boog_PL
10:41 14-02-2014
0
@02: Nie tylko rosjan, my też mamy takie: http://www.wzu.pl/ftp/Mina.pdf
[04] BF-FAN
10:52 14-02-2014
0
Wszystko to oczywiście gratis ,w ramach przeprosin ?
18:45 14-02-2014
0
Jestem marynarzem :D i wręcz nie mogę się doczekać Naval Strike :D
[06] BF-FAN
11:36 16-02-2014
0
Daniel- Takim z MW RP ? czy turystyka ?

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!