Aktualności

Pierwszy zatytułowany Ferrets Server Tips to ogromny przewodnik po konfiguracji serwera do Battlefield 1942. Znajdziecie w nim dokładne opisy wszystkich zagadnień, spis komend i przydatnych sztuczek.

Drugi Multiplayer cheats and mods to the highest bidder traktuje dokładnie o temacie chaetowania (oszukiwania), można dowiedzieć się z niego o zasadzie działania oszustw a także zobaczyć na zrzutach ekranowych jak to wszystko wygląda.

Obydwa obszerne artykuły oczywiście w języku angielskim.

Źródło: www.planetbattlefield.com
W sieci pojawił się filmik nakręcony przez amatora kamerą na targach E3. Widać na nim grających w nadchodzący dodatek Secret Weapons. Film trwa pond 8 minut, w tle czadowa muzyka.


Plik można pobrać z bf1942files
Tak już jest! Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, ekipa Miracless Creations udostępnia nam finalną wersję swojego dzieła. Merciless Creations BF1942 v4.0 – to gigantyczny pakiet podmian zawierający wspaniałe realistyczne malowania wszelkich pojazdów, nowe mundury, elementy otoczenia na mapach oraz nowość: bardziej realistyczne dźwięki. Po za tym dodano obsługę nowych map (Corel Sea, Aberdeen) tak, aby można było na nich pograć także z botami. Pełna lista zmian znajduje się w tym miejscu.


pobierz (258MB)

Jak narazie jedynym mirrorem jest Fileplanet, jeśli pojawią się jakieś inne postaram się je tu podać.

Update: mirror 1, mirror 2, mirror 3.

Srona projektu: http://www.planetdungeonsiege.com/mercilesscreations/
General Battlefield: 1942
22:10 16-05-2003
General Battlefield: 1942
Prawdopodobnie jeszcze dziś, lub jutro wcześnie rano ujrzymy kolejną odsłonę najpopularniejszej dodatku do Battlefield 1942 "Merciless Creation historic addon". Najnowsza wersja zostanie oznaczona numerem 4 i wniesie wiele rewolucyjnych wręcz zmian w stosunku do wcześniejszej. Dodatek ten zdobył na całym świecie mnóstwo fanów i jest chyba obowiązkową pozycją każdego fana BF. Aby umilić oczekiwania na finał i rozpoczęcie wielkiego ściągania autorzy Mericless zafundowali nam MC 1942 Soldier Handbook. Jest to ponad 100 stronicowa bogato ilustrowana książka (format pdf), zawierająca mnóstwo opisów i strategii do Battlefield 1942 na poszczególne mapy i jednostki. Tak, więc zapraszam do ściągania i czytania (znajomość angielskiego obowiązkowa).


pobierz (17MB)

Wymagany: Adobe Acrobat Reader
Dziś światło dzienne ujrzała także oficjalna strona dodatku Secret Weapons of WWII. Znajdziecie tam garść nowych informacji na temat całej produkcji, a także uaktualniony dział zrzutów ekranowych i opisów broni.
General Battlefield: 1942
11:41 15-05-2003
General Battlefield: 1942
Wydawca Battlefield'a, EA Games, na targach E3 zaprezentowała krótki filmik ukazujący w akcji niektóre "tajne bronie" z nadchodzącego rozszerzenia do gry - Secret Weapons of WWII.


Film w formacie Quicktime można obejrzeć na stronie wydawcy gry
Na GameSpot ukazały się kolejne, jeszcze gorące zrzuty ekranowe z Secret Weapons of WWII.


Źródło: www.gamespot.com
Redakcja serwisu GameSpot zamieściła najnowsze zrzuty ekranowe z kolejnego oficjalnego dodatku do Battlefield 1942 „Secret Weapons”.


Źródło: www.gamespot.com
General Battlefield: 1942
11:58 06-05-2003
General Battlefield: 1942
Dziś wielki dzień, dla sporej grupy Naszych Braci z Pola Bitwy – Matura ! Czyli prawdziwa bitwa, w jakiej na pewno się teraz mierzycie. Cała redakcja serwisu trzyma za Was mocno kciuki i życzymy przysłowiowego połamania piór, łączymy się z wami telepatycznie w bólu i cierpieniu, jakie na pewno teraz przeżywacie...
Ukazała się nowa wersja tego programu, który służy do zarządzania ustawieniami serwera. Za jego pomocą w prosty i bardzo przejrzysty sposób można bardzo efektywnie zmieniać wszelkie ustawienia i parametry rozgrywki. Program zainteresuje z pewnością nie tylko doświadczonych administratorów, ale także głównie tych początkujących, którzy dopiero co stawiają swoje pierwsze kroki w tym biznesie .


pobierz (338KB)


W końcu !!! Po wielu miesiącach oczekiwań i po kilkunastu (klikudziesięciu?) zmianach przez Cenege terminu wydania dodatku możemy od dzisiaj zakupić w Polsce oficjalnie wymarzony dodatek. Sugerowana cena producenta to 79,90 zł.

Prawdopodobnie już niedługo serwer TDC Internet zostanie zmieniony i będzie można na nim grać na nowych mapach, używać nowych broni oraz walczyć w oddziałach francuskich i włoskich.


Życze miłej gry.

General Battlefield: 1942
15:52 29-04-2003
General Battlefield: 1942
Jeżeli jesteście zagorzałymi fanami moda Desert Combat lub po prostu czasami gracie w to dla odskoczni od zwykłego BF, zainteresuje was fakt, że powstał rewelacyjny polski serwer właśnie do tej modyfikacji. Serwer stoi na mocnym łączu tak więc o pingi nie ma się co martwić a równocześnie może walczyć na nim 32 graczy. Tak, więc pozostaje drodzy czytelnicy i gracze tylko go zapełnić, ale to już wasze pole do popisu.Zapraszam: 193.110.122.204:14567

[1]      «      27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34   |   35   |   36   |   37      »      [50]