Aktualności


Merciless powraca, ten dość nietypowy jeden z najlepszych modów, a w sumie można powiedzieć podmian, ujrzy światło w nowej wersji już niebawem w pełni kompatybilny z wersją Battlefield 1942 1.6. Dla tych, którzy są niezorientowani dodam, że jest to dość specyficzna produkcja nie zmieniająca nic z fizyki w grze a dodająca jedynie lepsze efekty do gry, nowe tekstury i nowe dźwięki. Kto grał na wcześniejszych wersjach wie, jak trudno wrócić jest do standardowego bf, który wydaje się ohydny i brzydki jak tylko zasmakuje się Merciless. Produkcja ta jednak została skutecznie zablokowana przez pacze do Battlefield 1942, opcja PURE praktycznie pogrzebała całość. Teraz wszystko zależy od adminów serwerów, czy włączą UNPURE czy zostawią opcje PURE. Dodam tylko, że instalując ten dodatek, nie ryzykujecie nic. Aktywuje się go jednym kliknięciem i deaktywuje na przykład na czas klanówki także jednym klikniecięm. Na serwerze mogą grać zarówno osoby z czystym BF jak i z tym ULEPSZONYM, różnica polega tylko na tym, że ci pierwsi widzą to co zaoferowali im autorzy gry, a ci drudzy rozkoszują się historycznymi oznaczeniami sprzętu, i wspaniałymi widokami, które zmieniają mapy nie do poznania. Będę prowadził rozmowy z adminami najpopularniejszych serwerów w naszym kraju, aby z chwilą ukazania się Merciless, przestawili serwery na UNPURE na czas grania na freeplayu. Zobaczymy czy stać nas na zmiany, które dawno powinno zaoferować nam EA/DICE, ale skoro producent śpi, może czas sięgnąć po alternatywne dodatki. Poniżej kilka widoków, a więcej znajdziecie na stronie projektu.
Strona projektu: Merciless Creations

Prace nad najnowszą odsłoną moda Forgotten Hope trwają, autorzy zapowiadają mnóstwo nowości oraz poprawki do wszystkich błędów z wcześniejszej wersji. Każdy fan Battlefield 1942 na pewno czeka na kolejną odsłonę tej wspaniałej produkcji, osobiście mam nadzieję, że zostanie poprawiona trochę wydajność i zmniejszona pamięciożernośc całości. Poniżej nowe modele czołgów, które zobaczymy już niebawem.

Strona projektu: Forgotten Hope
Mody Battlefield: 1942
07:44 07-05-2004
Mody Battlefield: 1942

Ukazała się kolejna wersja moda The Great War. Numerek 0.14B wnosi mnóstwo nowości i poprawek w stosunku do wcześniejszej. Poprawiono wiele rozmaitych kruczków znalezionych przez graczy, między innymi poprawiono artylerię przeciwlotniczą oraz dodano nowe samoloty: Sopwith Camel i Fokker Dr1. Wszystkich wielbicieli teatrów działań I wojny światowej zapraszam do pobrania. Przed instalacją tej wersji, należy odinstalować wersję wcześniejszą.

Wersja klienta - 98 MB

FPSCentral
Extreme-players.de
Daddeln.de

Wersja serwerowa - 16 MB

FPSCentral
Extreme-players.de
Daddeln.de


Oficjalne serwery TGZ na których możecie pograć w najnowszą wersję moda:

Official TGW Server 216.12.201.188

BFSecrets 212.43.70.66

Strona projektu: The Great War
Mody Battlefield: 1942
09:56 06-05-2004
Mody Battlefield: 1942

Trwają ostre testy przed wypuszczeniem moda FinnWars. Ekipa odpowiedzialna za tą modyfikacje wyłapuje ostatnie błędy i dopieszcza szczegóły. Niebawem możemy spodziewać się kolejnej publicznej wersji. A na razie pozostaje nam obejrzeć kilka nowych widoczków z moda.

Strona projektu: FinnWars
Mody Battlefield: 1942
10:06 23-04-2004
Mody Battlefield: 1942


Do pobrania pierwsza publiczna wersja moda The Great War. Jeśli podobał wam się klimat Battlefield 1918 to na pewno także tutaj poczujecie się jak w domu. Poniżej kilka widoczków z gry i linki do pobrania.Zespół tworzący świetnego moda BattleGroup42 ogłosił właśnie, że oczekiwana wersja 1.0 będzie ostatnią wersją na silniku Battlefield 1942. Całość ich pracy zostanie teraz przeniesione na platformę Battlefield Vietnam. Decyzja taka jest argumentowana tym, że nowy silnik pozwoli na wdrożenie nowych pomysłów w tej modyfikacji. Tak więc mamy zapowiedź pierwszego moda do BF V w realiach II wojny światowej. Dla wszystkich fanów tego okresu jest to na pewno dobra wiadomość. Poniżej zrzuty ekranowe z nadchodzącej ostatniej wersji dla BF 42, która jest w ostatniej fazie testów i niebawem będzie miała swoją premierę. Jak widać powoli większość twórców rozmaitych produkcji zaczyna przenosić swoje prace na nową platformę, czyżby wypieranie staruszka BF 42 przez jego nowego młodszego brata rozpoczęło się już tak szybko? Czas pokaże. Zapraszam do komentowania.Strona projektu: BattleGroup42


W sieci pojawia się coraz więcej widoków z największego konkurenta dla Forgotten Hope a mianowicie z moda ExperienceWW2. Poniżej przedstawiamy pokaźną galerię z najnowszej wersji tej produkcji, która niebawem będzie miała swoją premierę.


Mody Battlefield: 1942
09:00 15-04-2004
Mody Battlefield: 1942

Twórcy moda Battlefield 1918 raczą nas coraz to nowszymi widokami z ich produkcji. W kolejnej nadchodzącej odsłonie tej modyfikacji ujrzymy czołg FT17. Poniżej kilka jego widoków w barwach Francuskich.


Strona projektu: Battlefield 1918
Mody Battlefield: 1942
15:03 14-04-2004
Mody Battlefield: 1942
Już trafił do testów nowy patch do moda Forgotten Hope.
A w im... Tony nowego sprzętu... Dosłownie


Więcej ton już niedługo...
Terminu wydania patcha nie podano.

Źródło: FH Homepage
Mody Battlefield: 1942
13:42 10-04-2004
Mody Battlefield: 1942

Jeśli ktoś lubi średniowieczne klimaty walk to, jest to pozycja obowiązkowa dla niego, nowa wersja moda Siege jest gotowa do pobrania, lista zmian jest spora. Zapraszamy do pobrania.

Pobierz Siege (32 MB)

Fileplanet.com

FPSCentral


Strona projektu: Siege
Mody Battlefield: 1942
08:10 07-04-2004
Mody Battlefield: 1942

Niejaki Gamma z ekipy odpowiedzialnej za moda Battlefield 1918, zaprezentował najnowsze zrzuty ekranowe Niemieckiej wersji Francuskiego czołgu Renault FT17. Model prezentuje się bardzo ładnie i być może to zachęci tych, którzy jeszcze nie grali w tą modyfikacje do pobrania jej. Oczywiście model ten zobaczymy dopiero w kolejnej odsłonie Battlefield 1918, ale wersja obecnie wydana posiada w sobie także sporą ilość ciekawego sprzętu.


Strona projektu: Battlefield 1918
[1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13      »      [20]