Aktualności

Jedna z najpopularniejszych map w Battlefield 1942 Staliningrad doczekała się pakietu podmian wprowadzającego zmiany w wyglądzie elementów terenu i budynków na bardziej realistyczne. Całość prezentuje się naprawdę wyśmienicie, o czym możecie się przekonać na poniższych screen’ach.


pobierz

Zdobywający coraz większe grono fanów mod Soldier9's Realism wszedł właśnie w fazę wersji Alpha 2.3. Z tej okazji autorzy pokazali dwa nowe zmiksowane screen’y z gry. Pozostaje nam tylko z niecierpliwością czekać na wersję finalną. Więcej informacji na temat moda pod tym adresem.


Mapy Battlefield: 1942
17:47 28-03-2003
Mapy Battlefield: 1942
Odrobinka zimowych klimatów w dwóch nowych mapkach:

TELEMARK

pobierz mapę TELEMARK

BASTOGNE

pobierz mapę BASTOGNE

General Battlefield: 1942
16:28 26-03-2003
General Battlefield: 1942
Wiadomość ta bardzo mnie ucieszyła, dlatego pozwalam sobie nią z Wami podzielić.

Ostatnio pojawiło się spore zamieszanie z różnymi "gadżetami", "ulepszaczami" itd. itp. (czytaj w skrócie cheatami ), które zdecydowanie podważyły wiarygodność prowadzonych rozgrywek. Takie rzeczy jak aimbooty czy też wallhacking, używane przez lamerów nie dość, że czasami po prostu odechciewa się grać, to negatywnie wpływają na wizerunek RZECZYWIŚCIE DOBRYCH GRACZY. Obecnie nie wiadomo, czy dana osoba jest prawdziwym wymiataczem i tym głowę nisko skłaniam, czy też jakimś zakompleksionym kolesiem, któremu się w życiu nie udaje i próbuje odegrać się w nieuczciwy sposób na polu Battlefielda.
Po tym krótkim wstępie oto pojawiła informacja, że grupa GameSecurity.com pracuje nad programem, który by te wszystkie gadżeciki skutecznie zablokował
Chłopaki są jak dotąd zaawansowani w pracach na poziomie 60% tak więc można w niedalekiej przyszłości spodziwać się nagłego spadku punktów niektórych graczy , a może ich nieobecności w ogóle ?

P.S.
Oczywiście nie mam tutaj nikogo konkretnie na myśli. Tak więc bez skojarzeń please.
General Battlefield: 1942
11:34 26-03-2003
General Battlefield: 1942
„Special Weapons” to oficjalnie podany przez EA tytuł kolejnego dodatku do Battlefield 1942. Niestety nie ujawniono więcej szczegółów, więc pozostaje nam tylko oczekiwanie i domniemania.

General Battlefield: 1942
15:56 25-03-2003
General Battlefield: 1942
Ukazał się fenomenalny pakiecik podmian do mapy Midway o nazwie Merciless Midway TexturePack. Pakiet podmienia praktycznie wszystko wprowadzając świeży powiew na tej mapce. Znajdziemy tu autentyczne historyczne malowania samolotów z tej bitwy, mundury oznakowania itp. Gorąco polecam, nie będziecie zawiedzeni. Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie Merciless Historic addon v3.7.


więcej zrzutów ekranowych


Merciless Midway TexturePack

Merciless Historic addon v3.7
Mapa Operation Aberdeen dopiero, co zadomowiła się na serwerach, a już ukazała się do niej ciekawy pakiet podmianek, wprowadzający odrobinkę historycznych ubarwień.. Do poprawnego działania tego pakietu wymagany jest dodatek Merciless Historic addon v3.7.

Operation Aberdeen skin pack

Merciless Historic addon v3.7
Mapy Battlefield: 1942
10:36 23-03-2003
Mapy Battlefield: 1942
Na forum trwają już na ten temat dyskusje, a dla tych, co jeszcze nie wiedzą EA wydała nową oficjalną mapę do Battlefield 1942 pod dźwięcznym tytułem Operation Aberdeen. Teatr działań wojennych to pustynia na północy Afryki. Jest to prawdziwy raj dla walczących pod twardym pancerzem, ponieważ autorzy mapy umieścili na niej ogromną ilość sprzętu na gąsienicach. Mapka już pojawia się na serwerach, tak więc aby nie zostać w tyle proponuje jak najszybsze ściąganie.


pobierz

Witam.
Pod koniec marca szykuje nam się chyba coś naprawdę przełomowego w życiu Battlefielda. Pojawi się mianowicie(przynajmniej mam nadzieję, nie będzie poślizgu tym razem) nowy mod Conflict in Somalia.
Jak sama nazwa wskazuje, rzecz dzieję się w kraju w którym spadają Blackhawki. Będziemy mieli okazję wcielić się w amerykańskich dzielnych żołnierzy albo w niewidocznych w ciemnościach somalijskich gwardzistów
Oprócz oczywistych rzeczy, jak korzystanie ze współczesnych broni, śmigłowców itp, etc pojawią się rzeczywiście przełomowe rzeczy:
1) Brak celownika. Jak ktoś będzie chciał przycelować to: broń do brody Panowie ! - tzw iron sight - Ciekawie jak sobie przystawie moją bazookę ?
2) Rzeczywiste modelowanie trafien - jak dostaniesz w nogę to nie udawaj Bena Johnsona, a i w jędnorękiego bandytę będzie można się pobawić
3) Coś dla piromaniaków - dosyć z pancernymi drzwiami, beczkami, workami itd - destrukcja totalna - będzie można te rzeczy wysadzać a dla naprawdę zapamiętałych czeka kilka budynków do wysłania w objęcia ekip remontowych
4) Pojawi się Master Equip system - czyli w erze dywersyfikacji produktów będzie można sobie dostosować pukawkę do swoich potrzeb - różne rodzaje celowników, lasery a nawet tłumiki - ciekawe czy dostanę jeden do bazooki
5) No i oczywiście koniec z koksowaniem - nie ma mocnych - biegniesz ---> męczysz się ---> słabiej strzelasz pojawia się bowiem stamina

Poniżej parę obrazków:


General Battlefield: 1942
18:19 20-03-2003
General Battlefield: 1942
Niejaki Aquila od pewnego czasu zarzuca nas wciąż swoimi nowymi produkcjami. Oto kolejne dwie perełki w jego wykonaniu:


pobierz                     pobierz

Prace nad modem Desert Combat ciągle trwają. O modzie pisaliśmy już parę razy i wydaje mi się, że z każdego news'a można było wywnioskować, iż zapowiada się on na bardzo dobrą modyfikacje Battlefield'a. Dzisiaj autorzy opublikowali 47 megowy film z efektami ich pracy. Na filmiku można zobaczyć w akcji śmigłowce, samoloty z pionowym startem itp. maszyny których nie znajdziecie w oryginalnym Battlefieldzie. Gorąco zachęcam do obejrzenia:

Link1
Link2
General Battlefield: 1942
21:13 18-03-2003
General Battlefield: 1942
Dzisiaj na stronie Nations Cupa została powiększona lista państw, które wezmą udział rozgrywkach. Prócz państw wymienionych w tym newsie na liście znajdziemy:

Szwecja
Wielka Brytania
Belgia
Francja
Włochy
Dania
Portugalia
Austria


Dodatkowo Mark (Supervisor Battlefield Nations Cup) ogłosił konkurs na logo Nations Cup IV. Dla zainteresowanych grafików informacja, iż tutaj znajduje się szersze info na temat wymagań jakie musi spełniać logo i co z nim zrobić jak już jest gotowe.
[1]      «      250   |   251   |   252   |   253   |   254   |   255   |   256   |   257   |   258   |   259   |   260      »      [271]