Aktualności

Do premiery dodatku Naval Strike zostały maksymalnie dwa tygodnie, czas więc najwyższy aby bardziej uchylić rąbka tajemnicy niż dotychczas. Studio DICE na początek ma dla was teaser - pełny trailer zostanie udostępniony w środę. Na teaserze niewiele widać ale wystarcza to do podgrzania atmosfery wokół dodatku. Poniżej wspomniany materiał, a w rozwinięciu satelitarne obrazy ze wszystkich czterech nowych map!

 

Nansha Strike

 

Lost Islands

 

Operation Mortar

 

Wave Breaker

Komentarze

10:22 18-03-2014
1
Moje "gdybanie":
Kolejne płatne DLC w którym znajdziemy wszystko co było, a także to samo co było w Battlefield 3. Najgorszy jest fakt złego nazwania dodatku. Bo mogę się założyć, że nie posterujemy sobie dużymi okrętami wojennymi, łodziami podwodnymi niczym w Battlefield 1942.
Zniesmaczenie? Po "zbugowanej", niezoptymalizowanej premierze "4", braku darmowej rekompensaty za tytuł niegrywalny do końca 2013 roku i dodatkach z większością tych samych elementów (np. tryb- Przejęcie flagi został nazwany "nowym" chociaż każdy już go widział w "3"), mam do tego prawo..
[02] boog_PL
02:18 19-03-2014
0
Streszczenie - dla tych, którzy nie oglądali: Jeb! Dup! Błysk! Tratatatatata! Wrzask! (Zniekształcony motyw muzyczny BF na końcu). Klasyczny już trailer BF od czasów premiery trójki. Kompletnie bez scenariusza, byleby było dużo wybuchów, wystrzałów, ognia... Do BFBC2, serię reklamowano ciekawymi, nawet zabawnymi spotami ukazującymi jakąś historię, możliwości i rozmach samej gry - jakąś drużynową akcję; stanowiące przecież esencję i wizytówkę marki BF. Od tamtej pory postawiono na bombardowanie widza chaotycznymi migawkami wystrzałów, wybuchów i zderzających się pojazdów.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!