Aktualności

Dziś premiera dodatku Dragons Teeth dla użytkowników usługi Premium. Jednak jak to zwykle bywa, niektórzy youtuberzy uzyskali dostęp do rozszerzenia już wcześniej. To doskonała okazja by móc lepiej przyjrzeć się dodatkowi, a w szczególności nowym mapom. Nim przejdziemy do opisów i materiałów wideo z poszczególnych map, zobaczcie oficjalny zwiastun premierowy dodatku:

 

 

Lumphini Garden (pl. Park Lumphini)

GAMEPLAY

Akcja rozgrywa się w tytułowym parku Lumphini który składa się z kilku wysepek połączonych mostami. Przez środek mapy przebiega wiadukt kolejowy który jest elementem funkcji Levolution, bowiem można go wysadzić. Prawdopodobnie można też zalać mapę, co sugeruje umieszczony wyżej zwiastun (1:40). Mapa skupia się na średnio i długodystansowych walkach piechoty ze względu na liczne otwarte przestrzenie.

Pojazdy: skutery wodne, quady (tryb Chainlink)

 

 

Pearl Market (pl. Targ Pereł)

GAMEPLAY

Miejskie środowisko pełne budynków z płaskimi dachami na które można wejść. Wygląda to jak połączenie map Flood Zone i Strike at Karkand na mniejszą skalę. Uliczki na środku mapy są dość ciasne, natomiast te na jej obrzeżach już bardziej otwarte.

Pojazdy: brak (tryb Chainlink) - możliwa obecność lekkich pojazdów opancerzonych w trybie Conquest.

 

 

Propaganda

GAMEPLAY

Wyraźnie większa od swoich poprzedniczek mapa, pokryta jest śniegiem i stylizowana na tereny Korei Północnej. Mimo tego mapa do za dużych nie należy, szczególnie jeśli chodzi o odległości między flagami. Zarówno piechota jak i pancerni będą mieli tutaj spore pole do popisu. Dodatkiem jest pociąg przejeżdżający przez torowisko - taranuje on wszystko co stanie mu na drodze.

Pojazdy: czołgi, lekkie pojazdy opancerzone

 

 

Sunken Dragon (pl. Zatopiony Smok)

GAMEPLAY

 

Siege of Shanghai i Dawnbreaker - chyba z tego połączenia powstała ta mapa, nawet z porą dnia twórcy poszli na kompromis i zdecydowali się na zmierzch. Z jednej strony wysokie wieżowce poprzecinane ulicami, po drugiej stronie więcej płaskiego i otwartego terenu. Te dwie skrajności rozdziela zbiornik wodny w którym stoi hotel Sunkin. Co ciekawe wodę ze zbiornika można spuścić co ułatwi przedarcie się do hotelu. Na samej górze znajduje się jedyny most a nad nim kładka z wieżami dla piechoty.

Pojazdy: skutery wodne, śmigłowce zwiadowcze, lekkie pojazdy opancerzone.

 

 

Dajcie znać co sądzicie o nowych mapach i nowym trybie gry - Chainlink (pl. Sprzężenie). Dodatek dla użytkowników usługi Premium powinien pojawić się dziś około godziny 10:00 czasu polskiego. Premiera dla pozostałych osób za dwa tygodnie.


Komentarze

[01] EvilScout
21:11 17-07-2014
0
Battlefield2 działa i można grać!. Włączamy BF2 i wybieramy zarządzanie kontami, zakładamy nowe konto (można na tym samym e-mail co poprzednie konto). Teraz zarządza tym wszystkim jakiś BF2Hub, tu macie szczegóły www.bf2hub.com
[02] Hycel
00:39 19-07-2014
0
Powodzenia z tym bf2

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!