Aktualności

Niektórzy z was być może się już cieszą, inni czują się zawiedzeni. EA rozpoczyna testy gry Battlefield 4 w fazie Alfa a uczestnicy zostali wybrani w sposób losowy. Jeśli nie jesteście pewni czy zostaliście wylosowani, sprawdźcie skrzynkę email oraz bibliotekę gier Origin. Jeśli nie otrzymaliście wiadomości od EA a gry nie ma w waszej bibliotece to niestety musicie czekać do testów Beta.

Testy potrwają 2 tygodnie każdego dnia w godzinach: 18.00 - 00.00

 

Zobacz również:

Nowe screeny z Battlefield 4

Podsumowanie z E3 [Aktualizacja 7]

Komputer na którym uruchomiono Battlefield 4

Firma AMD specjalizująca się w produkcji procesorów i kart graficznych, będąca zarazem partnerem EA/DICE ujawniła specyfikację 64 komputerów na których gracze mogli przetestować Battlefield’a 4 w sieci. Wartość pojedynczego komputera wynosi $4,000 (ok. 12 tys. zł) a jego parametry prezentują się następująco:

CPU: FX 8350 (8x 4Ghz)

RAM: 12GB DDR3

GPU: 2x Radeon HD 7970 w Crossfire (6GB pamięci RAM każdy)

Powyższa specyfikacja pozwoliła na płynną grę bez spadków klatek w najwyższych ustawieniach graficznych. Trzeba przypomnieć, że Battlefield 4 na targach E3 znajdował się we wczesnej fazie Alfa. Producenci więc mają jeszcze sporo czasu aby zoptymalizować grę tak, by ta nie potrzebowała komputera za 12 tys. zł do płynnej rozgrywki.

Prezentacja Battlefield 4 już za nami. Panowie z DICE dotrzymali obietnicy i pokazali multiplayer rozgrywany na żywo z udziałem 64 graczy. Bitwa rozgrywała się na mapie Siege of Shanghai - to wielopoziomowe miasto, ponieważ gracze walczyli zarówno na jego ulicach, podziemiach a nawet na szczytach drapaczy chmur! Gameplay pojawi się na naszej stronie już wkrótce. A oto krótkie podsumowanie zebranych dziś informacji...

Mamy dla was solidną porcję screenów z Battlefield 4. Tyczą się one rozgrywki wieloosobowej z E3 a także ekranów dostosywania klas postaci i pojazdów. Wszystkie znajdziecie w dalszej części newsa.

 

General
19:11 13-06-2013
General

Na targach E3 gracze przed rozpoczęciem rozgrywki mieli możliwość (a może nawet przymus?) zapoznania się z ponad 4 minutowym wideo wprowadzającym do gry. Zostały w nim wyjaśnione podstawy rozgrywki w Battlefield 4, wszystkie klasy postaci oraz tryb komendanta. Co ciekawe intro to, nie wyszło oficjalnie poza targi E3.

 

Przypominamy o dzisiejszym streamie z gry wieloosobowej o godzinie 20.30

Informujemy, że dziś także macie możliwość zobaczenia rozgrywki wieloosobowej na żywo:

 

BATTLEFIELD 4 - MULTIPLAYER NA ŻYWO Z E3

START 13 CZERWCA, GODZ. 20.30

Jeżeli zastanawiacie się nad złożeniem przedpremierowego zamówienia na grę Battlefield 4, to dobrze trafiliście. Dokonując tego otrzymacie za darmo dodatek Chińska Nawałnica który zawiera 4 dodatkowe mapy do trybu wieloosobowego, nowe uzbrojenie, pojazdy i ekwipunek - wartość dodatku wynosi 60 zł.

Tylko w sprzedaży elektronicznej znajduje się Cyfrowa Edycja Specjalna która poza grą i dodatkiem oferuje wcześniejszy dostęp do bety oraz 3 złote pakiety bojowe. Zamówień można również dokonywać na wersje dla konsol nowej generacji - poznaliśmy ceny gier na te platformy i nie będziecie zachwyceni...

 

Edycja Zwykła (PC) - 149,90 zł

Edycja Specjalna (PC) - 199,00 zł (tylko sklep Origin)

Edycja Zwykła (PS3/X360) - 209,90 zł

Edycja Zwykła (PS4/XONE) - 249,90 zł (sugerowana 269,00 zł)

Edycja Zwykła Digital* (PC) - 148,90 zł

 

* Wersja zwykła do pobrania z sieci

 

Podane ceny to najniższe znalezione w najpopularniejszych sieciowych sklepach (min. 2 sklepy posiadają podaną cenę).

Firma AMD zajmująca się produkcją kart graficznych i procesorów, ogłosiła, że Battlefield 4 zostanie zoptymalizowany pod kątem sprzętu z ich stajni. Oznacza to, że posiadając kartę graficzną lub procesor tej firmy, osiągnięcie lepsze wyniki niż na porównywalnym produkcie u konkurencji.

To nie pierwszy taki przypadek, firma AMD i ich program Gaming Evolved stara się wspierać i pozyskiwać nowych producentów gier w celu optymalizacji ich dzieł pod swoje produkty. EA i DICE również są zaangażowane w ten program, co zaowocowało w Battlefield 3, kiedy to sterowniki "Never Settle" powodowały nawet 100% wzrost wydajności na kartach graficznych AMD w porównaniu do konkurencyjnej Nvidii.

Wczorajsze filmiki z rozgrywki wieloosobowej zostały nagrane podczas pokazu na żywo organizowanego przez EA/DICE. Dziś również odbędzie się pokaz na żywo - wiemy nawet kiedy dokładnie. Za niespełna godzinę, czyli o 21.00 pod poniższym adresem będziecie mogli zobaczyć kolejny zapis z multiplayera granego na żywo.

BATTLEFIELD 4 - MULTIPLAYER NA ŻYWO Z E3

12 CZERWCA, GODZ. 21.00

Podczas trwających targów E3 odwiedzający je, mają możliwość sprawdzenia grywalności Battlefielda 4 w sieci. Spory kawał z tych rozgrywek został oficjalnie transmitowany przez EA wraz z wywiadami z pracownikami DICE. Wszystko jest podziwiane z trybu Spectatora którego tak się domagano. Miejcie też na uwadze, że nie jest to finalna wersja gry i pewne jej aspekty mogą się zmienić i zostać poprawione.

 

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

CZĘŚĆ 3

CZĘŚĆ 4

CZĘŚĆ 5

CZĘŚĆ 6

 

Podziękowania dla użytkownika Grzesiek158PL za szybkie znalezienie filmików na yt ;)

Jeżeli myśleliście, że gameplay z trybów single i multiplayer to wszystko co EA ma do zaprezentowania, to byliście w błędzie. EA raczy nas kolejnymi filmikami i screenami. Więcej w rozwinięciu.

Aktualizacja: Dodano nowe screeny

Z okazji osiągnięcia przez graczy 1 biliona rozegranych godzin w trybie multiplayer, DICE ma dla wszystkich graczy prezent. Każdy będzie mógł pobrać dodatek Walka w zwarciu za darmo do 18 czerwca! Użytkownicy konsol znajdą go we wbudowanym w grę sklepie, natomiast pecetowcy muszą podać poniższy kod przy aktywacji produktu w aplikacji Origin:

BF3E3

Ponadto użytkownicy Premium otrzymają Podwójne PD trwające od 11 czerwca, godz 11.00 przez 144 godziny. Pamiętajcie, że dodatek możecie odebrać za darmo tylko do 18 czerwca!

[1]      «      8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18      »      [271]