Aktualności

Battlefield Vietnam

Team Enclave rozegrał dwa mecze w laderze (jak do tej pory to jedyne mecze Polaków w tym tygodniu), można powiedzieć że rozegrał. A to dlatego, że poniedziałkowy pojedynek z Team Gamezone w praktyce się nie odbył i enclave zwyciężył przez "no show" przeciwnika. Zaś mecz przeciwko Hired Digital Assassins jak najbardziej się odbył w środowy wieczór i zakończył także wygraną, 429:100. Starcie miało miejsce na mapach Operation Irving/Operation Hastings. Poszczególne rundy: Hastings 107:60 (jako US) i 172:0 (jako NVA, runda trwała 4 minuty ), Irving 38:40 (przegrana jako NVA) i 112:0 (jako US).
To był ostatni mecz HDA w laderze, klan wypisał się i połączył siły z 77CrEw.

Aktualnie enclave znajduje się na 4 miejscu z dorobkiem 1238 punktów. Gratulacje i powodzenia.

Aktualna sytuacja w laderze tutaj.
Dziś Team Enclave rozegrał drugi mecz w niemieckim laderze ESL, przeciwnikiem był klan TB-Berlin. Potyczka odbyła się na mapie Wake Island i trwała zaledwie 15 minut . Enclave rozgromiło Niemców 191:0 (grając jako Allied) i 180:0 (grając jako Axis), końcowy wynik 371:0. Polacy zgromadzili dotychczas 1040 i zajmuje 45 miejsce.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Aktualna sytuacja w laderze tutaj.
Chciałbym zaprezentować mój system monitorowania graczy Battlefield 1942 nazywający się "Ehelion". "Ehelion" skanuje serwery Europejskie w poszukiwaniu graczy i zapisuje ich unikalny keyhash i nick. Teraz można znaleźć wszystkie nicki pod którymi grał dany osobnik, w jakimś stopniu zweryfikować nowego członka klanu itp. Wszystkie uwagi, sugestie odnośnie systemu proszę kierować na adres aiv@battlefield1942.pl

Strona głowna projektu "Ehelion"

W okienku wyszukiwania można wpisać fragment nicka bądź sam tag wtedy zostaną odnalezieni wszyscy gracze z danego klanu i powiązane z ich kluczami nicki np:

Gracze klanu ejw
Gracze klanu prgk
Gracze klanu enclave
Electronic Arts Polska oraz ASTER, operator telewizji kablowej mają przyjemność zakomunikować zarówno fanom serii Battlefield jak i wszystkim Graczom o stworzeniu dedykowanych serwerów do gier Battlefield Vietnam oraz Battlefield 1942. Oficjalny start nastąpił dzisiaj, tj. 11 maja 2004 r. o godzinie 15:00.

"Pomysł stworzenia dedykowanych serwerów do Battlefield Vietnam oraz Battlefield 1942 narodził się już dawno, będąc naturalną odpowiedzią na potrzeby Graczy.
Electronic Arts szukało Partnera, który byłby w stanie sprostać wymaganiom gry, tworząc dogodne warunki dla rozgrywki sieciowej. Miło nam, że takim partnerem okazała się być firma ASTER.
Wreszcie udało się stworzyć odpowiednie miejsce dla wirtualnych potyczek. Mamy nadzieję, że nasz wspólny projekt będzie wspaniałym prezentem dla wszystkich fanów serii Battlefield
" - powiedział Grzegorz Pocztarski zarządzający relacjami z Konsumentami w Electronic Arts Polska.

Poniżej można zapoznać się z konfiguracją maszyny oraz paramterami łącza, wykorzystywanego do obsługi serwera.

Konfiguracja serwera:
Procesor INTEL 2 XEON, 3 GHz
Pamięć operacyjna 4GB RAM

Dostęp do serwerów odpowiednio:
Battlefield Vietnam
IP 212.76.32.54
Nazwa: games4.aster.pl, kondor.aster.pl
Port 15567

Battlefield 1942
IP 212.76.32.54
Nazwa: games4.aster.pl, kondor.aster.pl
Port 14567

Parametry łącza:
Łącze 1Gb świat/Polska
Wczoraj Team Enclave rozegrał pierwszy mecz w niemieckim laderze BF1942 8on8+ (Electronic Sports League). Pierwszym przeciwnikiem był klan FragThe.Net - Training, mecz zakończył się zwycięstwem enclave 480:186 (Wake Island). Dzięki wygranej Polacy zaczynają wspinaczkę w góre drabinki z 59 miejsca. Pojedynki w tych rozgrywkach odbywają się na jednej mapie, dwie rundy po 30 minut.

Aktualna sytuacja w laderze tutaj.
Uff, po długiej przerwie związanej z problemami natury technicznej, potem czasowych witam ponownie
Chciałbym podsumować udział polskich klanów w ostatniej edycji Euro Cup i Open Cup.
w EC mieliśmy jednego przedstawiciela : klan team enclave, zaś w OC w premier league: PRGK-42(zdobywca pucharu poprzedniej edycji w drugiej dywizji), Wild_A (zdobywca pucharu poprzedniej edycji w trzeciej dywizji) oraz ejw, a także w third league: UKF i Wild_V.
enclave z racji rangi pucharu nie mogło liczyć na słabych przeciwników grupowych, ponieważ wystąpiło w tym EC 16 najlepszych ekip z całej Europy. W wyniku nie najmocniejszej postawy enclave przegrała wszystkie trzy mecze i zakończyło rozgrywki na poziomie grupowym. lider tej grupy - team dignitas wygrał we wspaniałym stylu całe rozgrywki, co może być jakimś pocieszeniem dla naszych polskich kolegów
Premier league:
PRGK-42: 5 meczy rozegranych - 5 porażek, 6 miejsce w grupie (zwyciezca grupy : 11th)
Wild_A: 6 meczy rozegranych - 1 wygrana, 5 porażek, 7 miejsce w grupie (zwycięzca grupy : rl)
ejw: 4 mecze rozegrane - 4 porażki, 5 miejsce w grupie (zwycięzca grupy : StS)
Third league:
Wild_V: 5 meczy rozegranych - 1 wygrana, 4 porażki, 6 miejsce w grupie(zwycięzca grupy : V)
UKF: 6 meczy rozegranych - 2 wygrane, 4 porażki, 5 miejsce w grupie( zwycięzca grupy : AlphA).
Podsumowując, można wysnuć następujący wniosek: czas się wziąć do roboty, podnieść rękawie i walczyć dla Polski, żebyśmy mogli znowu komus gratulować zdobycia pucharku
Jednak z drugiej strony było pare momentów, które zaważyły na słabszej postawie: braki w składach, Battlefield Vietnam (na przykładzie ejw, gdzie większość ludzi woli śmigać na ryżowiskach), mocniejsi przeciwnicy niż w poprzedniej rundzie oraz wycofanie się paru klanów, co mogło dać naszym klanom więcej wygranych.
Do zobaczenia w następnej edycji !!!
p.s. a może już w Open Cup Vietnam ?
Rozgrywki EuroCup w Clan Base weszły już w fazę końcową. Znamy jednego z finalistów, którym jest Team-Dignitas. Oczywiście nie jest to zaskoczeniem dla nikogo, ponieważ od dłuższego czasu należy do ścisłej czołówki klanów BF1942. Drugi finalista zostanie wyłoniony z trójki świetnych drużyn Inferno Online, Destination Skyline i Project Evolution. Inferno Online już czeka na drugiego półfinalistę, kto nim zostanie dowiemy się już dziś. Mecz rozegrany zostanie o 20:30 na mapie Aberdeen.

Jak widać skandynawowie zdominowali rozgrywki EuroCup, ale może już w następnej edycji jakiś polski klan włączy się do walki o finał tego prestiżowego pucharu.

UPDATE

Wczoraj odbył się mecz, który wyłonił drugiego półfinalistę EuroCup'a. Destination Skyline po bardzo emocjonującym meczu pokonał Project Evolution 203-201 (na mapie Aberdeen - oba klany wybrały tę mapę).
Obszerny raport pomeczowy można przeczytać tutaj.
Electronic Arts Polska poinformowało, iż już jutro, 20 kwietnia, o godzinie 12:00 - czyli w samo południe, nastąpi start oficjalnej strony www EA Polska.

"Uruchomienie strony internetowej sprawi, iż wszyscy Gracze w najprostszy możliwy sposób uzyskają wszelkich niezbędnych informacje na temat wydawanych przez nasz gier" - mówi Grzegorz Pocztarski z Electronic Arts Polska, nadzorujący budowę strony.

"To nowocześnie zaprojektowany site i łatwy w nawigacji. Oprócz aktualności, na stronie znajda się obszerne informacje o naszych grach, pliki do pobrania (patche, wersje demonstracyjne), będzie można w łatwy sposób połączyć się z Centrum Pomocy On-Line. Oczywiście strona będzie ewoluowała, cały czas trwają pracę nad updatem jak największej ilości danych" - dodaje Grzegorz Pocztarski.

Adres strony to http://www.polska.ea.com

EA I Digital Illusions ogłaszają rozpoczęcie prac nad Battlefield: Modern Combat dla PS 2

Redwood City, Kalifornia, 15 Kwiecień, 2004 – Przeładuj broń żołnierzu... Czas przygotować się do totalnej wojny na współczesnych polach bitewnych. Firma Electronic Arts zapowiedziała dziś rozpoczęcie prac nad grą Battlefield: Modern Combat. Produkt będzie przeznaczony dla konsoli PlayStation 2 firmy Sony. Prace nad tym tytułem zostały właśnie rozpoczęte, premiera gry zapowiadana jest na jesień 2004 roku.

Pierwsza odsłona Battlefield w wersji na konsole, przeniesie graczy do świata bitew toczących się na współczesnych liniach frontu. To będzie niepowtarzalna okazja, by wykorzystać najpotężniejsze uzbrojenie na wielu nowych planszach. Gracze wyposażeni zostaną w najnowocześniejszy sprzęt i będą mogli sterować ponad 30 pojazdami (takimi jak m.in. czołgi, helikoptery itp). Jednocześnie aż 24 graczy będzie mogło wziąć udział w największych bitwach dostępnych na konsolę Playstation 2 (zabawa online wymaga konsoli Playstation 2, szerokopasmowego połączenia z Internetem, karty pamięci oraz tzw. network adaptora przeznaczonego dla Playstation2). Gracze będą mogli porozumiewać się podczas gry dzięki zestawom słuchawkowym USB. Walczyć będzie można po stronie jednego z trzech militarnych mocarstw : Stanów Zjednoczonych, Chin oraz koalicji Bliskiego Wschodu.

Battlefield: Modern Combat tworzona jest przez szwedzkie studio Digital Illusions. Gra oferować będzie olbrzymie, szczegółowo dopracowane środowisko: od ulic miast do odległych lasów w najbardziej znanych punktach zapalnych naszego globu. Gracze uczestniczyć będą w wieloosobowych bitwach, które w każdej chwili mogą stać się częścią rzeczywistości, w której żyjemy. Battlefield: Modern Combat to łącznie 70 najnowocześniejszych broni i zaawansowanych technologii. Dostępne będą chociażby pociski czułe na ciepło oraz naprowadzane laserowo bomby. Podczas rozgrywki gracze będą zdobywać kolejne stopnie wojskowe, a tym samym uznanie świata graczy online.

Good Morning Vietnam! – to hasło zna chyba każdy miłośnik kina wojennego. Znali je również zapewne autorzy sequela Battlefield 1942, którzy swoje nowe dziecko przenieśli właśnie w czasy i obszary konfliktu we Wietnamie. Swego czasu, niedługo po premierze klasycznego Battlefield’a na stronach EA Games pojawiła się ankieta na temat tego w jakich czasach autorzy powinni umieścić kontynuacje gry. Wśród propozycji znalazły się przeróżne konflikty z całego globu, od I Wojny Światowej, poprzez Wojnę w Zatoce, kryzys Bałkański a właśnie na Wietnamie kończąc. ...

Dalsza część recenzji...

W dniach 20-23 kwietnia w Poznaniu, na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się wielka impreza esportowa. Przez 3 dni gracze z całej Europy będą zmagać się w turnieju CounterStrike. W międzyczasie odbędzie się szereg turnieji poświęconych innym grom, w tym: Battlefield: Vietnam. Turniej zaplanowano na środę 21.04 na godzinę 18:00. Póki co nie wiadomo czy będzie tam z kim walczyć jednak napewno Wielkopolanie powinni się w razie czego pojawić Pula nagród nie rzuca na kolana (przynajmniej kiedy porównamy to z warszawskim LAN'em) i wynosi 13000PLN do podziału na wszystkie gry a jest ich sporo. Wpisowe 200zł również nie zachęca do przyjazdu. Moja opinia jest taka, że turniej jest strasznie słabo nagłośniony mimo, że patronat objęły nad nim znane firmy, oraz ogólnopolska prasa zapomniano chyba o najważniejszych odbiorcach - o nas, graczach. Więcej informacji na stronie www.pga.mtp.pl
General Battlefield: 1942
19:18 11-04-2004
General Battlefield: 1942

Ekipa o nazwie sPro opublikowała swoje najnowsze filmy z kategorii "stunts". Jeśli lubicie efektowne skoki, mnóstwo dziwnych lotów rozmaitego sprzętu, to zapraszamy do pobrania trzech części rewelacyjnej produkcji.


Pobierz:

bf1942files.com - sPro Movie 1 (38 Mb)

bf1942files.com - sPro Movie 2 (40 Mb)

bf1942files.com - sPro Movie 3 (44 Mb)
[1]      «      16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26      »      [50]