Aktualności

Okazuje się, że wydany niedawno mod Desert Combat zachwiał lekko pozycję dotychczasowego króla gier sieciowych Counter-Strike’a. Jak donosi serwis Planetbattlefield w przeciągu dwóch dni od ukazania się Desert Combat Public Alpha 0.3 pobrano go ponad 50.000 razy. Powstała ogromna ilość serwerów obsługujących tą modyfikację na których walki toczy zdumiewająca ilość graczy. Jest to, niebywały sukces, a licznik pobrań nadal bije. Czy pozycja króla czyli CS’a zostanie jeszcze poważniej zachwiana ? Pokażą to napewno najbliższe tygodnie.


General Battlefield: 1942
15:17 08-04-2003
General Battlefield: 1942
Witam po dość dłuuuuugiej przerwie. Mam przyjemność ogłosić że z inicjatywy Dowódcy Pawła, oraz Sebastiana 102 i Wintersa powstaje nowy polski klan.
Bedzie on nosił nazwę Winged Hussary i ma zamiar startować w Clan Base. Prawdopodobnie po złożeniu ekipy do gry skopią kilka czteroliterowych zakończeń ludzkiego ciała .
Wszystkich, którzy pragną zostać polska husaria uprasza się o kontakt z Pawłem [GG=3883815], albo Seba[GG=3791918] ewentualnie Wintersem [GG=4873655].
Mam nadzieje, że nowy klan pokaże jak powinno się walczyć, tak jak ich pierwowzory pod Wiedniem!!!
Spitfire w barwach Polskiego Dywizjonu 303, o którym pisałem wczoraj jest już gotowy, tak więc zapraszam do ściągania i oczywiście autor MARKILL prosi o wasze opinie w komentarzach…


pobierz

General Battlefield: 1942
18:47 04-04-2003
General Battlefield: 1942
Nasz rodzimy grafik MARKILL po mojej krótkiej namowie zabrał się za dodanie Polskich akcentów w Battlefield 1942. Tak oto powstał Sherman w oznakowaniu Pułku Pancernego 10 Brygady Kawalerii Pancernej z 1 DPanc. gen. Stanisława Maczka.


pobierz


Autor przygotowuje też Spitfire’a w kamuflażu i oznakowaniu Polskiego Dywizjonu 303. Oto jego mała próbka:

Twórca prosi o opinie na temat jego pracy, więc proszę wszelkie uwagi zamieszczać w komentarzach pod tym newsem.


"Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII -tak brzmi pełny tytuł kolejnego expansion pack zaplanowanego na jesień/zimę 2003. Producent zapowiada, że w znaczącym stopniu poprawi się grywalność i dojdą nowe ciekawe rozwiązania do trybu multiplayer. Ujrzymy w akcji najbardziej unikalne, śmiertelne i tajne bronie niemieckich i alianckich laboratoriów jakie zostały użyte podczas Drugiej Wojny Światowej.

Niektóre nowości w stosunku do pierwotnej wersji gry.

Nowe pojazdy i bronie:

- Horton HO 229 “Flying Wing”
- Sherman z wyrzutnią rakiet Calliope
- Ciężki czołg T95/T28
- Sturmtiger (działo okrętowe zamontowane na podwoziu Tygrysa)
- Odrzutowiec "Goblin"
- C-47
- Armstrong Whitworth AW-52
- karabin Mauser z granatnikiem
- shootgun Remington Auto 5
- i inne.

Nowe jednostki:

- brytyjscy i niemieccy komandosi.

Nowy tryb gry:
- "objective based"
czyli zadanie do wykonania, na przykład zniszczenie fabryki V2, konieczne by wygrać bitwę.

Nowe lokacje:
- Orle Gniazdo (kwatera Hitlera)
- fabryki rakiet V2
- Praga
- Norwegia

Dodatek będzie oczywiście wymagał posiadania oryginalnej/pierwotnej wersji gry.
Wkrótce zapewne EA odsłoni więcej tajemnic, napewno je wtedy opiszemy.

Tymczasem pooglądajcie sobie fotki:Źródło: battlefield1942.ea.com
General Battlefield: 1942
23:02 31-03-2003
General Battlefield: 1942
Mieliśmy już podmiany dla map, pojazdów, mundurów, więc przyszedł czas na podmianę wyglądu broni. Jeśli więc znudził wam się standardowy wygląd pukawek Aliantów polecam zaopatrzenie się w ten oto niewielki pakiet zmieniający nasze ulubione zabawki.pobierz

Jedna z najpopularniejszych map w Battlefield 1942 Staliningrad doczekała się pakietu podmian wprowadzającego zmiany w wyglądzie elementów terenu i budynków na bardziej realistyczne. Całość prezentuje się naprawdę wyśmienicie, o czym możecie się przekonać na poniższych screen’ach.


pobierz

General Battlefield: 1942
16:28 26-03-2003
General Battlefield: 1942
Wiadomość ta bardzo mnie ucieszyła, dlatego pozwalam sobie nią z Wami podzielić.

Ostatnio pojawiło się spore zamieszanie z różnymi "gadżetami", "ulepszaczami" itd. itp. (czytaj w skrócie cheatami ), które zdecydowanie podważyły wiarygodność prowadzonych rozgrywek. Takie rzeczy jak aimbooty czy też wallhacking, używane przez lamerów nie dość, że czasami po prostu odechciewa się grać, to negatywnie wpływają na wizerunek RZECZYWIŚCIE DOBRYCH GRACZY. Obecnie nie wiadomo, czy dana osoba jest prawdziwym wymiataczem i tym głowę nisko skłaniam, czy też jakimś zakompleksionym kolesiem, któremu się w życiu nie udaje i próbuje odegrać się w nieuczciwy sposób na polu Battlefielda.
Po tym krótkim wstępie oto pojawiła informacja, że grupa GameSecurity.com pracuje nad programem, który by te wszystkie gadżeciki skutecznie zablokował
Chłopaki są jak dotąd zaawansowani w pracach na poziomie 60% tak więc można w niedalekiej przyszłości spodziwać się nagłego spadku punktów niektórych graczy , a może ich nieobecności w ogóle ?

P.S.
Oczywiście nie mam tutaj nikogo konkretnie na myśli. Tak więc bez skojarzeń please.
General Battlefield: 1942
11:34 26-03-2003
General Battlefield: 1942
„Special Weapons” to oficjalnie podany przez EA tytuł kolejnego dodatku do Battlefield 1942. Niestety nie ujawniono więcej szczegółów, więc pozostaje nam tylko oczekiwanie i domniemania.

General Battlefield: 1942
15:56 25-03-2003
General Battlefield: 1942
Ukazał się fenomenalny pakiecik podmian do mapy Midway o nazwie Merciless Midway TexturePack. Pakiet podmienia praktycznie wszystko wprowadzając świeży powiew na tej mapce. Znajdziemy tu autentyczne historyczne malowania samolotów z tej bitwy, mundury oznakowania itp. Gorąco polecam, nie będziecie zawiedzeni. Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie Merciless Historic addon v3.7.


więcej zrzutów ekranowych


Merciless Midway TexturePack

Merciless Historic addon v3.7
Mapa Operation Aberdeen dopiero, co zadomowiła się na serwerach, a już ukazała się do niej ciekawy pakiet podmianek, wprowadzający odrobinkę historycznych ubarwień.. Do poprawnego działania tego pakietu wymagany jest dodatek Merciless Historic addon v3.7.

Operation Aberdeen skin pack

Merciless Historic addon v3.7
General Battlefield: 1942
18:19 20-03-2003
General Battlefield: 1942
Niejaki Aquila od pewnego czasu zarzuca nas wciąż swoimi nowymi produkcjami. Oto kolejne dwie perełki w jego wykonaniu:


pobierz                     pobierz

[1]      «      29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34   |   35   |   36   |   37   |   38   |   39      »      [50]