AktualnościJuż od 21 sierpnia trwa "Letnia wyprzedaż" przygotowana przez twórców gry Battlefield: Heroes dla wszystkich graczy. Promocja potrwa tylko do 7 września, dlatego jeżeli jesteś zainteresowany nowymi ubraniami, emotami bądź tańszą możliwością zdobycia większej ilości XP i VP to śpiesz na zakupy do sklepu BFH! Pełną listę "obniżek", możecie zobaczyć klikając na obrazek poniżej.P.S. Byłbym zapomniał o równie ważnej informacji. W sklepie BFH możliwe są już do zakupu bronie, których posiadanie nie jest ograniczone czasowo!Wszyscy fani Battlefield: Heroes, którzy nie dostali szansy na udział w zamkniętej becie tej gry mogą teraz odetchnąć z ulgą. W dniu dzisiejszym ruszyły otwarte beta testy Battlefield: Heroes, co oznacza, że nie będą Wam potrzebne już jakiekolwiek zaproszenia aby zagrać w tego "trzecioosobowego shootera".Jedynym wymogiem udziału w testach jest posiadanie konta EA, gdyż tylko będąc na nim zalogowanym, możecie utworzyć własnego żołnierza i uruchomić grę. Jeżeli nie posiadasz konta EA, możesz utworzyć je, klikając tutaj.Wszystko wskazuje na to, że po paro dniowej przerwie, beta Battlefield: Heroes jest już dostępna. Twórcy uzasadniają przerwę w testowaniu gry wprowadzeniem ulepszeń do rozgrywki, których krótką listę możecie zobaczyć poniżej:

- dodano nową mapę o nazwie Coastal Clash, na której kluczową pozycję odgrywa walka piechoty o tzn. wiatrak,
- rozbudowano obsługę listy przyjaciół, od teraz można zobaczyć czy gdzieś grają i za pomocą jednego kliknięcia można do nich dołączyć,
- wprowadzono wiele rodzajów statystyk, dzięki którym można porównywać się z innymi graczami,
- dodano obsługę grup, które mogą posiadać własny banner, avatar oraz własny ranking,
- dodano wyszukiwarkę graczy, dzięki której będziemy w stanie podejrzeć, czy wykonują oni np. jakąś misję,
- przedmioty i emotikony kupowane za pomocą punktów BF będą wykupywane na zawsze,
- wprowadzono możliwość zakupienia specjalnego kodu, który będzie można wymienić na odpowiednią ilość BF punktów,
- został ulepszony sklep, gdzie każdy przedmiot będzie pokazywany tylko raz (nie trzeba będzie szukać kilku jego "wariantów") wraz z m.in. dostępnymi jego cenami za określony czas na który go wykupujemy,
- wprowadzono obsługę PunkBustera oraz możliwość zgłoszenia graczy, którzy np. oszukują.

Dwa screenshoty z nowej mapy możecie zobaczyć poniżej:
W ostatnim czasie brakowało u nas informacji dotyczących pierwszej zapowiedzianej najnowszej gry z serii Battlefield - mowa tu o Battlefield: Heroes, trzecioosobowym darmowym shooterze, którego zamknięte beta testy trwają od maja 2008 roku.

BF:H jest już w bardzo zaawansowanym stadium. W tej chwili trwa już II faza testów (do której zostało zaproszonych już 75 000 osób), która rozpoczęła się w lutym tego roku i prawdopodobnie zakończy się się w czerwcu. Zastanawiacie się jednak, dlaczego w czerwcu? Wszystko wskazuje na to, że już od czerwca tego roku, Battlefield: Heroes stanie się tytułem w pełni dostępnym dla wszystkich graczy bez jakichkolwiek zaproszeń czy specjalnych kluczy umożliwiających dostęp do gry - donosi Gamespot.com w swoim wywiadzie z Jamesem Saltem, jednym z producentów odpowiedzialny za najnowszą produkcję DICE. W tej chwili jednak trudno określić czy będzie to po prostu open beta, czy być może już finalna wersja gry.

W "oczekiwaniu" na przycisk Play Now który będzie się znajdował się na głównej stronie www.battlefield-heroes.com zapraszamy Was do obejrzenia kilku nowych filmików przedstawiających wyżej wspomniany tytuł.Więcej filmików znajdziecie w rozwinięciu newsa!


Śpieszę poinformować iż według najświeższego newsa na oficjalnej stronie Battlefield: Heroes, zamknięta beta startuje ponownie już jutro, czyli 11 lutego!

Osoby, które uczestniczyły we wcześniejszej fazie bety oraz już aktywowały swoje konta, klucze do kolejnej fazy zamkniętej bety BFH mają już zapewnione. Natomiast pozostałe zaproszenia będą wysyłane w jak najbardziej sprawiedliwy sposób: w pierwszej kolejności otrzymają je gracze, którzy zarejestrowali się do pierwszej fazy bety, lecz nie otrzymali swoich kluczy (tzn. znajdują się na liście oczekujących) oraz osoby, które zarejestrowały się przez formularz na oficjalnej stronie w ostatnim czasie.

Klucze będą wysyłane partiami, dlatego musicie uzbroić się w cierpliwość.


Bardzo dawno nie wspominaliśmy o nadchodzącym Battefield Heroes. Wynikało to z tego, iż twórcy gry w ostatnim czasie nie ujawniali żadnych informacji dotyczących gry. Do czasu...

Według oficjalnej notki, którą zamieścił James Salt na battlefield-heroes.com, o godz. 18:00 w najbliższy Piątek wszystkie serwery bety BFH zostaną wyłączone. Twórcy gry w oświadczeniu tym informują nas, że beta testy powrócą prawdopodobnie na początku kolejnego roku. Wynika z tego iż w najnowszą odsłonę gry EA i DICE przyjdzie nam dopiero zagrać nie wcześniej niż na początku nadchodzącego roku 2009. W informacji tej nie zapomniano także podziękować beta testerom, którzy poprzez zgłaszanie błędów w grze oraz zgłaszanie własnych sugestii dotyczących "zbalansowania" rozgrywki sprawili, iż beta z każdym tygodniem stawała się coraz lepsza.

Co jest powodem zaprzestania beta testów BFH, tego nie wie nikt. Być może DICE szykuje coś nowego i chciałoby choć na chwilę odpocząć od BFH?


EA opublikowała kolejny trailer, tym ukazujący możliwości ubioru naszych "żołnierzy" w Battlefield Heroes. Przedstawia on również jedną z map, na której będziemy mogli zagrać w finalnej wersji gry. Mowa oczywiście o Victory Village. Zapraszam do oglądania:Zapewne jesteście ciekawi, czy minimalne wymagania Battlefield Heroes podane przez EA chociaż w części będą pokrywać się z rzeczywistością. Ekipa AMDZone postanowiła zatem przetestować BFH (którego cały czas trwają beta testy) pod kątem wydajności i przedstawiła wyniki swojego testu na swojej stronie. Szkoda jednak, że nie przetestowano gry na słabszych maszynach, innych ustawieniach niż "high" i w mniejszych trybach rozdzielczości...
P.S. W rozwinięciu newsa znajduje się także nowy gameplay, przedstawiający 5 minut rozgrywki w BFH .


Wczoraj po południu na GameTrailers.com pojawił się kolejny gameplay z Battlefield Heroes nagrany kamerą. Tym razem przedstawia on walkę z innymi graczami. Zapraszam do oglądania:P.S. Dla osób, które nie widziały jeszcze wszystkich filmików z BFH - w rozwinięciu newsa możecie obejrzeć pozostałe gameplaye, które na pewno są warte uwagi dla fanów nadchodzącego Battlefielda.


Jak widać, zagraniczne serwisy nie próżnują podczas wakacji i przygotowują dla fanów Battlefield Heroes coraz to więcej informacji. Dzisiaj serwis GameTrailers.com zamieścił filmik przedstawiający możliwości personalizacji naszego herosa w BFH. Filmik możecie obejrzeć poniżej tego newsa:Po kolejnym evencie zorganizowanym przez EA, zwanym EA Summer Showcase w internecie aż roi się od nowych informacji na temat Battlefield Heroes. Jedną z najciekawszych jest jednak filmik umieszony w serwisie GameSpot, gdzie podczas krótkiej gry, Ben Cousins odpowiada na pytania związane z Battlefield Heroes. A zresztą, zobaczcie sami:Pamiętajcie także o odwiedzaniu oficjalnej strony BFH - pojawiają się tam konkursy w których możecie wygrać klucze do wersji beta gry .


Ostatnio informowaliśmy was o przesunięciu premiery gry Battlefield Heroes, dziś jednak mamy dla was przyjemniejszą wiadomość. Na oficjalnej stronie BFH, pojawiła się informacja o nadchodzącej nowej fazie beta testów.

Goodman, Community Manager poinformował, iż zespół pracujący nad najnowszym dziełem DICE, udostępni w ciągu kilku miesięcy więcej kluczy, umożliwiających przetestowanie gry. Dodatkowo, dla osób które uczestniczą już w testach, został zorganizowany turniej umożliwiający zdobycie tzn. "beta keyów" dla swoich przyjaciół.

Czyżby szykowały nam się otwarte testy BFH? O tym przekonamy się już wkrótce...
«      1   |   2   |   3   |   4      »