Aktualności

Mody Battlefield: 2
17:00 26-03-2006
Mody Battlefield: 2


Chyba wszyscy, którzy grali w Battlefield 1942 znają moda infantry. Od pewnego czasu była tworzona wersja moda infantry pod Battlefield 2.
W piątek 24 marca została wypuszczona nowa wersja oznaczona numerkiem 1.01
Oto co mod zmienia w grze:
-Tyb gry to Flag by Flag(flaga po fladze)
-levele z standartowej wersji gry są pozbawione pojazdów
Nowe mapy to:
-Cross Town.
-Eagle Island
-Street

Strona głowna moda
Temat na forum
Mody Battlefield: 2
19:38 21-03-2006
Mody Battlefield: 2
Na oficjalnej stronie Forgotten Hope pojawiły się nowe informacje a'propos Forgotten Hope 2 i map-pack'a do pierwszej części.
Zaczniemy od Forgotten Hope 2
Pojawił sie nowy model- M4A1

Kolejnym modelami są:
Tellermine 35 and the Tellermine 43

Sdkfz 251 "Hanomag"


W rozwinięciu news'a informacje dotyczące nadchodzącego Map-Pack'a do Forgotten Hope'a 1
Mody Battlefield: 2
15:36 13-03-2006
Mody Battlefield: 2
Znów mam zaległości jeśli chodzi o mody ale spokojnie postaram się nadrobić

Zacznę od wieści z Forgotten hope 2

Dobry kawał czasu temu widzieliśmy model brytyjskiego M3 Grant, teraz możemy go zobaczyć w akcji.Na dokładkę Fairey Swordfish, o którym też pisałem i to wcale nie tak dawno. Teraz w akcji.
Na deser prezentuje U47 w akcji.
To by było na tyle. Komentarza chyba nie potrzeba czekamy na premierę.

Wczoraj, 25 Lutego 2006, ukazała się kolejna wersja jednego z ciekawszych modów do Battlefield 2 - Project Reality. Kolejna wersja sygnowana jest numerkiem 0.25 i waży aż 290MB!
W najnowszej odsłonie Project Reality Mini Mod znajdziemy trochę modyfikacji usprawniających rozgrywkę:
- wersja 0.25 działa poprawinie z BF2 w wersji 1.2
- poprawiono wszystkie główne błędy które pojawiły się po wyjściu patcha 1.2
- wersja 0.25 posiada 3 nowe mapy w standardzie (Oasis, Steel Thunder, and Strike at Karkand 2)
- w wersji 0.25 dadano wiele mniejszych poprawek broni i samej rozgrywki

Pozostaje tylko czekać na końcową wersję modyfikacji, która powinna się ukazać... no właśnie, kiedy??

Download z totalbf2.com
Download z torrenta
(UWAGA!! Przed instalacją wersji 0.25 usuńcie wcześniejsze wersje PRMM!!)

Przypominam także, że na battlefield.pl jest osobne forum w całości poświęcone Project Reality - Kliknij tutaj...

Info by ETCS Uncle Blues
Mody Battlefield: 2
13:29 25-02-2006
Mody Battlefield: 2
Zgodnie z tym co zapowiadałem ostatnio postaram się przybliżać wam inne modyfikacje do Battlefield 2. Tym razem bliżej przyjrzymy się Point of Existence. Mod znany na pewno posiadaczom Battlefield Vietnam. Teraz jednak twórcy postanowili tworzyć swojego moda na podstawie BF2. Prace nad modem są zaawansowane.

"Po długiej i krwawej wojnie w Sudanie rządy USA i Rosji zdecydowały o zawieszeniu broni. Ukraina atakuje na Białoruś, bez ostrzeżenia wkraczają na terytorium i zajmują kraj z szybkością porównywalną do "Blitzkrieg" z drugiej wojny światowej. Słabo uzbrojona armia białoruska nie może powstrzymać Ukrainy, która zajmuje stolice. Całości z uwagą przygląda się UN (United Nations), potępiają atak i po sześciu miesiącach nie używania sił zbrojnych decydują się o podjęciu działań. Zostaje planowany atak na Białoruś i Ukrainę UN chcę wymierzyć sprawiedliwość i pociągnąć Ukrainę do odpowiedzialności za zabijanie Białoruskich polityków i ludnośći cywilnej. Wojska wkroczą do Ukrainy dowodzone przez siły Niemieckie i USA. Planowany jest desant sił powietrzno desantowych z terytorium Polski na terytoria Ukrainy i Białorusi. Armie dzielą się i każda rusza na inny front. Amerykanie na północną flankę atakując Ukraińskie siły na Białorusi a Niemcy atakują Ukraińską stolicę Kijów. Teraz losy europy wschodniej leżą w twoich rękach!"

To dość luźne tłumaczenie mające na celu przybliżyć wam miej więcej, o co chodzi w Point of Existence. A więc mamy trzy armie USA, Niemcy i Ukraina. Nie potrzeba już chyba nic więcej pisać tylko uzupełnić wszystko dobrą dawką, screenów.
W chwili obecnej trwają przygotowania do turnieju najpopularniejszego obecnie moda do BF2- Project Reality.
Pierwszy mecz odbędzie się 18 marca o godzinie 21 GMT( czyli 22 czasu polskiego), na mapie Strike at Karkand w wersji 64 osobowej.
Jedną z ciekawostek turnieju będzie to, że komendantami będą prawdziwi żołnierze.
Mody Battlefield: 2
13:39 21-02-2006
Mody Battlefield: 2
I znów miałem masę rzeczy na głowie, więc mam małe zaległości co do newsów. Staram się jednak nadrobić i już podsyłam wam najnowsze screeny z prac nad Forgotten Hope 2

Na walentynki twórcy zafundowali nam parę screenów z gry ukazujących bardzo popularny w Afryce Północnej czołg Valentine Mark II infantry tank Czołg sprawdzał się przede wszystkim w początkowej fazie wojny, potem w nieznacznych ilościach używany na Pacyfiku i europie wschodniej przez Sowietów.Mieliśmy już jednostki naziemne i lotnictwo przyszedł, więc czas na marynarkę. Prezętuje u-bota Type VIIB U-47 .No to by było na tyle, w ramach rekompensaty za opóźnienia będę więcej pisał o innych modach, które zapowiadają się równie ciekawe, co FH2.

Na jednym z zagranicznych portali o grach Battlefield - totalbf2.com - pojawiła się dość spora aktualizacja z jednego z najciekawszych modów jakie mają wyjść na platformę Battlefield 2 - Project Reality.

Modyfikacja Project Reality ma polegać głównie na zmianie fizyki gry tak, aby stała się bardziej realistyczna. Można powiedzieć - mały przedsmak Forgotten Hope 2. Gdy wszyscy czekają na FH2 autorzy PR ujawniają trochę szczegółów na temat ich projektu. Najwięcej informacji można uzyskać z oficjalnej strony modyfikacji oraz z wywiadu przeprowadzonego z jednym z autorów modyfikacji.

Pojawiły się także dwa screeny pokazujące jaką bronią przyjdzie nam walczyć... Niewiele, ale zawsze coś:


Jeśli jeszcze wam mało - pojawił się także Trailer z Project Reality - Kliknij, aby obejrzeć...

Ciągle mało ??

Wersja 0.3 modyfikacji Project Reality ukaże się tuż po wyjściu najnowszego patcha do BF2.
Zagłosujcie także w ankiecie poświęconej zmianom, które mogą znaleźć się w wersji 0.3.

I na samym końcu chciałbym podziękować mojemu informatorowi ETCS Uncle Blues, za informację oraz nagłośnienie całej sprawy. Dzięki niemu oraz uprzejmości administracji bf.pl wszystkie uwagi dotyczące Project Reality możemy wymieniać na specjalnym podforum poświęconym Project Reality.

GJ !
Mody Battlefield: 2
23:57 02-02-2006
Mody Battlefield: 2
Twórcy Forgotten Hope 2 naprawdę się rozkręcają. Dziś chce pokazać wam coś ekstra.

Fairey Swordfish Mk. I to brytyjski bombowiec torpedowy, używany przez Brytyjską Marynarkę Królewską w II Wojnie Światowej. Wszedł do służby w 1936 roku był samolotem starego typu (dwu płatowiec). "Swordfish" nazywany też czasem "Stringbag" był bardzo powolny i nie stanowił zagrożenia dla wrogiego lotnictwa czy też dział przeciwlotniczych jednak samoloty te odniosły zwycięstwo nad Włoską flotą w 1940 roku pod Taranto, miały też nie małą rolę podczas zatopienia Bismarck'a w 1941 i w czasie trwania całej Bitwy o Atlantyk.No i na koniec żebyście nie narzekali, że to mało twórcy ukazują model niemieckiego bunkra.Zaczyna się robić ciekawiej ale i tym razem nie pozostaje nam nic innego jak czekać
Mody Battlefield: 2
14:01 24-01-2006
Mody Battlefield: 2
I znów twórcy Forgotten Hope 2 ukazują nam kolejne efekty swojej pracy.

Pierwszy model to niemiecka lornetka 6x30 Dienstglas będzie ona prawdopodobnie służyć do wzywania artylerii.Na koniec trochę zniszczonych budynków czyli raj dla snajperów.I to niestety było by na tyle.
Mody Battlefield: 2
22:19 18-01-2006
Mody Battlefield: 2
Wciąż czekamy na premierę Forgotten Hope 2, czekanie może nam osłodzić kilka nowych screenów i nie tylko.

Pierwsza rzecz to amerykański czołg M3 Grant MkI. Czołg Amerykański, ale skupowany przez Brytyjczyków i używany przez nich w Afryce.Ukazały się też nowe screeny Dingo. Czyli lekkiego samochodu zwiadowczego o którym wspominałem już jakiś czas temu.
Ostatnio ukazywałem trochę broni angielskiej produkcji teraz prezentuje niemiecki Kar 98k Mauser.I na koniec prezentuje niemieckie działo przeciw pancerne Pak 38 50 mm


Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać.
Mody Battlefield: 2
23:52 23-11-2005
Mody Battlefield: 2

Dawno nie pisałem nic o Forgotten Hope, zamieszczam, więc nieco obszerny news żeby nadrobić zaległości.

Po wyjściu FH 0.7 dla Battlefield 1942 ekipa zaczęła zajmować się przede wszystkim modyfikacją do Battlefield 2. Wiemy już, że pierwsze mapy w Forgotten Hope 2 to Afryka północna i prawdopodobnie w wersji 0.1 będzie parę mapek z afryki. Montoya ukończył też pracę nad nowym modelem. Tym razem jest to Brytyjski czołg Valentine Mk. II. bazujący na wcześniejszym A10 CruiserOstatnio został ukończony też kolejny model, jest to brytyjski Daimler Dingo lekki pojazd zwiadowczy był produkowany z Anglii od 1939 do 1952 roku.Zamieszczam tutaj jeszcze trochę screenów prezentujących cięższego kuzyna Dingo...
[1]      «      21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31      »      [31]