Aktualności

Przypomnijmy, że turniej będzie rozgrywany nowatorskim systemem dwu-meczowym (dwa klany rozegrają między sobą dwa mecze - jeden w trybie infantry i jeden w trybie conquest).

Grupy w turnieju Yes:

Grupa A
1. Tomsk Platoon
2. Polish Killers Team
3. PRGK-BF
4. Polish Team Soldiers 1939

Grupa B
1. Combat-Folk
2. Free City
3. Yummy Elite Sausages
4. Koenig

Grupa C
1. Senatus PopulusQue Romanus
2. SS Leibstandarte
3. 1st Ranger Battalion
4. First Armoured Division

Trzymajcie za nas kciuki !!!

Najbardziej „Polska” grupa to grupa A. Jak widać znalazły się tam aż 3 polskie klany: PTS1939, PKT oraz prawdopodobnie najsilniejsze - PRGK-BF.
Życzymy powodzenia polskim klanom!!!

by Kamillos


Z wielkim bólem i smutkiem chciałbym oficjalnie ogłosić, że sekcja Battlefield 1942 klanu UKF w dniu dzisiejszym odejdzie na emeryturę. Sekcja BF1942 powstała pod koniec 2003 roku, była to pierwsza sekcja, która zapoczątkowała istnienie całego klanu UKF. Po mniej więcej roku wytrwałego treningu i trenowaniu umiejętności sekcji BF1942 udało się święcić pierwsze sukcesy. Podczas jesiennego OpenCup 2004 zajęliśmy 3 miejsce w drugiej lidze... Cup, który niestety zakończył się skandalem, podczas meczy półfinałowych klan Rizla został wyrzucony z cupa w związku z udowodnieniem ich cheatowania, w efekcie wszystkich przetasowań UKF wylądował na 3 miejscu za klanem SAMD z którym wygraliśmy jeszcze w fazie grupowej. Również w Polskiej Lidze udało się nam zająć trzecie miejsce, przegrywając z klanem Team Enclave oraz PRGK-42, a wygrywając z SPQR. Przegraną z PRGK udało się nam odpracować na Lanie w Poznaniu - tam zajęliśmy drugie miejsce pokonując między innymi PRGK-42 i SPQR - niestety Team Enclave, nasz główny rywal ostatnich rozgrywek, pokonał nas po raz kolejny na tej samej mapie, co w Polskiej Lidze.

by UKF / Kayne "Przez ostatnie 7 miesięcy powoli budowaliśmy siłę sekcji infantry UKFu, kilkaset godzin rozegranych na serwerach GO a wcześniej Arcor i Pod przyniosły efekt dając nam dziś szanse zagrać o miano najlepszego klanu infantry w Polsce. Żałuje niestety, że dziś nie przyjdzie się nam zmierzyć z SPQR, chłopaki mieli braki kadrowe i musieli się wycofać. Rozegraliśmy ze sobą wiele sparingow, w których różnie bywało, ale zawsze czekaliśmy na ten jeden oficjalny mecz, mecz o stawkę, który byłby na pewno wybornym widowiskiem, niestety nigdy nie będzie dane nam go rozegrać. Chciałbym również podziękować wszystkim klanom, biorącym udział w cupie, za stworzenie naprawdę ciekawego widowiska, z mojej strony mogę tylko powiedzieć ze do każdego meczu przykładaliśmy się w 100% zawsze szanując naszego przeciwnika. Na koniec chciałbym podziękować całemu teamowi z którym miałem przyjemność grać przez ostatnie miesiące, Heniek, Maniek, Rafi, Guz fajnie się grało i mam nadzieje ze jeszcze będzie nam dane razem coś wygrać tym razem na platformie Battlefield 2."

Dzisiejsze odejście na emeryturę mimo wszystko zapowiada się z wielką pompą. Ponieważ rozegramy mecz finałowy w rozgrywkach polskiej Ligi Infantry... Mecz w którym zagra 1 skład Infantry UKF ze składem 2. Mecz w którym tylko jeden może wygrać - UKF. Po zaskakującym odejściu w przed dzień półfinałów klanu SPQR, który było praktycznie pewne na 100% już w momencie rozpoczynania pucharu rozegra z nami mecz finałowy. Niestety stało się inaczej, dzięki wygranej UKF 4 FUN z klanem 3C, a UKF z VPKI (składający się w 90% z zawodników UKF) w półfinałach okazało się, ze walkę finałową rozegrać musimy we własnym zakresie. Wszystko ma swój początek i swój koniec - sekcja BF1942 odchodzi w chwale a jej zawodnicy wraz z zawodnikami ejw BF:V oraz niedobitkami sekcji ET UKF przechodzą na nową platformę - Battlefield 2!

Tak, rozpoczynamy nowy rozdział w historii naszego klanu. Co najważniejsze to już zupełnie inna rywalizacja niż za czasów BF1942. Jako klan zyskaliśmy ogromne doświadczenie, zarówno jeżeli mowa o rozgrywaniu meczy jak i też sprawy czysto organizacyjne. To dzięki ogromnej liczbie meczy i sparingów które rozegraliśmy jak i lanom przy których organizacji staraliśmy się brać czynny udział. W Europie pozyskaliśmy wielu znajomych i partnerów dzięki temu będziemy zupełnie inaczej postrzegani i nasz start na scenie europejskiej rozpocznie się z zupełnie innego pułapu niż sekcji BF1942. Klan to ludzie, a ci raz przychodzili raz odchodzili jednak ci którzy decydują o sile UKF rozwijali się razem z nim, zyskiwali doświadczenie aż w końcu doszli do takiego momentu kiedy mogą rywalizować z każdym nie wstydząc się swoich umiejętności. Battlefield 2 to jednak nowe wyzwania dlatego zdecydowaliśmy się pozyskać kilku doświadczonych i znających scenę graczy którzy wprowadzą do składu inny nowy sposób myślenia oraz element rywalizacji.
Co zatem przyniesie przyszłość? Mamy doświadczenie, mamy potencjał a przede wszystkim determinację aby podjąć walkę z najlepszymi. Jednak co by się nie stało możecie być pewni że tu będziemy i będziemy starać się godnie reprezentować was, naszą ukochaną scenę dla której wielu z nas zatraciło się przez ostatnie kilka lat.

by UKF / BCJ

EST_PL
General Battlefield: 1942
06:10 15-06-2005
General Battlefield: 1942
Witam wszystkich czytelników Battlefield.pl.

Serwer bazy danych, na którym znajduje się forum i „Ehelion”, trochę za wolno działa. Ogranicza go ilość pamięci ram i ilość procesorów. W związku z tym zwracam się do Was czytelnicy bf.pl o pomoc.

Płyta główna, na której działa serwer, jest dwuprocesorowa ale niestety tylko z jednym CPU. Jako że nie jest to najnowszy CPU szczerze liczę na to ze znajdzie się ktoś kto przekaże nam go na własność za darmo albo za symboliczna opłata.

Aktualnie w serwerze jest procesor

processor : 0
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 6
model : 8
model name : Pentium III (Coppermine)
stepping : 3
cpu MHz : 735.031
cache size : 256 KB
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic sep mtrr pge mca cmov pat pse36 mmx fxsr sse
bogomips : 1464.72

Żeby serwer działał poprawnie potrzebny jest drugi taki sam albo para takich samych procesorów. Być może ktoś z Was ma taki procesor albo dwa dokładnie takie same procesory tego typu i mógłby nam jakoś pomoc.

Druga sprawa to ilość pamięci RAM. Aktualnie mamy 512 MB DIMM. Na płycie jest jeszcze miejsce na dwie kości. I tu znów pytanie do Was: czy ktoś ma, i mógłby nam przekazać, pamięć tego typu o zbliżonym (bądź większym) rozmiarze do naszej kości ?

Bardzo liczę na Wasz odzew w tej sprawie gdyż bez tej pomocy będę zmuszony szukać mocy obliczeniowej w ilości danych a wiec do kasacji poszły by najstarsze posty bądź rekordy Eheliona których na dzień dzisiejszy jest 2631638.

Dyskusja na ten temat toczy sie na naszym forum pod adresem http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?p=182985
General Battlefield: 1942
12:36 30-05-2005
General Battlefield: 1942
Lato w pełni, a Polacy nie ustają w wysiłkach na "Polu Bitwy". Kolejny tydzień - kolejne rozegrane mecze. Tym razem nie mam dla Was złych wiadomości z laddera BF1942 Conquest Europe. Poza tym mamy dwa malutkie jubileusze, ale o tym za chwilę...

T.reserve

Za nimi dwa kolejne mecze. W czwartek Polacy rozegrali mecz z doświadczonym węgierskim klanem JCSR . Mecz odbył się na mapie Bocage (wybór obydwu klanów) i zakończył się przekonywującym zwycięstwem 410 : 121. Niedziela, to bój przeciwko również bardzo doświadczonym Hiszpanom z GOE . Battle of the Bulge (mapa przeciwnika) wygrane 182 : 111, homemapa Bocage jeszcze bardziej zdecydowanie 215 : 23. Dzięki tym dwóm zwycięstwom T.reserve ma okazałe 6W i z 1183 pkt zajmuje 14 miejsce. Gratulujemy !!

PRGK-BF

PRGK-BF tym razem spotkało się międzynarodowym klanem 1RB . Mecz toczył się o wysoką stawkę, gdyż do zyskania było aż 83 pkt. Wake Island i Battle of the Bulge okazały się być szczęśliwe i PRGK-BF odniosło zasłużony sukces 324 : 184. Awans na 27 pozycję w CB. Jednocześnie warto zauważyć, że mecz ten był jubileuszowym, pięćdziesiątym oficjalnym meczem PRGK-BF w ladderze CB. Gratulacje.

PRGK-42

Również i PRGK-42 nie próżnowało w tym tygodniu. Niedziela miała być kolejnym testem, czy wysoka pozycja Polaków w CB to tylko przypadek, czy może jednak również i ich zasługa. Rękawicę rzucił brytyjski Combined Liberation Forces , wzmocniony kilkoma zawodnikami z innych krajów, który swoją ostatnią i jedyną porażkę w CB zanotował... 2 lata temu. Pierwsza odsłona to Kcharkov, mapa na której PRGK-42 nie czuje się zbyt pewnie. Pierwsza runda, przegrana 0 : 136, również nie dodała animuszu. Po zmianie stron było już zdecydowanie lepiej. Pomimo korzystnego dla CLF otwarcia, PRGK-42 udało się zorganizować kontratak i wygrać drugą rundę wynikiem 91 : 80. Zaliczka wypracowana na Kcharkovie nie wystarczyła jednak Brytyjczykom do odniesienia zwycięstwa w meczu, gdyż na Battleaxe nie mieli właściwie nic do powiedzenia, przegrywając tę mapę 314 punktami. Łączny wynik PRGK-42 vs CLF 405 : 216 pozwolił na utrzymanie czwartego miejsca w ClanBase. Również i z tym meczem wiąże się mały jubileusz, gdyż był to, podobnie jak w przypadku PRGK-BF , pięćdziesiąty oficjalny mecz PRGK-42 w ladderze CB.

Pozostałe polskie klany nie rozgrywały meczy w tym tygodniu.

Ladder Desert Combat Europe

Tu tylko jeden mecz, niestety bardzo niedobra wiadomość.

MON.DC

Niedzielny mecz na mapach Dc Bridge i Dc DustBowl przeciwko Holendrom z Dutch Shooting Soldiers zakończył się nieznaczną porażką 184 : 234. Jednak z racji tego, że klan Ч zajmował przed meczem z Polakami dosyć niską pozycję, strata punktowa MON.DC jest bardzo duża. -112 pkt. w CB i wiąże się z tym dosyć duży spadek. Wedle nieoficjalnych obliczeń Polacy znajdą się prawdopodnie w okolicach 45 pozycji. Pozostaje teraz życzyć odniesienia kilku zwycięstw i powrotu w wyższe rejony CB.

Pozostałe polskie klany nie rozgrywały żadnych meczy w tym tygodniu.

by EST_PL
General Battlefield: 1942
12:50 23-05-2005
General Battlefield: 1942
Za nami kolejny, nieco mniej pracowity tydzień. Rozegrano mało meczy, polskie klany również "leniuchowały" w tym okresie. Na początek wiadomości z laddera BF1942 Conquest Europe.

PRGK-42

W środę rozegrali mało w sumie znaczący meczyk z DW & HC , mało znaczący, gdyż przewaga Polaków od początku do końca właściwie nie podlegała dyskusji, natomiast różnica punktowa w CB była tak duża, że zysk punktowy to raptem 15 pkt. natomiast potencjalna strata - aż 105. W momencie wyzywania tego meczu ta różnica była znacznie mniejsza.
O samym meczu możnaby rzec, że Bocage było całkowicie jednostronne, przez większość czasu PRGK-42 kontrolowalo trzy flagi. O Aberdeen, że jak zwykle na tej mapce wystąpiły problemy i nie zagrano tej mapki tak, żeby powiedzieć że było dobrze. W punktach: Bocage do przodu jakieś 320:0, Aberdeen jakieś 150 : 0. Łącznie 470 : 0.
Jednak 15 zdobytych punktów CB pozwoliło na kolejny awansik i oto PRGK-42 po tym meczu wskoczyło do pierwszej piątki CB. UPDATE: W niedzielę zahibernował się klan Idle , aktualna pozycja PRGK-42 to czwarte miejsce...PRGK-BF

Przeciwnikiem dywizji PRGK-BF był również klan... DW & HC . Mecz toczył się na mapach Operation Battleaxe i Operation Aberdeen i niestety zakończył się porażką 17 : 306. Battleaxe to w miarę wyrównany pojedynek, natomiast Aberdeen, to niestety całkowita klapa, która przesądziła o przegranej. Po tym meczu PRGK-BF zajmuje 37 pozycję.

Pozostałe polskie klany nie rozgrywały meczy w tym tygodniu.

W ladderze Desert Combat Europe również tylko dwa mecze z udziałem Polaków.

KGW

Trwa zła passa naszego niedawnego lidera, miejmy nadzieję, że to chwilowa zadyszka .
Niedzielny mecz przeciwko ResurrXion na mapach Gazala i No Para to druga z rzędu porażka 215 : 419. KGW nadal pozostaje w strefie medalowej, zajmując w ladderze DC trzecie miejsce.

MON.DC

Również w niedzielę i również porażka. MON.DC spotkał się z węgierskim klanem GSdc na mapkach Berlin i No Para i przegrał 0 : 438. Po tym meczu Polacy spadli w drabince na 31 pozycję.

Na koniec garść wyników z laddera BF1942Infantry Europe.

VPKI

Po ponad rocznej przerwie reaktywacja i powrót do rozgrywek europejskich rozgrywek . W pierwszym meczu Polacy spotkali się z niemieckim klanem o groźnie brzmiącej nazwie Stosstrupp Steiner KG Sperber . Mamy "gorącą" relację z tego meczyku:
by VPKI | Sergyey: Piaski pustyni były ciężkie dla żołnierzy Wielkierzeczpospolitej a w szczególności dla Hynola - ping ok 200 i Dolas ok 150. Pomimo tych trudności udało się wygrac grając aliantami 51-0. Axis to totalna poracha 0-171.
Po przejsciu na nasz serwerek totalna dominacja z naszej strony i obie rundy wygrane 168-0 i 108-0.
Z dziennikarskiego obowiązku dodamy, że meczyk toczył się na mapach Battle of Sands/Un_Berlin . VPKI zajmuje dziewiątą pozycję.

Pozostałe wyniki z ligi infantry:

Wilda - EZCBF : 693-30
Wilda - RIVERA : 207-198

Wilda zajmuje 12 pozycję.

B0DS - nudE : 433-181
nudE - EZCBF : 652-130

nudE zajmuje 20 pozycję.

¤ßmǤ - UKF : 339-183

UKF zajmuje 7 pozycję.

Yes! - PRGK42 : 280-179
PRGK42 - EZCBF : 712-0

PRGK-42 zajmuje 24 pozycję.

FAD - EZCBF : 595-201

FAD zajmuje 17 pozycję.

Jak widać start Polskiej Ligi Infantry spowodował spore poruszenie i dużą aktywność polskich klanów w ladderze Życząc samych zwycięstw w nadchodzącym tygodniu żegna się Wasz korespondent wojenny
by EST_PL
Do rozgrywek zgłosiło się 20 klanów, które będą walczyć o tytuł najlepszego klanu infantry w Polsce. Poprzez losowanie zostały utworzone 4 grupy po 5 drużyn w każdej. Oto jak przedstawia się zestawienie grup:

Grupa A

Team paradoX
UKF 4 FUN
V Polski Korpus Inwazyjny
nucleaR.outsidE
SPQR (not) 4 fun infantry division

Grupa B

Tactical reserve
Pl.Rec.Gry.Komputerowe - Battlefield 1942
Senatus PopulusQue Romanus
nucleaR.outsidE.ReD 4Fun
First Armoured Division

Grupa C

Polish Killers Team
Wilda
Final Squad
Polish Team Soldiers 1939
Senatus PopulusQue Romanus Praetorians

Grupa D

For Fun
tR Strzelce Opolskie
UnKnown Fighters
Final Squad idiots division
Pl.Rec.Gry.Komputerowe - 1942

Igrzyska uważamy za otwarte

by Byczek Fernando i EST_PL
General Battlefield: 1942
01:40 16-05-2005
General Battlefield: 1942
W tym tygodniu nieco mniej spotkań, ale za to sporo dobrych wieści. Zaczynamy tradycyjnie od wiadomości z laddera BF1942 conquest.

T.reserve

Nasi chłopcy, którzy jeszcze niedawno debiutowali w CB, teraz zaczynają juz budzić respekt w rywalach. W tym tygodniu rozegrali kolejne spotkanie, zakończone przed chwilą. Mecz Tactical reserve vs illuminators zakończył się zdecydowanym zwycięstwem 494:0. Oddajmy głos uczestnikowi meczu, T.reserve | Navy: Kolejny mecz zagrany przez nas w ClanBase i zarazem czwarta wygrana pod rząd Tym razem przyszło nam się zmierzyć ze szwedzkim klanem illuminators. Na Stalingradzie kontrolowaliśmy cały czas 2 flagi bez większych problemów i obie rundy do zera wygrane. Aberdeen to również zabawa na luzie. Mimo takiego wyniku ani raz nie założyliśmy im locka na żadnej z map. Gratulujemy T.reserve ślicznego 4W oraz zdobytych 36 pkt. CB, dzięki którym Polacy awansowali na 18 pozycję. A oto zwycięski skład:

T.reserve | NaVy
T.reserve | Saka
T.reserve | Homer
T.reserve | Xyz
T.reserve | DoHan
T.reserve | Fidzio
T.reserve | HURAGAN
T.reserve | Killer
T.reserve | Mały
T.reserve | Satay
T.reserve | T3

T.reserve | Die_hard

PRGK-42

Za nami dwa ważne mecze z silnymi klanami. Ten tydzień zaczął się od środowego pojedynku z groźnym słoweńskim klanem 515th . Pierwsza mapa - Aberdeen - napędziła nam sporo strachu. Tuż po otwarciu 515th grając jako axis zajęło nam główną bazę i, niestety, po kolei pozostałe. Brak czołgów nie ułatwiał nam zadania i obrona stała się nieco rozpaczliwa. Dodatkowo 515th zagrało bez jednego zawodnika, więc osiągnięty przez nich wynik - 0 : 168 nie dodawał nam nadziei przed rewanżem. Druga runda - pomimo pojawienia się dziesiątego gracza 515th poszła już po naszej myśli. Kontrolowaliśmy sytuację przez cały czas i doprowadziliśmy do zwycięstwa 125 : 0. Drugą mapą, rozgrywaną w tym meczu, była Battleaxe. Z raportów przeczytanych przed meczem, wiedzieliśmy że Słoweńcy są po prostu nieźli na tej mapie. Jednakże, ku naszemu zdziwieniu, Battleaxe to nasz jednostronny popis. Ich lotnictwo, artyleria i czołgi po prostu nie istniały. Pozostało tylko wykończyć piechotę, co też skrzętnie uczyniliśmy. Mecz PRGK-42 vs 515th 346:168 i awans na siódme miejsce w CB.

Drugi mecz PRGK-42 odbył się w niedzielę. Przeciwnikiem był słynący z doskonałych assaultów, holenderski klan THT . Pierwsza mapa, Wake, to nasza nieudana próba przejęcia całej wyspy, oraz, nazwijmy to "prawie" udane zajęcie Wake przez THT . Sporo tiketów uratował nam ukrywający się ostatni ocalały Byczek Fernando. Przed drugą mapą Holendrzy wyrobili sobie ok. 120 pkt przewagi. Battleaxe to kolejny szok z naszej strony, THT stawiło jeszcze mniejszy opór niż nasz środowy przeciwnik. Gdyby nie dosyć rozpaczliwa obrona po stronie allied, którą okupili ciężkimi stratami (zabijaliśmy ich średnio trzy razy więcej, niż oni nas), lock trwałby od początku do końca mapy po obydwu stronach. PRGK-42 vs THT 425 : 241. Zdobyte dzięki temu zwycięstwu punkty CB pozwoliły nam awansować na 6 miejsce w Clanbase.

A oto skład PRGK-42 z dwóch zwycięskich meczy.

Art
Bomber_man
Lord Sith
EST_PL
Hunter_pl
Garet
Maletz
Spadak
Byczek Fernando
Slide
Krwawy Feliks
Seraph
Pomykacz

Pozostałe polskie klany nie rozgrywały meczy BF1942 Conquest w tym tygodniu, zatem czas na wieści z Desert Combat Conquest.

MON.DC

Ten klan zadebiutował w ladderze Desert Combat, rozgrywając swoje pierwsze mecze. Oddajmy im głos.
MON.DC | Interman: To był nasz pierwszy tydzień w ClanBase, średnio udany. Trzy rozegrane mecze: dwie porażki i jedno zwycięstwo. 5 maja, w czwartek stoczyliśmy walkę z Rangers From The North . Graliśmy na mapach DC Bridge oraz DC LostVillage - przegraliśmy 331:8. Kolejny mecz to była nasza totalna porażka. Graliśmy z klanem Cowboys from Hell . Cztery razy LostVillage z końcowym wynikiem 772:0. Nadszedł więc czas na pierwsze zwycięstwo – pełna mobilizacja. W piątek 13 maja stoczyliśmy walkę z klanem Brygady O'Rydzyka . Po raz kolejny mapki DC Bridge oraz DC LostVillage. Przeciwnicy stoczyli z nami pierwszą bardzo wyrównaną rundę. Przegraliśmy, ale wola walki i chęć wygranej górowały nad całym =MON.DC=. Wszystkie kolejne rundy wygraliśmy ze stosunkowo dużą przewagą. Cały mecz zakończył się wynikiem 392:69 na naszą korzyść. Nasz zwycięski skład:

EZOGHUL
Headshot
Meewosh47
DruidPro
daraSS
ARES
Bagsy
Assasin
InterMan
BOGNA
Pazur

Gratulujemy pierwszego zwycięstwa i życzymy kolejnych.

KGW

Nasz lider niestety nie obronił swojej pierwszej pozycji. W rozegranym w niedzielę meczu KGW uległo niemieckiemu klanowi Serious.gaming . Mecz toczył się na mapach Gazala i Basrah Edge i zakończył się porażką 166 : 478. Mając nadzieję, że to tylko przejściowy spadek, życzymy im powodzenia w kolejnych meczach. Wasze prowadzenie w CB to wielki powód do dumy dla wszystkich polskich graczy BF1942.

by EST_PL

PS: W dalszym ciągu zapraszam przedstawicieli polskich klanów grających w BF1942 i DC Conquest do współpracy.
General Battlefield: 1942
11:00 09-05-2005
General Battlefield: 1942
Kolejny tydzień, który upłynął pod znakiem ciężkich walk, za nami. Jak zwykle trochę wygranych i trochę przegranych, ale przejdźmy do konkretów...

T.reserve
To był dla nich dobry tydzień. Dwa rozegrane mecze, dwa zwycięstwa. Piątkowy wieczór, to bój przeciwko FFP , na mapach Omaha Beach i Bocage. Dobra zaliczka po mapie Omaha Beach (127:0 i 106:122) oraz zdecydowana dominacja na Bocage (158:0 i 173:0) w sumie dały przekonywujące zwycięstwo 564:122. W niedzielę T.reserve stoczyło bardzo wyrównaną walke przeciwko LSSAH , po pierwszej mapie Aberdeen tracąc do przeciwnika aż ok. 250 pkt. (0:95 i 0:156). Jednak po przeniesieniu się na Bocage nasi chłopcy zdołali zmobilizować się i wygrac dwukrotnie tę mapkę (165:0 i 139:0), co w sumie pozwoliło na wygraną 304: 251 w całym meczu. Dzięki tym zwycięstwom T.reserve awansowało na 17 pozycję w tabeli CB. Gratulujemy.

PRGK-BF
Tydzień w drużynie PRGK-BF to jeden mecz przeciwko Thief . Mapy Gazala i Bulge okazały się być szczęśliwe dla Polaków, a ich zwycięstwo właściwie nawet przez chwilę nie było zagrożone. Zwycięstwo 500:136 pozwoliło na awans na 30 pozycję.

PRGK-42
Niedzielny mecz z bardzo wymagającym klanem ICE Gaming (2. pozycja w tabeli CB) to niestety przegrana. Właściwie już po mapie przeciwnika, Kursku, (0:330) wiadomo było, że na zwycięstwo nad tym silnym klanem, przyjdzie jeszcze poczekać. Bocage poszło zdecydowanie lepiej (140:60), ale oczywiście nie zapobiegło to porażce w całym meczu. Z racji niewielkiej ilości straconych punktów ( -9) CB, PRGK-42 nadal w drabince zajmuje 13 pozycję.

Wilda
01.08 Wilda - WBA (Aberdeen/Iwo jima) 221:234 - raptem trzynaście małych punktów zadecydowało o porażce Wildy, co może świadczyć, jak zacięty był ten mecz. Wczoraj wieczorem Wilda stoczyła kolejny bardzo wyrównany pojedynek z klanem NDanes . Po mapach Bulge i Wake wynik 392 : 346 pozwolił na odzyskanie straconych przed tygodniem punktów CB i powrót w górne rejony tabeli (16 miejsce).

HOT NEWS:
Zmiana na pozycji lidera CB. W meczu na szczycie na mapach Stalingrad/Battleaxe pretendent Utopianer pokonał zaskakująco wysoko dotychczasowego lidera Team-cG (501:0) i objął prowadzenie w ladderze CB. Biorąc pod uwagę, że w kalendarzu Utopianer pod datą 5.06 widnieje mecz przeciwko PRGK-42 , na tych samych mapach... no cóż... nie obejdzie się bez ostrego treningu...

PS: W dalszym ciągu proszę o kontakt przedstawicieli klanów, które byłyby zainteresowane współpracą nad newsami o BF1942 i CB.

by EST_PL

EOD wydane i to na dodatek w dwóch odsłonach. Najwyraźniej zaraz po przygotowaniu nowego patcha okazało się ze u niektórych graczy powoduje on wychodzenie do pulpitu i zawieszanie gry, stąd patch do patcha :D
Linki:
Dla gracza:
AmpedDX - Windows 0.41 Full Client (784 MB)
FilePlanet - Windows 0.41 to 0.42 Client Patch (2 MB)
Serwerowe:
AmpedDX - Windows 0.41 Server (59 MB)
FilePlanet - Windows 0.41 to 0.42 Server Patch (2 MB)

AmpedDX - Linux 0.41 Server (59 MB)
FilePlanet - Linux 0.41 to 0.42 Server Patch (2 MB)

Zmiany w dalszej części newsa:
General Battlefield: 1942
14:04 01-04-2005
General Battlefield: 1942
Po długich oczekiwaniach w końcu dostępny jest film, który został nakręcony na LANie w Poznaniu, w lutym tego roku. Nakręcony on został wspólnym efortem klanu UKF, a właściwie teraz Polskiej Dywizji klanu Puppy Powodzenia w nowym team'ie!

Filmik jest do pobrania pod tym adresem (podziękowania dla NightMaXa za udostępnienie miejsca).

Zachęcamy do pobierania. Cóż tam znajdziecie? Tajemnica zawodowa
General Battlefield: 1942
19:44 19-03-2005
General Battlefield: 1942


Organizatorzy turnieju SIEGE przypominają że zapisy trwają do 25.03.2005
(Niedziela). Zabawa będzie przednia zapraszamy wszystkich klany i nie tylko, minimum 2 zawodników do konkurencji 2vs2. Zapraszamy na stronkę turnieju www.morswin.foxnet.pl
ZAPRASZAMY


Link z tematem na forum BF.pl:
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=9360
Jeden z użytkowników nzbattlefield.com, w czasie prac nad nową przeglądarką serwerów trafił na serwery EA na których najprawdopodobniej odbywało się testowanie dema BF2!!!

Na jednym ze screenów wyraźnie też widać adres: ftp://195.58.96.60/demos - prawdopodobnie służył on do hostowania plików dema do Battlefield Recordera! Adres ten został zamknięty po tym jak zarejetrowano na nim wzmożony ruch...
Dodatkowo polecam artykuł na stronie Wolfgaming.net o BF2, a w nim kilka nieznanych dotąd faktów np. o ilości animowanych detali na pojazdach itp...
Expected "release" is in June or July of 2005.
[1]      «      11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21      »      [50]