Aktualności

Założyciel kanału Youtube o nazwie TheAustrianToast znalazł w plikach gry wypowiedzi żołnierzy z trybu multiplayer, które nie trafiły do finalnej wersji gry. Jest ich 41 i o niezłą dawkę humoru możecie być pewni.

 

Ze względu na dużą ilość wulgaryzmów, materiał ten jest nieodpowiedni dla młodszych widzów:

Wraz z premierą Battlefield 4 otrzymamy nowego Battleloga specjalnie przystosowanego do nowej odsłony serii. Poza standardami takimi jak wyszukiwarka serwerów czy statystyki graczy, otrzymamy kilka nowości mających powiązanie z samą rozgrywką:

- Możliwość współpracy tabletu z PC/konsolą, wtedy tablet służy za minimapę

- Zmiana uzbrojenia w czasie gry za pomocą smartfonu/tabletu

- Wyzwania tworzone przez znajomych

- Ranking graczy pokazujący ich miejsce zamieszkania (interaktywna mapa przypominająca Google Maps)

 

A przed wami oficjalny zestaw nowej platformy Battlelog:

Zauważyliście nową zimową mapę w 0:55 ?

 

Aktualizacja: Gracze pecetowi będą mogli użyć drugiego monitora jako minimapy.

General
14:07 19-07-2013
General

W sklepie Origin wystartowała kolejna promocja. Tytuły nią objęte możecie kupić za mniej niż 20zł - w tym odsłony serii Battlefield. Jeśli nie macie Battlefield 3 lub wcześniejszych odsłon serii, to jest to doskonała okazja na uzupełnienie swojej kolekcji. Promocja potrwa do 23 lipca a listę gier z obniżką cenową znajdziecie TUTAJ.

Aż przykro patrzeć co też DICE uczyniło temu biednemu drapaczowi chmur... ;(

 

Lepiej trochę przyciszcie słuchawki

Pamiętacie zabawny filmik w prosty sposób przedstawiający mapę Metro w Battlefield 4? Niestety to może się ziścić za sprawą dodatku Second Assault, który najpierw wyląduje na dyskach konsol Xbox One po premierze gry i wprowadzi 4 znane z Battlefield 3 mapy do rozgrywki wieloosobowej. Core Gameplay Designer o pseudonimie Demize99 napisał na Reddicie, że Metro i Caspian Border to faworyci studia DICE na umieszczenie ich w dodatku.

Wielu z was pewnie rwie włosy z głowy, ale najwyraźniej są tacy, którym podziemne batalie z morzem apteczek pod nogami odpowiadają. Fani kanału RivalXfactor na YT wskazali swoje typy map z BF3 do odtworzenia ich w BF4. Z ponad 6,5 tysięcy głosów wynika, że największą sympatią społeczności cieszy się Grand Bazaar, Metro, Caspian Border i Strike at Karkand. W porównaniu do całej rzeszy graczy Battlefield 3, liczba biorących udział w ankiecie może śmieszyć, ale popularność takiego Metra w wyszukiwarce serwerów mówi sama za siebie. Pytanie tylko: czy to prawda i jak zmienią się nowe wersje map?

General
20:59 24-06-2013
General

Na oficjalnym kanale Battlefield w serwisie Youtube, opublikowano zwiastun silnika graficznego Frostbite 3. Autorski silnik DICE napędza ich nadchodzące produkcje, czyli Battlefield 4, Mirror’s Edge oraz Stars Wars Battlefront, a także gry tworzone przez inne studia developerskie należące do EA. Twórcy chwalą się wieloma funkcjami nowego silnika, takimi jak realistyczne zachowanie oceanu, realistyczne odwzorowywanie emocji przez postacie czy też tzw. levolution wchodzącym w skład zaawansowanej destrukcji otoczenia. Kto wie, być może kiedyś Frostbite stanie się dostępny dla wszystkich, jak Unreal Engine 3 oraz CryEngine 3...

 

Redakcja serwisu edge-online.com na targach E3 przeprowadziła wywiad z Alexandrem Grondalem na wiele ciekawych tematów. Alexander Grondal jest producentem w DICE i opowiedział o destrukcji, klasach, Komendancie oraz o wyglądzie gry na nowych konsolach. Przetłumaczony wywiad znajdziecie w rozwinięci. Zapraszam!

Wczoraj do sieci wyciekła lista zawartości wersji Alfa gry Battlefield 4. Znajduje się w niej sporo "surowych" informacji, ale najbardziej ciekawią te zdradzające nowe tryby gry. Jeden z użytkowników forum mordorhq.com zajął się ich "rozgryzieniem" i podzielił się wynikami...

General
01:10 18-06-2013
General

Do sieci wyciekły screenshoty z nowego Battleloga obsługującego wersję Alfa Battlefield 4. Zapewne ci z was którzy dostali zaproszenie mogą osobiście podziwiać nową wersję tej platformy, natomiast ci którzy obchodzą się smakiem mogą podejrzeć nowego Battleloga na screenach które znajdziecie w rozwinięciu.

Niektórzy z was być może się już cieszą, inni czują się zawiedzeni. EA rozpoczyna testy gry Battlefield 4 w fazie Alfa a uczestnicy zostali wybrani w sposób losowy. Jeśli nie jesteście pewni czy zostaliście wylosowani, sprawdźcie skrzynkę email oraz bibliotekę gier Origin. Jeśli nie otrzymaliście wiadomości od EA a gry nie ma w waszej bibliotece to niestety musicie czekać do testów Beta.

Testy potrwają 2 tygodnie każdego dnia w godzinach: 18.00 - 00.00

 

Zobacz również:

Nowe screeny z Battlefield 4

Podsumowanie z E3 [Aktualizacja 7]

Komputer na którym uruchomiono Battlefield 4

Firma AMD specjalizująca się w produkcji procesorów i kart graficznych, będąca zarazem partnerem EA/DICE ujawniła specyfikację 64 komputerów na których gracze mogli przetestować Battlefield’a 4 w sieci. Wartość pojedynczego komputera wynosi $4,000 (ok. 12 tys. zł) a jego parametry prezentują się następująco:

CPU: FX 8350 (8x 4Ghz)

RAM: 12GB DDR3

GPU: 2x Radeon HD 7970 w Crossfire (6GB pamięci RAM każdy)

Powyższa specyfikacja pozwoliła na płynną grę bez spadków klatek w najwyższych ustawieniach graficznych. Trzeba przypomnieć, że Battlefield 4 na targach E3 znajdował się we wczesnej fazie Alfa. Producenci więc mają jeszcze sporo czasu aby zoptymalizować grę tak, by ta nie potrzebowała komputera za 12 tys. zł do płynnej rozgrywki.

Prezentacja Battlefield 4 już za nami. Panowie z DICE dotrzymali obietnicy i pokazali multiplayer rozgrywany na żywo z udziałem 64 graczy. Bitwa rozgrywała się na mapie Siege of Shanghai - to wielopoziomowe miasto, ponieważ gracze walczyli zarówno na jego ulicach, podziemiach a nawet na szczytach drapaczy chmur! Gameplay pojawi się na naszej stronie już wkrótce. A oto krótkie podsumowanie zebranych dziś informacji...

[1]      «      7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17      »      [271]