Aktualności

W serwisie Battlelog opublikowany został opis wszystkich czterech nowych map z dodatku Naval Strike. Tekst szybko pojawił się również w naszej polskojęzycznej odsłonie platformy. Tekst wraz z nowymi screenami znajdziecie w dalszej części. Jeśli to wam nie wystarcza, zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów wideo z nowych map TUTAJ.

 

Zagubione wyspy / Lost Islands

Rozgrywka na tej mapie skupia się wokół wraku samolotu pasażerskiego, który znajduje się w pobliżu centrum mapy. Sama mapa zawiera wiele małych wysp otaczających miejsce katastrofy, po których można podróżować za pomocą quadów, łodzi lub nowego pojazdu – poduszkowca. Kluczem do panowania na tej mapie jest przejęcie kontroli nad wrakiem samolotu. Kadłub wraku można wysadzić, przez co piechota będzie mogła się schronić w szczątkach samolotu. Kolejnym specjalnym obszarem na mapie jest jaskinia ukryta pod wodospadem. Może ona stanowić świetną kryjówkę przed łodziami i śmigłowcami.

 

Bitwa o Spratly / Nansha Strike

Bitwa o Spratly jest dla łodzi bardzo ciężką mapą. Na mapie znajdziecie kilka baz wokół centralnej wyspy, przy których często będziecie walczyć za pomocą łodzi. W centrum natomiast przewagę będzie miała piechota. Wpływając łodzią do centrum mapy, za pomocą wąskich rzek, można łatwo wpaść w śmiertelną zasadzkę. Okoliczne bazy mogą być przejęte z wody, niektóre są lepiej ufortyfikowane i znajdziecie tam potężniejsze pojazdy. Kontrola nad nimi znacznie ułatwi wygranie bitwy.

 

Łamacz Fal / Wave Breaker

Na tej mapie znajdziecie unikalną bazę okrętów podwodnych ukrytą wewnątrz góry, która pozwala na walkę w zwarciu. W bazie znajdziecie również szerokie kanały do których możecie wpłynąć łodzianami. Sprawi to, że walka w bazie okrętów podwodnych będzie bardziej zróżnicowana i dostarczy wam niesamowitych emocji. Centralny obszar mapy ma wiele elementów Levolution. Możecie na przykład zrzucić ogromny okręt podwodny z jego podpór i wyłączać światła w korytarzach. Możecie również uniemożliwić dostęp do bazy łodziom zamykając cztery śluzy.

 

Operacja Moździerz / Operation Mortar

Na mapie Operacja Moździerz wakacyjny raj zamienia się w prawdziwą strefę wojny z drewnianymi chatami na okolicznych wyspach. Na szczycie góry znajdziecie stary fort, który jest świetnym centrum obserwacyjnym. Drużyna, która przejmie fort będzie mogła bardzo szybko przejąć pozostałe punkty na głównej wyspie. W trybie szturmu rozgrywka zaczyna się na dole i idzie w górę w kierunku twierdzy, zapewniając ciekawą pionową rozgrywkę, która będzie stanowić duże wyzwanie dla napastników.

 

Premiera dodatku już 25 marca dla użytkowników usługi Premium.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!