Aktualności

Mam przyjemność poinformować Was, że rozgrywki w turnieju EA & Battlefield.pl BF:BC2 Vietnam Cup zostały oficjalnie otwarte.

 

Każdy gracz, który bierze udział w turnieju a przede wszystkim każdy team leader ma obowiązek zapoznać się z nową wersją regulaminu, a w szczególności z punktem 4. Rozgrywka. Jakiekolwiek pytania dotyczące regulaminu należy kierować drogą mailową (deathname [małpa] battlefield [kropka] pl ) lub poprzez wiadomość PW na forum do użytkownika DeathName (pytania zadane przez GG/Xfire/inny komunikator będą ignorowane).

 

Leaderzy każdej z drużyn mają dostęp do specjalnego forum, na które mają regularnie zaglądać gdyż to właśnie tam będą oni prowadzili dyskusje ze swoimi przeciwnikami dotyczącymi rozgrywek. Na forum tym istnieje także specjalny temat, w którym to można zgłaszać potrzebę wypożyczenia serwera.

 

Kolejną bardzo istotną informacją jest sposób ustalania map oraz daty rozegrania meczu. Drużyny ustalają mapy oraz datę rozegrania meczu na stronie battlefield.pl/turniej, a następnie są zobowiązane do przepisania tych ustaleń do odpowiedniego tematu na forum.

 

Wszystkim drużynom biorącym udział w rozgrywkach życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!