Aktualności

12.04, spotkania w turnieju Polish Championships 2007 to:
Polish Championships 2007

Grupa A
Team Delta717 : 0

Camp Gibraltar
Mińsk
Polish 4FUN Clan

Polish Championships 2007

Grupa A
Team Vendetta1 : 0 wo

Camp Gibraltar
Mińsk
Beat on Silence

Polish Championships 2007

Grupa B
Wilda D-Linkmecz przełożony

Camp Gibraltar
Mińsk
=4UM=
Dzisiejsze spotkanie w turnieju Polish Championships 2007 to:

Transmisja w Headshot TV od godziny 21:00. Zapraszamy!
Polish Championships 2007

Grupa B
HardAttack0 : 645

Camp Gibraltar
Mińsk
Fear Factory X-Fi


...oraz mecz zaległy z pierwszej kolejki pomiędzy:

Polish Championships 2007

Grupa A
EliteSquadGammers1 : 0 (no show)

Cerbere Landing
Verdun
Beat on Silence


Przed nami kolejne mecze w ramach Polish Championships 2007! Dziś o godz. 21.00 zmierzą się PL4FC oraz Team Vendetta, a mapy na których przyjdzie im grać (pierwsza kolejka ) to Verdun i Cerbere Landing. Jak sobie poradzą oba zespoły na tych mapach? Kto wyjdzie z tygo pojedynku zwycięsko? Dowiemy się tego oglądając relacje tego meczu właśnie w HeadShot TV!
Nie przegapcie tego .

HeadShot TV

Polish Championships 2007

Grupa A
PL4FC362 : 256

Cerbere Landing
Verdun
Team Vendetta

Dzisiejsze spotkanie w turnieju Polish Championships 2007 to:
Polish Championships 2007

Grupa A
EliteSquadGammersprzełożony na 11.04

Cerbere Landing
Verdun
Beat on Silence


karQreloaded, EliteSquadGammers, powiedział: "Do meczu z BOS podchodzimy z respektem, ale bez zbędnego stresu. Tak jak oni nie jesteśmy znani, a turniej będzie dobrym sprawdzianem jak funkcjonujemy jako zespół przeciw jednolitej paczce grających ze sobą graczy. Nasze indywidualne umiejętności są nie najgorsze (tak mi się wydaje) natomiast granie zadaniowe intensywnie ćwiczymy. Nasza taktyka jest uzależniona od Mapy. Nie da się ukryć, że będziemy robić wszystko, aby osiągnąć jak najwyższe zwycięstwo."

elmos_pl, Beat on Silence, powiedział: "Troszkę za krótko przygotowywaliśmy się do tego meczu, ale mam nadzieję, że spotkanie potoczy się po naszej myśli. Mamy opracowanych kilka taktyk, których oczywiście nie zdradzę Jesteśmy tu zupełnie nowi ale mam nadzieję, że doświadczycie z nami sporo emocji w turniejach!! W każdym razie do zobaczenia w piątek godzina 22:30."
Dzisiejsze mecze w turnieju Polish Championships 2007 to:
Polish Championships 2007

Grupa A
Team Delta702 : 0

Cerbere Landing
Verdun
Grupa Reagowania Operacyjno Manewrowego

Polish Championships 2007

Grupa B
Wilda D-Link643 : 0

Cerbere Landing
Verdun
Senatus PopulusQue Romanus

Polish Championships 2007

Grupa B
=4UM=0 : 682

Cerbere Landing
Verdun
HardAttack
Najbliższe spotkanie w turnieju Polish Championships 2007...

Polish Championships 2007

Grupa B
Polish Team Soldiers32 : 628

Cerbere Landing
Verdun
Fear Factory X-Fi


Kaspar, Fear Factory X-Fi, powiedział: "Jak to mówią igrzyska czas zacząć. Nie wiemy czego spodziewać się po przeciwniku ponieważ PTS nie miał dotychczas okazji pokazać się w żadnych turniejach. Dla nas będzie to okazja do przetestowania schematów wypracowanych w innych rozgrywkach (ESL, OC, Assembly). Jednocześnie swój pierwszy mecz będą mogli rozegrać nasi nowi gracze ( właściwie to starzy ale o niektórych to i tak 95% sceny nigdy nie słyszało "


Today will be the first day of... Polish Championships 2007. I w ten oto sposób rozpoczynamy turniej! Dziś wieczorem odbędzie się pierwsze spotkanie pomiędzy Fear Factory X-Fi oraz Polish Team Soldiers. Przypominam, że turniej ten jest organizowany przez Electronic Arts Polska oraz BFCentral.pl, a dość pokaźne nagrody (w sumie 10 tyś zł w gotówce + nagrody rzeczowe) sponsoruje EA Polska wraz z firmą Creative. Transmisje z najciekawszych spotkań przeprowadzać będzie na bieżąco Headshot TV.

Polish Team Soldiers g. 21:00 Fear Factory X-Fi
Senatus PopulusQue Romanus 5.04 g.20:30 Wilda D-Link
=4UM= 5.04 g.21:00 HardAttack
EliteSquadGammers 6.04 g.22:00 Beat on Silence
Polish 4FUN Clan 7.04 g.21:00 Team Vendetta
Team Delta data nie ustalona Grupa Reagowania Operacyjno Manewrowego


W postaci "gorącego newsa" będziemy informować o najbliższych spotkaniach w turnieju Polish Championships 2007. Mam nadzieję, że pomysł się spodoba W rozwinięciu newsa pozostałe pary pierwszej rundy...

Zgodnie z obietnicami, otrzymaliśmy szczegółowe informacje na temat turnieju Wilda D-Link Knife Tournament Battlefield 2142. Oto co napisał na ten temat organizator pucharu - Maniac:

"W dniu wczorajszym oficjalnie ruszyły zapisy do Wilda D-Link BF2142 Knife Tournament. Aby dołączyć do rywalizacji wystarczy zarejestrować się na naszym forum klanowym w dziale Turnieje. Rejestracja jest podzielona na dwa odrębne topici, pierwszy przeznaczony jest dla zespołów, drugi natomiast dla osób które nie posiadają własnego teamu. Z tych osób zostaną utworzone drużyny które następnie stoczą bój o miano najlepszego. Turniej jest swego rodzaju testem. Znaczy to, że pierwsza edycja turnieju będzie rozgrywana czysto „4Fun” i nie są przewidziane żadne nagrody (sytuacja ta może się zmienić w czasie rozgrywek).

Nie wszyscy tak naprawdę zdają sobie sprawę w jaki sposób ma przebiegać ów turniej, mianowicie rozgrywki zostaną rozegrane w trybie 4vs4, tym razem jednak nie będziemy grać na „przysłowiowe tickety”, tylko na ilość wygranych rund. Ilość rund które należy rozegrać podczas jednego spotkania wynosi 11. Turniej zostanie rozegrany na mapie Camp Gibraltar, gdzie przeciwnicy muszą odpowiednio spawnować się: PAC(baza główna – spown najbliższy fladze przeciwnika), oraz EU(pierwsza flaga – spown najbliższy bazy przeciwnika). Czas rozgrywki oraz „spowndelay”(czyli przysłowiowy respown) wynosić będzie 120sec. Znaczy to, że w czasie jednej rundy każdy z graczy ma tylko jedno życie. Jedyną broń którą wolno używać to nóż. W celu uniknięcia użycia defibrylatora w ustawieniach servera została zaznaczona wartość sv.useGlobalUnlocks 0. Termin rozgrywki został przesunięty z dni 7-8 na 21 – 22, działanie te ma umożliwić jak największej ilości osób wzięcie udziału w turnieju. Rejestracja osób oraz drużyn trwać będzie do dnia 19.04.2007 do godziny 20.00. Zgłoszenia wysłane po tym terminie będą nieważne."


- Regulamin rozgrywek
- Rejestracja zespołów
- Rejestracja graczy bez zespołów

Informacja deczko spóźniona, ale... lepiej późno niż wcale Pamiętacie turniej eliminacyjny do Lan Party Battlefield 2142, które odbędzie się w Finlandii? Otóż mamy bardzo dobrą wiadomość z tych eliminacji. Wśród 4 drużyn, które awansowały do finałowych rozgrywek znalazły się aż dwa polskie zespoły!! Niestety układ drabinki był taki, że decydujące spotkanie w koszyku przegranych, o to kto pojedzie do Finlandii, rozegrane zostało pomiędzy dwoma polskimi zespołami. W tym pojedynku zmierzyły się Team Delta oraz Fear Factory X-Fi, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Team Delta. Wcześniej awans do finałów zapewnił sobie zespół Wilda D-Link.

Zespoły, które zmierzą się na fińskim lanie:
- Team Dignitas
- Team Logitech.fi
- Wilda D-Link
- Team Delta

Gratulacje!!

General Battlefield: 2142
12:20 01-04-2007
General Battlefield: 2142


Rozgrywki Polish Championships 2007 powolutku szykują się do wielkiego startu. Tuż przed rozpoczęciem do rozgrywek dołączył kolejny klan - Beat on Silence. W związku z tym w pucharze wystartuje 12 zespołów, a nowy team trafił do mniejszej grupy - A. Podany został także terminarz rozgrywek dla obydwu grup oraz dodano nowy punkt do regulaminu.

Wszystkie nowe informacje znajdziecie na stronie BFCentral.pl oraz w rozwinięciu tego newsa...

Polish Championships 2007
GRUPA "A"GRUPA "B"
Team DeltaWilda D-Link
GROM=4UM=
Team VendettaSPQR
Polish 4FUN ClanHardAttack
EliteSquadGammersPolish Team Soldiers
Beat on SilenceFear Factory X-Fi

Koniec miesiąca marca przyniósł kilka ciekawych informacji. Wpierw start turnieju Polish Championships 2007, a teraz to. Zresztą sami przeczytajcie:

Wilda D-Link wraz z nadchodzącym Knife Tournament w Battlefield 2142 ogłasza początek cyklu licznych turniejów zewnętrznych i wewnętrznych oraz wielu konkursów, w których będą do wygrania liczne nagrody. Cykl otwiera dziś turniej nożowy, który będzie prowadzony przez Macieja "Maniac" Nowaka. Jak mówi sam organizator, takiego turnieju jeszcze nie było na polskiej scenie. Dlaczego? Nikt jeszcze nie próbował zorganizować turnieju w Battlefield 2142 na zasadach zbliżonych do Counter Strike'a 1.6.

Pierwsze szczegółowe informacje na temat turnieju, ogłoszenie rejestracji oraz zasad Wilda D-Link Knife Tournament już jutro!Godzinę temu zakończyło się zgłaszanie zespołów do turnieju Polish Championships 2007 organizowanego przez Electronic Arts Polska oraz portal BFCentral.pl. Do rozgrywek zgłosiło się aż 11 drużyn, co w praktyce oznacza, że zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, z których najlepsze (w sumie 6 zespołów) drużyny awansują do fazy finałowej - play off. Losowanie grup już o godzinie 22:00 na kanale IRC - #bfcentral.pl

Polish Championships 2007
GRUPA "A"GRUPA "B"
Team DeltaWilda D-Link
GROM=4UM=
Team VendettaSPQR
Polish 4FUN ClanHardAttack
EliteSquadGammersPolish Team Soldiers
Fear Factory X-Fi


W rozwinięciu newsa klany (oraz składy), które zgłosiły się do rozgrywek Polish Championships 2007...
[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [13]