Aktualności

Mody Battlefield: 2
18:48 26-04-2006
Mody Battlefield: 2


Doczekaliśmy się kolejnego Update'a dotyczącego moda Infantry nowa wersja nosi numerek 1.2.

Nową wersję moda można pobrać z:
serwera klanu dC Rozmiar pliku: 65 mb
InfantyMod jest też już oficjalnie dostępny na Moddb

Informacje na forum

Przypominam też, że w najbliższą sobotę(tj.29 kwietnia) o godzinie 19.00 klan dC organizuje wspólną grę.

default Clan.RobaL napisał: Mod już nie bedzie dalej rozwijany, prace nad nim się zakończyły.Po długiej fazie testów została opublikowana wersja 1.2 i będzie nam prawdopodobnie służyć do końca Battlefield'a 2.
Mody Battlefield: 2
17:00 18-04-2006
Mody Battlefield: 2Ekipa Forgotten Hope 2 uraczyła nas kolejnym updatem.

Na początek Panzer II C


Możemy również zobaczyć jak Crusader Mk III zaprezentuje się na polu walki.


Jakiś czas temu świat modów dowiedział się o wydaniu nowej wersji NAWa oznaczonej numerkiem 3.9 Postanowiłem ściągnąć owe cudo i je wam przedstawić. Po przeczytaniu informacji jakoby wszystkie grafiki w tej wersji zostały zrobione na nowo nastawiłem się do niego dość pozytywnie. Instalacja oczywiście przebiegła bezproblemowo. Po kilku godzinach grania zabrałem się za pisanie tego tekstu.
Mody Battlefield: 2
10:36 15-04-2006
Mody Battlefield: 2


Doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji. Twórcy moda informują, iż udało im się podpisać umowę z firmą Hypernia. Dzięki temu uzyskali dwa nowe serwery do swoich potrzeb. Mam nadzieję, że ułatwi to wyłapywanie błędów i ich usuwanie. Również strona, POE zostanie przeniesiona na inny serwer, aby poprawić jej działanie.
Mody Battlefield: 2
09:10 11-04-2006
Mody Battlefield: 2


Najbardziej oczekiwany mod do Battlefield 2 doczekał się kolejnej aktualizacji.
Pierwszą rzeczą jest Vickers Mark VIB - brytyjski pojazd zwiadowczy


Drugim przedmiotem jest napędzana siłą wiatru stacja pompująca wodę, tak bardzo cenną w suchym i nieprzyjaznym człowiekowi miejscu jakim jest Północna Afryka.


Na deser mamy pierwsze screeny M4A1 Sherman w grze.


Mody Battlefield: 2
23:36 10-04-2006
Mody Battlefield: 2


Według wielu ludzi końcem cywilizacji, jaką znamy będzie konflikt z udziałem broni atomowej. Pewnie każdy z was grał bądź, chociaż słyszał o grze Fallout, która to pozwala zagłębić się w świat po nuklearnej zagładzie. Wizja bardzo atrakcyjna, bowiem pozwala działać wyobraźni. Nic, więc dziwnego, że znalazł się ktoś, kto chce ukazać świat po atomowym konflikcie za pomocą Battlefield’a. Mowa tu, o Battlefield: Apocalypse, modzie wielce oryginalnym wśród tych wszystkich historycznych modyfikacji.

Można pisać o nowych modelach, broniach, mapach, jakie pojawią się w modzie. Jednak pewnie każdy, kto czyta te wszystkie nowinki zastanawia się „Warto?”. Nie każdy ma ochotę ściągać w ciemno często duże pliki. Obrazki czy filmiki nigdy nie odpowiedzą na pytanie „Jak się w to gra?”. Dlatego właśnie, aby zaspokoić zwykłą ludzką ciekawość tym razem zapraszam do recenzji. Obiektem moich krytyk no i oczywiście pochwał został Project Reality.
Mody Battlefield: 2
21:38 08-04-2006
Mody Battlefield: 2
Do Battlefield'a 2 powstaje wiele modów jednak większość z nich tyczy się albo II Wojny Światowej albo czasów współczesnych. A w ciągu ostatnich 60 lat było wiele wojen...
Dziś przyjrzymy się kolejnemu z modów o dość ciekawej tematyce - Wojny Izraelsko-Arabskie z lat 1967-1973 takie jak:
-Wojna Sześciodniowa
-Wojna Yom Kippur
-Wojna na Wyczerpanie

W modzie tym ma się znaleźć ponad 80 nowych pojazdów i 20 nowych map.
Na zachęte parę screenów:

Mody Battlefield: 2
16:14 03-04-2006
Mody Battlefield: 2


II Wojna Światowa i klimaty Sci-Fiction to najpopularniejsze tematy modyfikacji Battlefield’ów. Nie można jednak dopuścić by bokiem, niezauważone przeszły mody o takiej ciekawej tematyce jak konflikt w Wietnamie. Może tytułem wstępu zacznijmy od krótkiej lekcji historii...
Mody Battlefield: 2
14:46 03-04-2006
Mody Battlefield: 2


Najbardziej oczekiwany mod Forgotten Hope 2 doczekał się kolejnej aktualizacji. Niestety twórcy tym razem nie zaprezentowali zbyt wiele jednak zawsze to jakiś krok naprzód.

Updatem tym jest czołg Crusader Mk III będący na wyposażeniu wojsk brytyjskich.Twórcy moda poinformowali również, iż do zespołu powrócili Major Hartmann oraz Master Minder. Dla fanów czekających na pierwszą wersję działająca z BF2 to promyk nadziei na przyspieszenie prac nad Forgotten Hope. Na co oczywiście sam również liczę ;]


W związku z tym, że Trojnix nie może poświęcić BFowi tyle czasu ile by chciał informacje ze świata moddingu będę przekazywał wam ja. Mam nadzieję, że się cieszycie ;] Na dobry początek Mega Update. O tym, że tytuł newsa nie jest przesadzony przekonacie się zaglądając do dalszej jego części.
Mody Battlefield: 2
21:14 29-03-2006
Mody Battlefield: 2
Mamy przed sobą kolejny update do Forgotten Hope 2. Oto nowe bronie, które będą dostępne w drugiej odsłonie tego wspaniałego moda:
Panzerbüchse M39-niemiecki karabin przeciwpancerny

Walther P38


A na deser nowe mapki, które będą dostępne w nadchodzącym map-packu do Forgotten Hope 1[1]      «      21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31      »      [31]