Aktualności

General Battlefield: Heroes
11:27 30-07-2008
General Battlefield: Heroes


Premiera najnowszej części serii Battlefield - Battlefield Heroes została opóźniona, gra będzie dostępna najprawdopodobniej dopiero pod koniec tego roku.

Informację taką podał John Riccitiello (EA CEO), podczas konferencji prasowej w dniu wczorajszym. Skąd opóźnienie? Jak tłumaczył przedstawiciel EA, BF:H wymaga większego skupienia na opcjach sieciowych, aby stworzyć jak najlepszą społeczność graczy wokół gry. Wprowadzane są również zmiany w oparciu o opinie beta testerów oraz nowe opcje.

Pomimo opóźnienia, John Riccitello z optymizmem wypowiadał się o postępie prac.


Jeżeli w okresie między 21 a 24 sierpnia, będziesz w okolicach Lipska (Niemcy) i interesujesz się serią Battlefield, a w szczególności najnowszą produkcją DICE, Battlefield Heroes, to ta wiadomość jest dla Ciebie :

Goodman:

"Dobra wiadomość dla wszystkich!

Chcielibyśmy tylko potwierdzić naszą obecność na Games Convention 2008!
Jeżeli będziesz mógł tu przybyć, to zapraszamy do odwiedzenia Lipska w sierpniu.

Po więcej informacji na temat Games Convention, możesz zajrzeć na tę stronę.

Niedługo podamy więcej informacji, na temat lokalizacji naszego stoiska.

Być może, do zobaczenia na miejscu.
"
General Battlefield: Heroes
22:05 15-07-2008
General Battlefield: Heroes


Poprzez portal PlanetBattlefield.com każdy może zadać pytanie dla ekipy tworzącej Battlefield Heroes. Aby to zrobić należy napisać komentarz tutaj, a wkrótce otrzymamy odpowiedzi. Pytania nie związane z BF:H pozostaną bez odpowiedzi. Miejmy nadzieję, że ekipa DICE odpowie na wszystkie pytania i nie będą one ograniczały się do "tak", "nie", "nie wiadomo".


Osoba odpowiedzialna za kontakt ze społecznością Battlefield Heroes poinformowała na oficjalnej stronie gry o problemie związanym z bezpieczeństwem partnera odpowiedzialnego za prowadzenie beta testów. Mowa tutaj o wycieku danych beta testerów (e-mailach, nickach i hasłach), do którego doszło w ciągu ostatnich dni. Na szczęście wszystkie hasła w bazie są zakodowane, jednak w celach bezpieczeństwa EA prosi o zmianę dotychczasowych haseł, tym bardziej jeżeli są one używane do logowania w innych miejscach, np. do logowania do poczty elektronicznej oraz do logowania w systemach podobnych do systemu użytego na qaboss.com. E-maile z tą informacją zostały również wysłane do osób, które rejestrowały się w celu uzyskania klucza do bety na stronie qaboss.com.

Oto treść oficjalnego e-maila, który został wysłany do wszystkich zarejestrowanych na qaboss.com w języku angielskim:

Goodman: QA Boss has been made aware of a security breach which exposes QA Boss forum user names, email addresses and encrypted passwords. While passwords are encrypted, it must be assumed that the encryption can be broken.
As a safety precaution, it is advisable that anyone who uses passwords on other accounts, particularly email, which may be similar to the one used on the QA Boss system, should consider changing their non QA Boss passwords.
We also feel that it may be prudent for users to change their QA Boss passwords. Instructions can be found in the News & Announcement section of the forums at http://qaboss.com


P.s. To mój pierwszy news na bf.pl, witam wszystkich serdecznie


Na pytania odpowiada Colin Clarke, asystent producenta EA

Czy budynki oraz inne obiekty w grze będzie można niszczyć?
Nie planujemy tego w Battlefield Heroes. Dzięki temu wymagania sprzętowe są niskie, a gra jest prosta w obsłudze. Gdybyśmy umożliwili Wam ingerowanie w środowisko, nie moglibyśmy nazywać BH „grą casual”.

Czy otrzymamy możliwość uzupełniania amunicji/zdrowa, w taki sam sposób jak w BF 1942 I BFV? Jeśli nie, która z dostępnych w grze klas będzie wspierać graczy poprzez wymianę magazynków i leczenie?
Każda z dostępnych w grze Battlefield Heroes klas posiada nielimitowaną ilość amunicji. Soldier to klasa najbardziej zbliżona do znanego z wcześniejszych odsłon serii „medyka”.

Czy wszystkie klasy żołnierzy otrzymają dostęp do granatów?
Tylko jedna z dostępnych w Battlefield Heroes klas ma możliwość korzystania z granatów, aczkolwiek wszystkie mogą stosować materiały wybuchowe.

Czy w grze pojawi się broń stacjonarna?
Tak, gracze będą mogli wykorzystywać chociażby zamontowane w pojazdach działa przeciwlotnicze.

Czy planujecie wydanie oficjalnych dodatków? Jeśli tak, to czy będą one darmowe?
BH to gra darmowa! Wszystkie wydane przez nas rozszerzenia będą darmowe i dostępne dla wszystkich.

W jaki sposób mogę zestrzelić samolot?
Każda z wykorzystywanych przez graczy broni ma możliwość sprowadzenia samolotu na ziemię. Naturalnie, działa przeciwlotnicze potrafią tego dokonać najbardziej efektywnie, natomiast niezłym pomysłem jest wykorzystanie karabinu snajperskiego do „zdjęcia” pilota

Czy w Battlefield Heroes znajdziemy coś z Battlefield 1942?
Pracujemy nad przeniesieniem ogólnej atmosfery rywalizacji w grach Battlefield do Battlefield Heroes. Główne podobieństwo polega zatem na tym, że podejmując zupełnie nieoczekiwane decyzje, uda Wam się osiągnąć zupełnie niespodziewane rezultaty.

Jaki czynnik decyduje o tym, kto zwycięży w pojedynku „jeden na jeden”? Czas gry? Ranga? Umiejętności?
Podczas balansowania rozgrywki skupiamy się przede wszystkim na tym, by o zwycięstwie w potyczce decydowała przede wszystkim umiejętność wykorzystywania tego, czym w danym momencie dysponujesz.
«      1   |   2   |   3   |   4