Aktualności

General Battlefield: Heroes
14:45 09-08-2017
General Battlefield: Heroes

Dobre wieści dla graczy tęskniących za tym, by móc zagrać sobie raz jeszcze w Battlefield Heroes. Wystartował bowiem projekt Heroes Awaken, którego założyciele pragną przywrócić tę grę do życia. Do projektu przyłączyła się z powrotem sieć Revive, dzięki której znowu możemy grać w BF2 i BF2142 on-line. Jednakże warto podkreślić, że w przeciwieństwie do BF2 i BF2142 działających w Revive Network, ekipa z Heroes Awaken chce nie tylko umożliwić nam zagranie w Hirołsów w formie dostępnej przed wyłączeniem strzelanki, ale też dalej ją rozwijać, wprowadzać nową zawartość, a tę już obecną balansować. Te różnice w koncepcji prowadzenia przedsięwzięcia - rozwijać grę czy tylko ją utrzymywać - były powodem sprzeczek między zespołami HA i RN, przez co HA tymczasowo odłączyło się od sieci Revive. Na szczęście jednak, chłopaki już się dogadali i pracują wspólnie. Niestety, serwery gry nie są jeszcze dostępne dla graczy, ale można już np. zarejestrować sobie konto na stronie (link w sekcji Źródło). W rozwinięciu małe FAQ.

P: Kiedy gra ruszy? O: Obecnie nie mamy żadnej konkretnej daty.

P: Czy można już zagrać? O: Nie w tej chwili, wszystko zależy od nas.

P: Czy będziemy musieli płacić za granie? O: Ponieważ nie chcemy mieć żadnych kłopotów z EA, nie będziemy czerpać zysków z gry - wszystko będzie za darmo.

P: Co z serwerami? O: Na początku będziemy mieli swoje, później umożliwimy graczom hostowanie swoich.

P: Czy będziemy mogli zagrać na swoich starych kontach Battlefield Heroes? O: Niestety nie, wszyscy bohaterowie zostali skasowani kiedy EA wyłączyła swoje serwery.

P: W jaką wersję gry będziemy się bawić? O: W tej chwili nie jesteśmy pewni, ale postaramy się, by była to najnowsza wersja.

P: Co z nową zawartością? O: Nie wiemy w tej chwili, ale próbujemy zaimplementować nowości stworzone przez nas. Jeśli macie jakieś pomysły, napiszcie je nam na forum w sekcji sugestie.

P: Co z "przegiętymi" giwerami? O: Jeśli natkniemy się na zbyt mocną broń, to się nią jakoś zajmiemy.

P: Nie będziecie mieli jakichś kłopotów prawnych za zrobienie tego wszystkiego? O: Nie będziemy mieli żadnych kłopotów z EA w związku z tym projektem, gdyż na nim nie zarabiamy.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!