Aktualności

General
20:01 13-06-2009
General
Pamiętacie nasze newsy z przed ok. 2 lat, gdzie pisaliśmy o wycieku pliku PDF z informacjami o Battlefield 3 oraz o dacie prawdopodobnego wydania gry, zamieszonej na game.co.uk? Informacje te wywołały w internecie falę komentarzy wśród graczy, jednak DICE jak i EA przez cały czas milczało na temat tego, czy prace nad nową częścią są prowadzone.

Parę dni temu informacje co do powstawania Battlefielda 3 jednak potwierdziły się. Z informacji zamieszczonych na G4TV wiemy tylko tyle, że gra powstaje, wygląda dobrze i na pewno nie zobaczymy jej w tym roku fiskalnym.

Niedługo po tym, DICE również potwierdziło informacje co do tego, iż gra powstaje. Na oficjalnym Twitterze dotyczącym serii Battlefield - BattlefieldHQ możemy znaleźć o tym krótką notatkę:

"We can confirm that Battlefield 3 is currently in development but at this stage we have no further comments to add."

Zamiary wydania BFa 3 potwierdzają również wcześniejsze zapowiedzi deweloperów o tym, jakoby seria Battlefield miałaby się doczekać 5 nowych kontynuacji. Mowa tu o: BFH, BF1943, BF:BC2, BF3 oraz BF Online (ten ostatni jednak według mnie jest mylnie brany pod uwagę, gdyż DICE tylko udostępniło silnik Battlefielda 2 - przyp. red.)

Nie pozostaje nam nic innego niż tylko czekać na więcej informacji - gdy tylko takowe się pojawią to zostaną tutaj umieszczone.

Komentarze

[01] MATiASSek
22:54 13-06-2009
0
No nareszcie ten news
[02] _Dominiko_PL
22:28 30-08-2009
0
Taki news i tak mało komentarzy... wstyd

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!