Aktualności

Oto kolejny screen od naszego rodzimego Modera Panzerjager'a.
Przedstawia on Brummbar, Jagdpanzer IV i SdKfz 251 Viking Division. Autor twierdzi że mini-mod pojawi się wkrótce.

Dziś rano została opublikowana kolejna wersja testowa serwera gry Battlefield 1942 działająca pod kontrolą systemu Linux. Odpowiedni plik można pobrać tutaj. Mam nadzieję, że co raz większymi krokami zbliżamy się do wydania ostateczniej, w pełni działającej wersjie serwera.

Zauważone błędy w działaniu tej wersji serwera proszę umieszczać na witrynie icculus.org

Kolejne nagrody dla gier minionego roku 2002. Teraz przyszła pora na użytkowników serwisu GameSpot. Na stronach serwisu rozpoczęło się głosowanie na najlepsze produkty ostatniego roku. Myślę, że i tym razem, Battlefield 1942 ma ogromne szanse na zdobycie tytułów: Best PC Action Game (najlepsza gra akcji na PC) oraz PC Game of the Year (najlepsza gra roku na PC).

Zatem na wybory panowie, niech Battlefield zwycięzy. Głosujcie !!!

Serwis All Out Games rozpoczął ankietę, w której możemy zagłosować na grę roku 2002. Gra Battlefield 1942 obecnie jest na drugiej pozycji przy 26% poparciu.Chyba nie pozwolicie, aby Battlefield pozostał na drugij pozycji !? Głosujcie na Battlefield 1942 tutaj.

Kolejna zapowiedź dodatku do Battlefield 1942.

Oczywiście, gra będzie oparta na silniku Refractor 2. Poprzedni tytuł pokazał, że silnik obsługuje mocne wymagania gry znakomicie. Chociaż nic nie zostało ujawnione jeszcze na temat jakiś radykalnych wizualnych zmian, projektanci donoszą, że dodali kilka świeżych i interesujących szczegółów do nowych map. Akurat tyle by, ich pomysły nie spowalniały gry nadmiernymi efektami wizualnymi i zbytecznymi rzeczami, które mogłyby łatwo zaniżyć frame - rate.

Zasadniczo, te mapy zostały zaprojektowane, by wzbogacić tryb multiplayer, nadając grze więcej sensu i głebszy wymiar. Z drugiej strony gracze, którzy chcą grać singleplayer, mają szansę, nacieszyć się nowym unikalnym trybem dla pojedynczego gracza.


Cały artykuł (w jęz. angielskim) znajduje się na stronach serwisu Actiontrip
General Battlefield: 1942
11:52 03-01-2003
General Battlefield: 1942
Ukazała się wersja RC0.2 moda Conflict in Somalia

Niektóre nowości w tej wersji:
- Dostępny tryb Singleplayer i Co - op.
- Poprawione pojazdy.
- Zmiana niektórych tekstur, nowe tło.
- Naprawa błędów dotyczących Shokaku & Enterprise.
- Nowy skin dla M16.
- Dołączono uninstaler.

Plik można pobrać z tych lokacji:
Dm-Is.com

Edgefiles.com

Users.Constant.com

urban
Już prawie 2 miesiące minęły od publikacji informacji o edytorze map o nazwie Battlecraft. Okazuje się ze autor nadal nam nim pracuje i edytor będzie gotowy już niedługo. Autor przez ten czas zmienił całkowicie interfejs programu na bardziej intuicyjny.General Battlefield: 1942
23:23 01-01-2003
General Battlefield: 1942

Dla administratorów dedykowanych serwerów gry Battlefied został stworzony bot Autokick. Jego zadaniem jest usuwanie z serwerów użytkowników, którzy osiągną określoną liczbę ujemnych punktów. Narzędzie to potrafi skutecznie wyeliminować graczy próbujących zepsuć nam grę w BF. Plik bota można pobrać stąd

General Battlefield: 1942
23:10 01-01-2003
General Battlefield: 1942
Wczoraj w nocy serwis XGR (eXtreme Gaming Radio) ogłosił wyniki 'Best of 2002'. Do zdobycia były następujące tytuły: najlepsza gra RPG roku, najlepszy RTS, produkt roku, najlepszy FPS roku, najlepsza gra na konsole, oraz gra roku na PC. To własnie ten ostatni tytuł został przyznany grze Battlefield 1942.


Korzystając z okazji chciałbym się z wszystkimi przywitać. Niedawno dołączyłem do grona redaktorów tej strony i mam nadzieję, że moja praca dobrze się przysłuży rozwojowi tego serwisu.

Z okazji nadchodzącego nowego 2003 roku redakcja www.battlefield1942.pl pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wielu fragów, medali oraz sukcesów klanowych. Oby nasza ulubiona gra działała bez zastrzeżeń, pingi były małe a przyjemność płynąca z gry ogromna! Mamy nadzieję, że przyszły rok przyniesie więcej serwerów i graczy, a co za tym idzie rozwój sceny Battlefield'a w Polsce.
General Battlefield: 1942
23:51 30-12-2002
General Battlefield: 1942
Nasz utalentowany moder Panzerjager tworzy właśnie nową modyfikację do naszej ulubionej gry. Oto screen przedstawiający, jak to pięknie ujął sam autor:
"Jagdpanzer IV z 9PanzerDivision w malowaniu ambush a ten
gostek z piękną twarzą jest ubrany w kamuflaż Wehrmachtu tzw.Splinter A."


Będę informował na bierząco o postępach w pracy nad tym modem.

General Battlefield: 1942
21:14 30-12-2002
General Battlefield: 1942
Po 2 tygodniach oczekiwania nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu.

Oto prawidłowe odpowiedzi:
1. Road to rome
2. 6 map
3. np.: Black Hawk Down, Desert Combat, Codename Eagle

A oto lista wygranych:
Bartosz Filo - Wrocław
Tomek Rogal - Kraków
Maciek Morowicz – Warszawa

Gratulujemy !

Ze zwycięzcami skontaktujemy się emailem. Jeżeli przez 5 dni nie otrzymamy odpowiedzi, nagroda przechodzi na następną wylosowaną osobę.
[1]      «      257   |   258   |   259   |   260   |   261   |   262   |   263   |   264   |   265   |   266   |   267      »      [271]