Aktualności

Jeśli przegapiliście konferencję E3, bądź macie ochotę raz jeszcze zobaczyć nowego Battlefielda w akcji to zapraszam. Poniżej nagranie z sesji multiplayer która odbyła się właśnie na targach:

Krótkie podsumowanie znajdziecie TUTAJ.

Konferencja EA na targach E3 za niespełna półtora godziny, a do sieci wyciekł już oficjalny zapis rozgrywki singleplayer o nazwie Angry Sea. Misja rozgrywa się na pokładzie uszkodzonego lotniskowca, a w oczy rzuca się piękna grafika i pokaźna ilość skryptów. Ten sam filmik zostanie zapewne zaprezentowany na E3, obejrzyjcie go już teraz:

Teraz czekamy na multi! :)

General
02:24 09-06-2013
General

Przypominamy, że już jutro zaczynają się targi E3 w Los Angeles! To doskonała okazja by dowiedzieć się czegoś nowego o Battlefield 4, a będzie co zobaczyć - jutro na żywo zostanie zaprezentowany gameplay z rozgrywki wieloosobowej. Stream rozpocznie się równo o godzinie 22.00 naszego czasu.

 

KONFERENCJA EA NA TARGACH E3 - NA ŻYWO!

START 10 CZERWCA, GODZ. 22.00

Mody Battlefield: 1942
10:40 05-06-2013
Mody Battlefield: 1942

 

69 lat temu, rankiem 6 czerwca 1944 roku, na kilkudziesięciokilometrowym odcinku normandzkiego wybrzeża rozpoczęła się największa w dziejach pod względem użytych sił i środków operacja desantowa, otwierająca drugi front w zachodniej Europie. Serwer FHSW Europ zaprasza na rocznicowy event ukazujący te wydarzenia. Wcielmy się w żołnierzy z tamtego okresu i razem rozegrajmy najważniejszy epizod II wojny światowej. Lądowanie rozpoczynamy w czwartek 6 czerwca o godzinie 20:00. Czuwajcie i bądźcie gotowi!

Więcej informacji

Jak zagrać w FHSW?

W sieci pojawiły się informacje o tym, że granie w Project Reality przy użyciu świeżo wydanych sterowników do kart graficznych Nvidia o numerze 320.18 może się skończyć otrzymaniem permanentnego bana od systemu Punkbuster z powodu AIMBOT #50120. Na razie nie ma sygnałów o problemach z tymi sterownikami przy graniu w inne mody, w samą "dwójkę" czy też w Battlefield 3, ale na wszelki wypadek zalecamy trzymanie się z daleka od tej wersji driverów, lub powrót do poprzedniej wersji jeśli masz już sterowniki 320.18 zainstalowane na komputerze.

 

PS. Lista ostatnich 50 banów w Battlefield 2 mówi sama za siebie...

Wraz z ujawnieniem konsoli Xbox One na którą zmierza też Battlefield 4, pojawiły się nowe informacje o pierwszym dodatku DLC, nowe screeny oraz data pokazu rozgrywki wieloosobowej! Więcej w rozwinięciu.

Jak mawia pewne polskie przysłowie: "Nie zabija się kury znoszącej złote jajka" i nie bez przypadku piszę o tym na stronie poświęconej serii Battlefield. Otóż firma EA zarezerwowała domeny od Battlefield13.com do Battlefield20.com - czy amerykański gigant aż tak jest pewien przyszłości Battlefield? Owe domeny zostały zakupione 2 maja przez agencję zajmującą się ochroną marek i aktualnie to oni są w jej posiadaniu. Oznacza to po prostu, że nikt poza EA nie może ich wykorzystać. Ta aktualnie ma w pełnej własności domeny aż do Battlefield12.com, co i tak jest zaskakującym wynikiem. Póki co EA po prostu się zabezpiecza, a czy seria Battlefield będzie tak żywotna? Miejmy nadzieję, że tak choć niekoniecznie w postaci tasiemca zbierającego dolary.

Mody Battlefield: 1942
13:38 08-05-2013
Mody Battlefield: 1942

FHSW Europ zaprasza na cotygodniowy event tematyczny. Tym razem będzie to ofensywa aliantów na froncie zachodnim. Zbierzmy siły i wspólnie zagrajmy w najlepszą modyfikację do poczciwego Battlefielda 1942. Wciel się w żołnierza wehrmachtu i broń III Rzeszy do ostatniej kropli krwi mając do dyspozycji ogromne Tygrysy Królewskie lub zostań jankesem i wyzwól uciskane narody spod władzy okupanta ze wsparciem lotnictwa i oddziałów pancernych.

Więcej informacji.

Jak zagrać w FHSW?

Pojawił się kolejny screenshot z Battlefield 4, z misji poznanej na 17 minutowym zapisie rozgrywki. Tym razem nie było żadnych puzzli :)

Może to niewiele, ale zawsze coś - producenci wypuścili do sieci niekompletnego screena z Battlefield 4.  Na każdej z 3 stron (Facebook, Twitter, Tumblr) pojawiła się inna wersja, tzn. inne elementy zostały ukryte i odsłoniętę. Po złączeniu wszystkich części wygląda to mniej więcej tak:

 

 

Pozostałe części zostaną wkrótce ujawnione.

Aktualizacja: tajemniczy screen został już opublikowany, znajdziecie go poniżej.

General
17:03 20-04-2013
General

Firma DICE potwierdziła swoją obecność na targach E3 2013 w Los Angeles. Oczywiście nie zabraknie ich flagowego produktu, czyli Battlefield 4. Niestety producenci nie zdradzili żadnych szczegółów odnośnie prezentowanej na targach gry, które rozpoczną się 11 czerwca. Bardzo możliwe, że przed targami pojawi się więcej informacji o których damy wam znać.

Nie ma już co zbytnio liczyć na jakieś znaczące poprawki w Battlefield 3, ale w Battlelogu już tak - w końcu obsłuży on i czwartą odsłonę serii. Ekipa pracuje nad aplikacją na Androida, dzięki temu nie tylko posiadacze smartfonów firmy Apple będą mogli wygodnie przeglądać swoje statystyki, ale i pozostała, znacznie większa grupa osób (przynajmniej na wschodzie Europy). Kolejnym celem jest zwiększenie liczby znajomych, ponieważ aktualnie maksymalna ich liczba wynosi 100. Ponadto twórcy pracują nad rozbudową opcji odnośnie prywatności oraz nad zapisywaniem filtrów wyszukiwarki serwerów.

Zmian wiele nie ma, ale chociaż ta ostatnia zwiększy komfort z korzystania z Battleloga.

Aktualizacja: DICE za pomocą twittera ujawnili rąbka tajemnicy o Battlelog 2 - jak sama nazwa wskazuje, nowej wersji platformy zrzeszającej graczy Battlefield 3 i w przyszłości "4". Poniższy obrazek pochodzi właśnie z nowej wersji i jak widać aktualnie jest ona oparta o Battlefield 3. Może więc nowy Battlelog pojawi się jeszcze przed premierą czwartej odsłony Battlefield.

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [271]