Aktualności

Temat Battlefielda 4 długo nie był poruszany przez EA DICE, ale warto było czekać bowiem dziś dostaliśmy solidną porcję informacji o ostatnim dodatku a także filmy z rozgrywki! Wiemy jak będzie wyglądał dodatek i widać w nim lekką inspirację Battlefield 2142 - śnieżne mapy i futurystyczny sprzęt. Wszystko w rozwinięciu newsa!

 

Na początek oficjalny zwiastun dodatku:

Miejscem akcji będą arktyczne krajobrazy Rosji na których to prowadzi się eksperymenty z użyciem nowoczesnego uzbrojenia, w specjalnie do tego stworzonych laboratoriach. Na filmikach można zobaczyć broń niczym z filmów sci-fi, czołg-poduszkowiec, latającego drona z minigunem czy coś bardziej realnego - skuter śnieżny. Wszystkie te cuda zobaczycie na dwóch filmach z rozgrywki, wcześniej jednak lista map jakie znajdziemy w nowym DLC:

• Operation Whiteout

• Hammerhead

• Giants of Karelia

• Hangar 21

 

 

Nie podano daty premiery dodatku, jednak jest szansa aby w niego zagrać jeszcze wcześniej. W Środowisku Testowym (ang. CTE) powstaną specjalne serwery na których codziennie (zaczynając od dziś) będzie hostowana inna mapa. Wymaga to pobrania testowej wersji gry z programu Origin. Jeśli nie dostaliście się do grona testerów a jesteście posiadaczami usługi Premium, studio DICE ponownie przeprowadza nabór TUTAJ.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!