Aktualności

Forgotten Hope 2
Kolejne kilka screenów z Forgotten Hope wyszło na świat.Tym razem twórcy zaprezentowali nam wyposażenie wnętrz jakie znajdziemy w wioskach cywilów na afrykańskich mapach oraz pięknego Panzer III Ausf N.

Forgotten Hope 0.7
Wieści o ostatnim FH pod starego Battlefielda 1942 są coraz bardziej ekscytujące - tym razem dostaliśmy zdjęcie nowego typu jeepa używanego przez Włochów którzy pojawią sie w 0.7 - pojazd nazywa się Camionetta 42 'Sahariana'

Nową mapą jaką zobaczymy w Forgotten Hope 0.7 będzie Berlin Streets 1945. Będzie to mapa odwzorowująca apokaliptyczny koniec stolicy III Rzeszy i oczywiście będziemy mogli zagrac na niej albo rosyjskimi albo niemieckimi żołnierzami. Mapa jest podobna do obecnego w Battlefield 1942 Berlina gdyż mimo udziału czołgów piechota będzie główną siła uderzeniową.

Mody Battlefield: 2
14:10 06-10-2005
Mody Battlefield: 2
I znów twórcy moda Forgotten Hope 2 udostępniają pare nowych screenów tym razem Panzer III Aufs N w akcji:
A dla posiadaczy BF1942 również mam dobre wieści, wersja moda 0.7 jest już prawie ukończona i mam dla was fenomenalny filmik ukazujący możliwości nowych broni. Naprawde warto zobaczyć.

Film rar (9.67 MB)
Film zip (10.1 MB)
EA Games wydała już oficjalny wrześniowy newsletter. Zawiera on ciekawe rendery z Battlefield 2: Special Forces
Russian Spetz MedicSAS EnerginerMEC SniperInsurgent Army Assault Troop

Dostępne są też dwa nowe filmy, które naprawde warto zobaczyć:

#1

Wysoka Jakość (3.54MB)
Niska Jakość (1.05MB)

#2

Wysoka Jakość (3.55MB)
Niska Jakość (1.05MB)


Dodatek zapowiada się interesująco
W ostatnich dniach w sieci można znaleźć ciekawe screeny z tworzonych modyfikacji na platformę Battlefield 2. Mianowicie chodzi o dodatek Special Forces i jeden z najbardziej oczekiwanych MODów do Battlefielda - Forgotten Hope 2. Pojawiły się także ciekawe informacje na temat dodatków do Forgotten Hope na platformie Battlefield 1942.


Battlefield 2: Special Forces

Niemiecki serwis KGN zamieścił na swojej stronie dużo screenów z gry. Oto kilka z nich:Dużo więcej zrzutów ekranu z dodatku Special Forces można znaleźć pod tym adresem - CLICK.


Battlefield 2 - Forgotten Hope 2

Niestety nowych wiadomości jest jak na lekarstwo, ale póki co możemy wytoczyć trochę piany z ust na widok kilku pojazdów, które znajdziemy w drugiej części FH. Są to lekkie pojazdy opancerzone SdKfz 251/1 Ausf C, SdKfz 251/6 Kommandopanzerwagen oraz SdKfz 251/10 Schützenpanzerwagen.
Battlefield 1942 - Forgotten Hope

Pierwszą i najważniejszą informacją jest zapowiedź nowego Fan Map Pack'a. Znajdzie się w nim 6 nowych map:
- A Day of Zitadelle by benseras
- Burma by Lt. Havoc and FRITZ
- Cretan Village by Mr_Cheese
- Nuenen 1944 by mArs
- Road to Ramelle by Bizness
- Tulagi by Real-BadSeed.
Twórcy map mają czas do 14 Października na oddanie gotowych map, więc powinniśmy niedługo uzyskać dostęp do nowego dzieła.
Autorzy Forgotten Hope pokazali również kilka screenów z gry, a ich obiektem stały się nowe czołgi M3 "Stuart". Odpowiednio na mapkach: Gazala, Orel i Saipan.
Więcej informacji na temat Forgotten Hope można znaleźć na oficjalnej stronie twórców moda forgottenhope.bf1942files.com.
Modyfikacja, która znana jest chyba wszystkim, od pamiętnych czasów, kiedy tylko ukazały się pierwsze zrzuty ekranowe cała społeczność Battlefield obserwowała poczynania twórców tego dzieła, a w sumie można pokusić się o stwierdzenie NOWEJ GRY. Od pierwszej wersji FH zebrał przy sobie sporą wierną grupę fanów, którzy są temu modowi wierni po dziś. Oto wielkimi krokami nadchodzi kolejna wersja dedykowana pod Battlefield 1942 oznaczona symbolem 0.7, jak zwykle twórcy zapowiadają wręcz przygniatającą ilość zmian i nowego sprzętu. Wypada tylko zacierać rączki i czekać. Dodatkową dobrą wiadomością jest to, że prace nad wersją pod Battlefield 2 idą pełna parą, a twórcy bogatsi o doświadczenia z wcześniejszych wypustów napewno uraczą nas czymś, co nie przejdzie bez echa.Strona projektu: Forgotten Hope
Mody Battlefield: 2
10:10 24-06-2005
Mody Battlefield: 2
Oczywiście od chwili premiery Battlefield 2 zostaliśmy zasypani informacjami o nowopowstających modyfikacjach właśnie na tę platformę. Myślę, że kolejne miesiące będą bardzo ciekawe dla wszystkich miłośników tego typu produkcji. Na tapetę wrzucam dość ciekawie zapowiadający się mod o dość wzniosłym tytule IDF - Fight For Independence. Przyzwyczajeni jesteśmy od dawna do gier lub modów tworzonych głównie w teatrze konfliktów USA vs ktoś tam, w tej produkcji autorzy przedstawią nam trochę inne teatry działań a mianowicie szereg bitew, które stoczyła armia Izraela. Jak na razie ekipa IDF zafundowała nam parę renderowanych obiektów (pojazdów). Całość oczywiście biorę pod lupę i będę zdawać relację z postępu prac.


Strona projektu: IDF - Fight For Independence
Mody Battlefield: 2
22:44 23-05-2005
Mody Battlefield: 2

Tak tak, FH wyjdzie dla Battlefield 2 - jak podaje oficjalna strona tego wspaniałego moda.
Electronic Arts bardzo pomaga wszystkim kreatorom modów - co widać po wszelkiego rodzaju zaproszeniach dla "Mod Community". Najwyraźniej EA widzi wielki potencjał w niezależnych grupkach tworzących właśnie różne mody. Po wizycie twórców Forgotten Hope w EA Development Studio w Anglii podjęli oni decyzje o przejściu na nowy engine, który jak określili: "Możecie teraz oczekiwać zaciętych walk z okresu drugiej wojny światowej na przyszłościowym enginie w nadchodzącym modzie Forgotten Hope 2
Dodatkowo znajdziemy tez na stronie www.fhmod.net timer wskazujący termin wydania nowego Fan Mappacka 5.


Fanów jednego z najbardziej popularnych i najbardziej lubianych modów Battlefield1942 zapewne ucieszy wiadomość, iż kontynuacja tego hitu będzie przeniesiona na nową platformę - Battlefield 2. W pierwszej kolejności twórcy (inni niż oryginalnego DC) zamierzają importować wszystkie najpopularniejsze mapy z Desert Combat. Dopiero w kolejnych odsłonach będą dodawane nowe lokalizacje oraz pojazdy.
Ok, zapytacie: "Po co DC, skoro "goły" BF2 będzie miał podobne jednostki?" Za odpowiedź niech posłuży fenomenalna karriera Forgotten Hope . Poza tym, nowy DC będzie toczony w realiach sprzed paru lat wcześniej w stosunku do BF2.


Mody Battlefield: 2
01:20 05-09-2004
Mody Battlefield: 2
No i zaczeło się Narazie tak jakby niesmiało, ale pamiętajmy że tak samo zaczynało DC czy Forgotten Hope.

Project Reality

Jak sama nazwa wskazuje twórcy tego moda skupią się przede wszystkim na realiźmie, jak wiadomo z wywiadów, w BF2 realizm będzie stał w tyle za dobrą zabawą.Strona projektu: reality.dc-nc.com

Zero Hour.

Tutaj natomiast rok 2010 i III wojna światowa, wykwitła wokół konfliktu irackiego. USA, UK, Izrael vs. Niemcy, Chiny, Rosja. Poniżej modele Chelengera (UK) oraz Gepharda (GER).Strona projektu: www.apvq66.dsl.pipex.com

Oczywiście 3mamy kciuki za obie ekipy zapaleńców i mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy


[1]      «      21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31