Aktualności

Za niespełna 5 dni zostaną zamknięte zapisy do turnieju organizowanego wspólnie przez Electronic Arts Polska oraz Battlefeld.pl o nazwie EA & Battlefield.pl BF:BC2 Vietnam Cup. O cenne nagrody przygotowane przez naszego partnera tutularnego, czyli EA Polska oraz pozostałych partnerów turnieju: Microsoft oraz eGame, gracze będą walczyć w trybie Conquest 8vs8, na mapach z dodatku Battlefield: Bad Company 2 Vietnam.

 

Aktualnie do turnieju zapisało się 11 drużyn, jednak nie wszystkie z nich posiadają wymaganą liczbę graczy w swoich szeregach. Liczymy na to, że w ciągu kilku najbliższych dni, odpowiednie zmiany w zespołach zostaną wprowadzone a liczba zgłoszonych drużyn powiększy się.

 

Czekamy także na Wasze sugestie dotyczące sposobu rozgrywania meczy bądź zmian w regulaminie - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które możecie zgłaszać na specjalnie przygotowanym forum.

 

W przypadku problemów z posiadaniem własnego serwera potrzebnego do rozgrywek, przypominamy. Kolejny partner turnieju, czyli Grupa G4G.pl przygotowała na czas turnieju dwa serwery, na których drużyny będa mogły rozgrywać swoje mecze.

 

Linki:

 

» Sponsorzy

» Nagrody

» Forum turnieju

» Regulamin

» Poradnik

Komentarze

12:36 22-02-2011
0
Mogli by zrobić jeszcze coś takiego w Bad Company 2
[02] ttostry
18:51 22-02-2011
0
W bc2 tez bym zagral

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!