Aktualności

W związku z zapowiedzeniem drugiej darmowej gry z serii Battlefield - Play4Free, ekipa Dice zajmująca się BF Heroes przygotowała kilka nowości do "klasyka", aby pokazać, że Herosi nie idą "w odstawkę". Najważniejszą informacją jest to, że każdy, kto wygra na swoim koncie w BF Heroes choć jedną rundę , dostanie gwarantowany dostęp do zamkniętej bety Battlefield P4F, która wystartuje 30 listopada b.r. . Oprócz tego zapowiedziano dodanie w najbliższym czasie do kreskówkowego Battlefielda stroje nawiązujące do gry Deep Space 2, dwa nowe tryby rozgrywki, czy też nowe przedmioty w sklepie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia (nie tylko ciuchy Mikołaja, ale też np. karabiny z lunetami).

 

W rozwinięciu newsa pełna lista korzyści dla osób, które będą grały pod tym samym kontem w Battlefield Heroes i Battlefield Play4Free.

Twórcy Battlefield Heroes chcą, aby oficjalne konto ich gry w serwisie Facebook do dnia 1 października osiągnęło liczbę 75.000 użytkowników, którzy "Lubią to!". Jeśli posiadasz konto na tej stronie, dołącz się do akcji (nawet jeśli nie grasz w BFH), bo warto. Dlaczego warto? Ponieważ jeśli się uda, ekipa z Dice udostępni dla graczy darmowy kod na 7dni przyśpieszonego zdobywania punktów XP i VP, oraz 75 przedmiotów Health Tonic, Bandage i Wrench, wartych dużo Battlefunds w sklepie gry, a umożliwiających leczenie i naprawianie się na polu walki. Wejdź na http://www.facebook.com/bfheroes i kliknij "Lubię to!". Z okazji przekroczenia okrągłej sumki 50.000 kont obserwujących profil gry na Facebooku, został udostępniony pomniejszy kod do gry na zachętę:

 

6EBW-CM2M-HMVV-AFRE

(kod przyśpieszający zdobywanie punktów XP i VP przez 3 dni, wygasa 1 października o 09:00)

Jeżeli nie możecie się doczekać premiery najnowszego Medal of Honor, a przy okazji gracie w Battlefield: Heroes, to EA / DICE przygotowało specjalnie coś dla Was! Otóż od dzisiaj, możliwe jest zakupienie nowych ubrań i broni w 8 zestawach, pozwalających spersonalizować swoich wirtualnych żołnierzy na styl tych, których będziecie mogli zobaczyć w MoH'u.

Wczoraj, przy okazji rutynowej łatki poprawiającej bugi i/lub zwiększającej bezpieczeństwo gry Battlefield Heroes, wprowadzona została nowa mapka o nazwie Alpine Assault. Jest to poziom utrzymany w scenerii "chłodno-górskiej", rozgrywany gdzieś w Alpejskiej Dolinie (czyli tam, gdzie mieszka znana, fioletowa krowa ;) ). Można to uznać za pewien powiew świeżości, gdyż jak dotąd mapki z Herosów, jeśli tylko były rozgrywane w dzień, utrzymywane były w raczej ciepłych kolorach, jakby podkreślając dodatkowo zręcznościowy charakter tej gry. Od teraz może na niej zagrać każdy, kto posiada Battlefield Heroes zaktualizowane do najnowszej wersji. W rozwinięciu newsa zdjęcia z nowego poziomu.

Mamy dobrą wiadomość dla graczy Battlefield Heroes. Otóż w dniu wczorajszym otrzymaliśmy nową mapę o nazwie "Midnight Mayhem", oraz nowy tryb "V2 Vengance". Szczegóły w dalszej części newsa.

Od dzisiaj (16 marca) do 19 kwietnia Battlefield Heroes będzie udawać, że nazywa się Battlefield: Bad Company 2. Do sklepu w grze zostaną dołączone stroje, bronie i gadżety nawiązujące do BC2, a także sama główna strona battlefieldheroes.com nawiązuje od teraz wyglądem do najnowszej produkcji Dice.

Dla nas najważniejsze jest to, że z tej okazji zostaje rozdanych po 700 Battlefundsów (równowartość 5$) dla tych, którzy grają w Heroesów i Bad Company 2 na tym samym koncie EA. (Grający na konsoli muszą dodatkowo jeszcze posiadać kod VIP.) Wirtualna kasa jest już dostępna dla graczy.


Filmik przedstawiający najnowszy asortyment Herosów - w rozwinięciu.

Świeżo wydana, najnowsza wersja najpopularniejszej, wg. ranking.pl, przeglądarki internetowej w Polsce - Firefox 3.6 nie jest kompatybilna z wtyczką obsługującą Battlefield Heroes.

 

Próba odpalenia gry z tej wersji aplikacji skutkuje niekończącymi się instalacjami add-onu do gry po wciśnięciu przycisku "Play Now".

 

W tej chwili nie ma jeszcze rozwiązania tego problemu, ale na pewno ekipa z Dice już nad tym pracuje - w końcu to bardzo popularny program do przeglądania Internetu i kłopot dla wielu graczy. Kiedy błąd zostanie naprawiony - poinformujemy o tym.

 

(Aktualizacja ): Problem został naprawiony i gra działa już poprawnie pod Firefoxem 3.6 . Wymagany jest jedynie update wtyczki służącej do uruchamiania Heroesów, co stanie się automatycznie po kliknięciu przycisku "Play Now".

Najnowsza łatka do gry Battlefield Heroes umożliwia grę w oknie, bez zajmowania całego ekranu. Żeby włączyć tą funkcję należy zaznaczyć odpowiednią opcję w ustawieniach gry. Od teraz można się też przełączać między trybem pełnoekranowym i w oknie za pomocą kombinacji klawiszy Alt+Enter.

Oprócz tego nowo stworzeni Herosi będą wyposażeni w nowe widżety - zamiast bandażów Crude, będą to bandaże Supreme. Jak widać na obrazkach poniżej jest to zmiana na lepsze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oprócz tego...

 

Jutro, 14 grudnia 2009 o 9ej i 10ej rano polskiego czasu nastąpią skromne zmiany w grze Battlefield Heroes jak i jej oficjalnej stronie internetowej.

O 09:00 zostanie zaktualizowana oficjalna strona gry Battlefield Heroes. W tym czasie zarówno adres internetowy jak i gra mogą być niedostępne przez ok 15 minut. Zmiany są następujące:

  • Rozwiązano problem zawieszania się generatora sygnatur dla graczy
  • Dodano sekcję "Grupy" do stron z profilami herosów
  • Naprawiono błąd Digital Service Agreement na stronie który powodował ostrzeżenia w przeglądarce Internet Explorer
  • Zaktualizowano statystyki i ikonki do obsługiwania nowej mapy Sunset Showdown (więcej o niej w tym newsie)

Godzinę później, o 10:00 zostanie przeprowadzona aktualizacja samej gry. Grający w tym czasie na serwerach powinni nie odczuwać problemów, ale mogą się pojawić problemy z podłączeniem do serwerów.

Po 10ej gracze będą musieli ściągnąć niewielki plik aktualizacji zanim będą mogli pograć.

Nie podano żadnego changeloga ale można się domyślać że nowa wersja gry lepiej zapobiega cheatom i naprawia bugi.

 

Przy pomocy PublicTestEnvironment mamy szansę wypróbowac zupełnie nową mapę. Tym samym przyczynić się do testowania i ulepszania BFH! Aby to zrobić należy zarejestrować się na tym portalu.

A oto zdjęcia z nowej mapy.

 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wyglądał Battlefield West... znaczy się Battlefield: Heroes przed zamkniętymi czy otwartymi beta testami? Jeżeli tak, to zachęcamy Was do obejrzenia trzech filmików, w których twórcy gry odsłaniają kulisy tworzenia tej "komiksowej strzelanki". Dla fanów tej odsłony to nie lada gratka zobaczyć, jak gra zmieniła się od maja 2007 roku kiedy to prace nad nią zostały rozpoczęte, aż do dnia dzisiejszego.

Więcej znajdziecie w rozwnięciu newsa!


Po serii wielu już wyprzedaży w sklepiku Battlefield: Heroes, przyszedł czas na kolejną! Już od 2 dni możecie zakupić na stałe SMG, pistolety czy karabiny snajperskie po promocyjnych cenach. Ta 40% zniżka potrwa tylko do 21 września, dlatego jeżeli nie chcesz wydawać fortuny na nowe bronie - pośpiesz się!


«      1   |   2   |   3   |   4      »