Aktualności

General Battlefield: 1942
14:50 30-12-2002
General Battlefield: 1942
Panie i panowie!!! Dla swoich prawdziwych fanów BF Central ma świetny prezent na każdą okazję. Jest to bielizna typu "string" z logo tegoż serwisu.


Przewidziane zostały również męskie bokserki, oraz kilka innych artykułów takich jak bluzy i T-shirt'y. Wszystkie rzeczy sygnowane logo BFCentral znajdują się tutaj.
Zachęcamy do korzystania z tej oferty, ponieważ według ekipy Battlefield.pl każda kobieta nosząca taką bieliznę będzie wyglądała nieziemsko :E .
Dla wszystkich, którzy mają problemy z grą Battlefield1942 mam bardzo dobrą wiadomość. W serwisie Tweaktown.com powstał poradnik, którego autor wyjaśnia jak skonfigurować sprzęt aby BF1942 działał na nim idealnie.
Zapraszam do lektury =-> tutaj.
General Battlefield: 1942
03:06 29-12-2002
General Battlefield: 1942
CAPONE007 pracuje nad nową mapą, która będzie wyglądała mniej więcej tak:


Niektórzy w Was pamiętają słynne screeny z "dżwigami", które pojawiły sie kilka tygodni przed wypuszczeniem gry...Capone wykożystał właśnie te same modele, które widzieliśmy na tamtych screenach. Mapka zostanie wkrótce ukończona, a sama rozgrywka opierała bedzie się na tym,że Japończycy mają w posiadaniu wyspę, a Amerykanie próbują ją zdobyć wysyłając swoją flotę. Więcej informacji na stronie CAPONE007. Niestety strona jest często nieosiągalna.
General Battlefield: 1942
02:22 29-12-2002
General Battlefield: 1942
Tak to prawda jakiś czas temu powstał pierwszy Polski Mod! Jego twórcą jest Panzerjager. Jest to mod który zmienia malowania pojazdów i mundury na poprawne historycznie. Autor żeby dodać więcej realizmu umieścił także historyczne flagi niemieckie.
Plik do pobrania stąd. Sposób instalacji w Readme.

General Battlefield: 1942
14:57 28-12-2002
General Battlefield: 1942
Ctsketch zakończył prace nad swoim RPG-7 (Rocket Propelled Grenade - 7) do mod'a Desert Combat. Broń ta będzie dostępna po stronie Iraku.

Kolejne nagrody rozdane! Tym razem są to bardzo prestiżowe Game of the year, przyznawane przez ekipę Game Spy, oraz przez użytkowników ich wyszukiwarki serwerów. Podjęcie decyzji przeciągało się, ponieważ w tym roku zostało wydanych wiele doskonałych tytułów takich jak: "Medal of Honor Allied Assault", "No One Lives Forever 2", "UT2003" oczywiście "Battlefield 1942" oraz wiele innych. Skupmy sie jednak na samych nagrodach. W kategorii głównej, w której gry oceniali panowie z Game Spy, Battlefield został uznany za:
Best Two-Song Soundtrack (najlepszy soundtrack - nagroda za dwa utwory: menu i ekran ładowania) : Battlefield 1942 - pierwsze miejsce
Oraz zajął drugie miejsce w kategorii głównej:
Overall PC Action Game of the Year (najlepsza tegoroczna gra akcji).

Przejdźmy teraz do nagród, na które miała wpływ cała społeczność internetowa. Są to Gamer's Choice Awards:
PC Action Game of the Year 2002 (najlepsza gra akcji na PC mijającego roku) : Battlefield 1942 - pierwsze miejsce.
Overall PC Game of the Year 2002 (gra roku na PC): Battlefield 1942 - drugie miejsce (zaraz za Warcraft 3).

Jednak najważniejszą nagrodą dla nas, jako społeczności skupionej wokół gry Battlefield 1942, była Multiplayer Game of the Year (gra roku w trybie multiplayer). Bez żadnych wątpliwości ludzie testujacy gry dla Game Spy przyznali tę nagrodę naszemu ulubionemu BF'owi!
Oto jak uzasadniali swoją decyzje:

"Gdyby ktokolwiek przeszedł przez nasze biuro w jakikolwiek dzień, zwykle w okolicach godziny 17, zoabczyłby Battlefield1942 na prawie każdym monitorze. Od pojazdow przez mapy aż do różnych strategii ta gra poprostu nas zszokowała!"

General Battlefield: 1942
03:15 28-12-2002
General Battlefield: 1942
Frostdemon opublikował screenshot z map-edytora nad którym pracuje. Planuje go wydać w ciągu dwóch tygodni.

Możliwości:
- prosty w użyciu.
- edycja terenu w czasie rzeczywistym.
- edycja obiektów, spawn-point'ów w czasie rzeczywistym.
- edycja tekstur w czasie rzeczywistym.

A to Wake Islands w obróbce.

General Battlefield: 1942
02:06 25-12-2002
General Battlefield: 1942
Redakcja Battlefield1942.pl składa wszystkim swoim czytelnikom najserdeczniejsze życzenia wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Niech Nowy Rok przyniesie wam więcej polskich serwerów z ładnymi pingami i całą masę fragów ;]]
General Battlefield: 1942
21:53 24-12-2002
General Battlefield: 1942
Gdy zbliżamy sie do końca roku zawsze pojawiają się jakieś podsumowania i konkursy. Co roku takie podsumowanie przeprowadza gamespot.com.
Nas oczywiście najbardziej interesuje pozycja Battlefield'a w ich rankingu. Nasza ulubiona gra startowała w czterech kategoriach: "Biggest Surprise (największa niespodzianka), Best Multiplayer Action (najlepsza gra akcji-multiplayer), Best Graphics (Technical) (najlepsza grafika-technicznie) and Game of the Year (gra roku)". Z tych 4 wygrała dwie: Biggest Surprise oraz Best Multiplayer Action. W dwóch pozostałych przegrała tylko z UT2003 w kategorii Best GFX i z Warcraft 3 w Game Of The Year. Myślę że są to bardzo dobre wróżby na przyszły rok, które pomoga BF'owi odnosić jeszcze większe sukcesy.

Ea opublikowała zupełnie nowa mapę jako prezent na święta . Jej nazwa to Coral Sea i mozna ją ściągnąć stąd. Akcja dzieje się na Pacyfiku i jest swietną okazją do zaprezentowania swoich umiejętności pilotażu.
Mapka powstała z myślą o 24 graczach, którzy mają do wykorzystania aż 24 samoloty! Do tego dochodzą porozrzucane po wyspach działka AA i pare Defgun'ów. Sama rozgrywka polega na jak najszybszym zniszczeniu wrogiego lotniskowca.
Wesołych Świąt od EA .
Mirrory:
Bf42.com.
3dgamers.com.

Oczywiście MoonQuake, który stworzył również mapke Wake Evenings nie mógł przejść koło tej obojętnie i postanowił ją przerobić na swój sposób .
Wynikiem jego pracy jest zupełnie nowa mapa o nazwie Coral Insomnia.
Oto lista zmian:

- walki w nocy
- 1 nowy punkt kontrolny na każdej wyspie
- po jednym działku AA na każdej wyspie
- spadochronowe punkty respawn'ujace jak na Operation Market Garden
- dodany B-17!
- oraz wiele innych dodatków...

Mapa do ściagnięcia stąd.
Najświeższe informacje na temat dodatku Road to Rome:

- Pojawił sie oficjalny filmik pokazujacy RtR w akcji. Znajduje się tutaj.
- W internetowym serwisie ingaming.com pojawiło sie kilka nowych screenów.
- Powstała oficjalna strona dodatku Road to Rome.
- www.worthplaying.com udostępniło kilka screenów pokazujacych jak beda wyglądały mapy w RtR. Są one tutaj.

Panowie z ekipy tworzącej mod Desert Combat wypuścili jego wersje Public Alpha. Oto adresy pod którymi znajdziecie mod'a:

- Link oficjalny.
- Mirror-Gamefiles.Blueyonder.co.uk
- Mirror-www.battlefield1942.dk.
- Mirror-www.warleaders.com.

Zapraszamy do testowania!
[1]      «      258   |   259   |   260   |   261   |   262   |   263   |   264   |   265   |   266   |   267   |   268      »      [271]