Aktualności

Minęło ledwo kilka dni od premiery Battlefield 2142, a już rozpoczynają się pierwsze turnieje. Jednym z nich jest organizowane Lan Party w Magdeburgu, Niemcy. Udział w Lanie weźmie jedna polska drużyna...

"W dniach 27-29 Października odbędzie się jedna z największych imprez LAN'owych w Niemczech Twinloc w Magdeburgu.

Pragniemy poinformować, że Team Wilda weźmie udział w powyższej imprezie, a nasze drużyny przystąpią do rywalizacji na takich platformach jak Battlefield 2142, Warcraft 3 oraz Counter Strike 1.6.
Nasz zespół został zaproszony przez Electronic Arts Germany i EA Community Team. Ten prestiżowy turniej będzie największym turniejem LAN z pośród tych, które do tej pory miały miejsce w Europie. Jednocześnie 1064 graczy będzie rywalizować o liczne nagrody i tytuły, a w tym 20 graczy Team Wilda.

Sponsorami wyjazdu są firmy: SpeedLink, Shooters.pl oraz Valkiria.net"


Relację live z wyjazdu sam zespół na swojej stronie Wilda.pl, ale oczywiście w miarę możliwości będziemy starali się informować was na bieżąco o wynikach Team Wilda na Lanie.

Powodzenia i nie wracać bez podium!Dział techniczny Electronic Arts podał tymczasowe rozwiązanie problemu z naliczaniem rang w grze Battlefield 2142.

"Zidentyfikowaliśmy problem w grze, który polega na braku natychmiastowej aktualizacji rangi po zebraniu wymaganej liczby punktów. Jeżeli Twoje konto nie jest odpowiednio rangowane w Battlefieldzie 2142, spróbuj przejść na inny rankingowy serwer, aby zaktualizować swoje konto. Kiedy zdobędziesz punkt na innym rankingowym serwerze, konto powinno automatycznie "skoczyć" do góry o jeden stopień. Jeżeli Twoje konto "straciło" więcej niż jedną rangę, każdy dodatkowy punkt, jaki posiądziesz zaktualizuje Twoje konto do następnej zdobytej rangi."


Dziś, tj. 20 października, ma miejsce oficjalna premiera gry Battlefield 2142 w Polsce. Oznacza to, że ww. program można już bez problemu dostać w większości sklepów ( także tych internetowych ). Ceny wahają się od 110 do 140zł za sztukę. Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś co do kupna albo chcesz się podzielić wrażeniami na temat pełnej wersji - zapraszam do stosownego TEMATU na naszym forum.

See you one the battlefield of the future Soldier!
General Battlefield: 2142
11:56 19-10-2006
General Battlefield: 2142

Dzisiaj rano doszła do mnie taka oto wiadomość. Jest to oficjalne wyjaśnienie firmy Electronic Arts w sprawie systemu reklamowego w grze Battlefield 2142, które możemy przeczytać poniżej:

System reklamowy w grze Battlefield 2142 NIE POSIADA żadnego dostępu do plików, które nie są bezpośrednio związane z grą. Nie przetwarza i nie utrwala danych prywatnych, takich jak pliki cookie, szczegóły kont oraz historia surfowania w Internecie.

Battlefield 2142 prezentuje reklamy dostosowane dla danego regionu. System określa dany region na podstawie adresu IP gracza. W ten sposób wyświetlane są reklamy odpowiednie dla danego regionu i języka. Przykładowo, graczom z Paryża prezentowane są reklamy w języku francuskim. Zbierane informacje NIE SĄ wykorzystywane w innych celach.

Battlefiled 2142 śledzi również dane o przebiegu poszczególnych kampanii reklamowych: miejscu danego billboardu w grze, promowanej marki, czasu wyświetlania reklamy itp. Te informacje pomagają reklamodawcom w określeniu zasięgu swoich kampanii.

Mam nadzieję, że to wyjaśni wątpliwości graczy co do "szpiegowania" ich przez Electronic Arts...

General Battlefield: 2142
17:17 17-10-2006
General Battlefield: 2142


Mała uwaga dla tych, którzy zamierzają kupić BF 2142 w wersji na płycie DVD. Przed rozpoczęciem gry, należy ją... "spatchować" . Tak, tak, gra jeszcze nie wyszła a wymaga naprawy.
Wersja, którą możemy pobrać przez EA Downloader patch ma wbudowany. W przeciwieństwie do tego co mówi nam okno informacyjne patch nie jest jeszcze dostępny. Prawdopodobnie pojawi się on wtedy, kiedy wersją z EA Downloader będzię miała uaktywnioną opcję grania online.*Update*
Patch się już pojawił. Do pobrania stąd


General Battlefield: 2142
17:00 17-10-2006
General Battlefield: 2142


W najnowszej odsłonie Battlefield'a znajdują się programy typu spyware poinformował Computer Gaming World, który testował już pełną wersję produktu EA.
Programy te będą gromadziły informacje, na jakie strony www wchodzimy a następnie wysyłały je do firm reklamowych.
Od zawatości odwiedzonych stron będą zależały reklamy występujące w grze.
Sposób w jaki EA gromadzi informację na pewno nie jest słuszny ale "marketing" rządzi się swoimi prawami.
Czy ta informacja przyczyni się do spadku liczby klientów Battlefield 2142 - zobaczymy.Za zdjęcie dziękuje Okocie.
General Battlefield: 2142
13:11 15-10-2006
General Battlefield: 2142
Światowa premiera Battlefield'a 2142 zbliża się dużymi krokami. Na "światło dzienne" wychodzi coraz więcej screenów z gry;możemy też obejrzeć intro. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać najnowszej odsłony Battlefield'a EA przygotowała mini grę.
Mamy cztery minuty na przejście sześciu poziomów, od tego czy nam się uda zależy detonacja ładunków na wrogim Tytanie

Battlefield 2142 Minigame
Światowa premiera Battlefielda 2142 została przesunięta o jeden dzień i tym samym znajdzie się na półkach sklepowych 18 października. Pierwszy będzie Londyn ( 17.00 GMT ) a zaraz za nim Berlin ( 18.00 GMT ).

Jeżeli chodzi o premierę w Polsce to nic się nie zmieniło. Data 20 października jest wciąż aktualna.

EA Games wypuściło 6 nowych screenów z mapki Cerbere Landing. Nie wiem czemu, ale niektóre budynki oraz sama mapa przypominają mi Sharqi Peninsula :]

MINI UPDATE

Na YouTube pojawiła się pełna wersja intra Battlefielda 2142. Zapraszam do obejrzenia TUTAJ i oceny
General Battlefield: 2142
16:16 11-10-2006
General Battlefield: 2142


Od dzisiaj można sciągać pełną wersję Battlefield 2142, dotyczy to jednak tylko tych, którzy zdecydowali się na zakup przez EA Downloader'a. Gra waży 2,081MB.
Istnieje jednak mały haczyk... zagrać będzie można dopiero 17 października gdy dokonamy odblokowania gry.

Swoją światową premierę Battlefield 2142 będzie miał 17 października, natomiast w Polsce 3 dni później czyli 20 października
General Battlefield: 2142
14:49 11-10-2006
General Battlefield: 2142


Do premiery pozostał mniej więcej tydzień a ciągle jesteśmy zasypywani informacjami na temat Battlefielda 2142. Ale zacznijmy od początku. Serwis IGN wypuścił kilka nowych screenshotów, które możecie obejrzeć na dole. Cała galeria znajduje się tutaj. Mamy także możliwość obejrzenia IntroCut ( QuickTime ) z gry, które jest kolejnym dziełem Rolanda Smedberga. Pełną wersję bedziemy mogli obejrzeć przed premierą gry. Dodatkowo serwis TweakGuides wypuścił poradnik co do podkręcania gry tak aby chodziła jak najlepiej. Zapraszam do lektury!No i stało się! Demo gry Battlefield 2142 zostało wypuszczone i jest dostępne dla wszystkich. Waży ok 1,1 GB i zawiera mapkę Sidi Power Plant wraz z dwoma trybami rozgrywki, czyli Titan i Conquest. Niestety większość źródeł z demem jest zapełniona i trudno uzyskać zadowalającą prędkość downloadu. Zawsze zostaje jednak stary dobry Torrent i EA Downloader.

NetGamer.pl
FilePlanet
FileCloud
GameSpot
FanGaming
Clan Alliance
FileFront
GamersHell

Aby móc grać w demo gry Battlefield 2142 należy mieć zainstalowanego Direct X 9.0c lub upewnić się czy plik d3dx9_29.dll znajduje się w katalogu C:\WINDOWS\system32. Thx dla EA Polska za info.

General Battlefield: 2142
12:23 07-10-2006
General Battlefield: 2142

Właśnie w moje łapki wpadł taki oto tekst przesłany przez firmę Electronic Arts do graczy:

"W związku z niewiarygodnie dużym zainteresowaniem przyszłością Battlefield'a każdy zaczyna ściągać DEMO i loguje się na swoje konto, aby sprawdzić czy są jakieś nowe wieści. Jesteśmy świadomi tego, że niektórzy gracze mogą doświadczać problemów z rozłączaniem podczas gry w DEMO i jest to spowodowane tym, że liczba graczy jest ogromna, a zdecydowana większość z nich rejestruje się po raz pierwszy. Wszystko to sprawia, że nasze systemy są przeciążone. Cały czas sprawdzamy stan serwerów i staramy się usprawnić wszelkie niedogodności tak, aby problemy z rozłączaniem zniknęły jak najszybciej, a tym samym przepraszamy za waszą frustrację spowodowaną tym problemem."

Czyżby jakaś mała zmiana władz EA w stosunku do społeczeństwa graczy?
[1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13      »      [13]