Aktualności

General Battlefield: 1942
11:53 08-11-2003
General Battlefield: 1942
"...wszystko będzie dobrze, a nawet lepiej..." czyli co ten pan miał na mysli?
Na oficjalenej stronie BF1942 pojawiła się informacja o... no własnie, bardziej to wygląda na jakieś obiecanki (ciekawe czy "cacanki" ).
Poza podziękowaniami za listy dotyczące mapy Invasion of the Philippines i dodaniem M1 Garand, podana została taka oto informacja:
"The major topic of conversation is the impact of cheats and hacks in the Battlefield 1942 community. Well, we hear you and we're moving forward with plans to address them. Stay tuned to the official site for more news."

Co mniejwięcej można przetłumaczyć na: Głównym tematem tej rozmowy jest wpływ cheatów i hacków na społeczność Battlefielda (wreszcie...). Słyszymy Was (jakoś długo głos do nich dociera... ), i oznajmiamy, że mamy plany co do rozwiązania tgo problemu, (plany? inni już dawno coś robią, może byscie im poprostu pomogli co? ). Przeglądajcie nasze strony... Nie nie będę więcej tłumaczyć poprostu to jest śmieszne, nagle im się coś przypomniało... pewnie jakiegoś developera wyzywali od cheaterów . No co ty więcej mówic... Cieszyć się? Że powtórzy się sytuacja z HL i powstaną 3 antycheaty? Blee... Wolę jeden, ale żeby był szybko updateowany i dopracowany, a nie kilka...

Zdegustowany...


Źródło:
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/w32.kwbot.p.worm.html
Celem robaka są:
Tiberian Sun
Red Alert 2
IGI 2
Command & Conquer Generals
FIFA 2003
Need For Speed Hot Pursuit 2
The Gladiators
Soldier of Fortune II
NeverWinter Nights
Rainbow Six III RavenShield
Battlefield 1942 Road To Rome
Battlefield 1942

Counter-Strike
Unreal Tournament 2003
Half-Life

Robak przyjmuje nazwe mscommand.exe (nie wyklucza się innych wariacji).
Posiada własnego klienta IRC i pozwala atakującemu na przejęcie kontroli nad systemem, rozsyła się przez IRC, pozwala na wykonanie ataku DOS.
Rozsyła się także przez sieci p2p - Kazza, eDonkey i inne jako pliki:
Snitch 9.0.exe
Messenger Password Stealer 4.0.exe
DirectX Buster (all versions).exe
BabeFest 2003 ScreenSaver 1.5.exe
Cool Edit Pro v2.55.exe
Guitar Chords Library 5.5.exe
MSN Messenger 5.2.exe
Turbo Tax 2003 serial.exe
Gamecube Disc Copier serial.exe
Yahtzee Deluxe.exe
You have been Warned!!
General Battlefield: 1942
11:58 05-11-2003
General Battlefield: 1942
No może zaczniemy od obrazka:

Jak widać inaczej będzie podawana punktacja. Odrazu będzie widac kto realizuje zadania teamowe a kto jest zwyklym fraggerem
Dodatkowo znalazłem jeszcze taką oto informacje:
"For the update following it there are lots of goodies for server administrator and I've personally overhauled nearly all of the codebase to plug memory leaks, rewrite code which might have caused problems and improve overall stability. (...) after 1.5 things will really change both on Win32 and Linux as far as stability goes." Andreas Fredriksson (?)
A co to oznacza? - Stabilniejsze serwery, problemy dla cheaterow - przepisanie kodu źródłowego , a przedewszystkim ułatwienia dla adminów!! Oby Remote działał
Źródło:
www.bfcentral.se
(Byłoby więcej ale szwedzkiego jeszcze się nie uczyłem )
General Battlefield: 1942
20:41 03-11-2003
General Battlefield: 1942
Nowy Anti-Cheat - BFSecure powstają dzięki udziałowi fanów BF1942 - najprawdopodobniej w przeciągu tygodnia będzie dostępny w wersji BETA client version - wersja dla klienta.
Co będzie ona potrafiła?
- Wykrywa wszystkie znane cheaty/hacki
- Robi nie edytowalne zdięcia w czasie gry
- Nie powoduje lagów
- Posiada autoupdate
Wersja ta przeznaczona jest do "oczyszczenia" wszelkich ladderów lig i turniejów z cheaterów.
Strona projektu: bfproject.forcepc.com
IRC - games.net #bfsecure
No i teraz chyba najważniejsze
Wersja dla serwera jest także tworzona i pojawi się wciągu miesiąca.

General Battlefield: 1942
01:51 01-11-2003
General Battlefield: 1942
Nasi Wielce Szanowni reprezentanci odbyli już dwa treningi. Poprosiłem dwóch z nich o komentarz na temat tegorocznego wydania NATION CUP'a oraz sytuacji w drużynie:

[SPQR] Titus : Miałem zaszczyt być członkiem reprezentacji w zeszłym roku i w tym roku też jakoś mi się udało wbić do kadry. W poprzednim roku polska drużyna nie miała leadera taktyk zgrania itp. dlatego nic nie zdziałaliśmy. Natomiast tym razem jestem mile zaskoczony poniewaz wszyscy wzięli się do roboty powstała rada która traci wiele godzin na organizację taktyki itp. Mamy nowych wymiataczy,piękną atmosferę dwa treningi za sobą w tym roku jestem przekonany że skopiemy pare zagranicznych tyłków.

[PRGK-42] Piasecznik : Atmosfera jest bardzo dobra, przyjazna. Jest trochę pomyłek dowodzących, związane są z nieznajomością umiejętności poszczególnych graczy, jednak wieje profesjonalizmem.
Bez porównania z poprzednią edycją!
Wtedy to była amatorka w czystej postaci.
Optymistycznie patrzę na przyszłość naszej reprezentacji, będziemy walczyć o najwyższe trofeum.
Stać nas na to, a treningi są coraz lepsze wczoraj na treningu było 27 osób!


Z tego co widze na treningach i w wypowiedziach kolegów wnioskuje, że Polska może powalczyć nawet z najlepszymi w naszej grupie!
Serwer Multimedia Polska - < IRS > 217.172.224.20 port 14567 dzięki przytomności Najemnika stoi już na patchu 1.5 . Pozostałe serwerki zostaną zmienione na nową wersję dopiero po rozegraniu przez klany ostatnich gier w CB : OC , czyli po niedzieleli wszystkie serwerki beda smigaly na 1.5 . Tymczasem zapraszam na Multimedie na mapke Philippine Islands! Rozgrywka zapowiada sie bardzo ciekawie szczególnie dla Axis, którzy będą mieli kupe pracy wychodzac z locka . Już teraz mogę powiedzieć, że M1 Garand i Type 5 znajda wielu zwolenników wśród graczy, a na pewno nową rozrywką będzie slalom łodziami patrolowymi między minami wodnymi. ^-^ Zapraszam do gry!!!

Update: Serwer klanu SPQR czyli =-> .pl TacOps HQ (1.5) - 217.153.86.42:14567 działa już na 1.5 !
General Battlefield: 1942
00:20 31-10-2003
General Battlefield: 1942
Wiec co by tu napisać... No tak!! adresy!!!

Pełen patch do wersji 1.5
Pełen patch do wersji 1.5 - BitTorrent!!
Wersja 1.45 - 1.5 - czyli update
Wersja 1.45 - 1.5 - czyli update - BitTorrnet
Co zmieniono:
- CD Swamping naprawiono - teraz mozna będzie grać w dodatki (RTR lub SW) nie zmieniając płytek w napędzie.
- Naprawiono Omaha Beach exploit - nikt już w sciany tam nie wejdzie (no zobaczymy...)
- Naprawiono bug związany z przechodzeniem bezpośrednio z drabinki do stanowiska z karabinem maszynowym np na Destroyerach.
Co dodano:
- Mapa!! Nowa mapa Invasion of the Philippines z nowymi łodziami patrolowymi.
- M1 Garand dla inżyniera US a dla Japońskiego - Type 5
- Japończycy zostali pozbawieni Kubelwagen-a, który został zamieniony na Black Medal Scout Car
- A Hanomag zastąpiono - Ho Ha

Update:
"Bit Torrent jest to program typu P2P, który oferuje bardzo szybki przesył danych.
Opis technologii i instrukcja obsługi
http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=2662
Angielskie FAQ Bit Torrent
http://bitconjurer.org/BitTorrent/FAQ.html
"
Preatorius
Jak pewnie większość z was wie, na początku tego tygodnia doszło do fuzji dwóch polskich klanów Battlefield 1942 - mianowicie Klanów Final Squad i Anarchy 69.
Nowy klan przyjął nazwę Immediate Response Squad - w skrócie - < IRS >

http://www.irsclan.pl/

"Dlaczego się połączyliśmy , dla większej mobilności i dostępności graczy.
Chcemy bowiem skupiać wokół nowego klanu graczy którzy chcą naprawdę grać a nie biegać tylko z tagami...
Druga zaleta to 2 serwery gry ...
Z góry chciałbym podziękować w imieniu Klanów Anarchy 69 oraz Final Squad wszystkim naszym byłym klanowiczom za mile spędzony czas"

No więc co tu bardziej się rozpisywać… Zapraszamy do gry na naszych klanowych serwerach:

.pl - Multimedia Polska - < IRS > 217.172.224.20:14567

.pl 4web.pl - < IRS > Server 212.191.204.200:14567

Ostatnio podnieciliśmy się pierwszym działającym antyczitem, który w swej obecnej formie jest łatwy do obejścia i nie wspiera innych platform (linux). Nie zapominajmy o REACT!, akcji portalu www.panzerfahren.de, która ma na celu stworzenie profesjonalnego programu blokującego i utrudniającego używania czitów w BF. panzerfahren.de mają zamiar połączyć się z United Admins.

Na stronie projektu w niedziele pojawiła się informacja od United Admins "będziemy zaszczyceni naszym powiązaniem z REACT!". Aby United Admins zaczęło pracę nad Cheating-Death dla BF1942, Electronic Art powinno zechciec wspołpracować z UA.

W tym miejscu warto powiedziec, że liczy się każdy głos. Jeśli jeszcze nie podpisałeś się pod petycją zrób to teraz, co Ci szkodzi. Głosy zbierane są do 5 listopada. Nie mówcie nic o zbieraniu informacji dotyczących emaili, jeśli chcecie tym argumentować bojkot petycji, przeczytajcie najpierw zapis o ochronie prywatności danych na PetitionOnline.com. Adresy służa jako podpis pod petycją, wyraz demokratycznej woli i przedstawione będą jedynie stronie zainteresowanej, czyli EA/Dice.

Z potwierdzonych informacji wynika, że w sieci sklepów EMPIK jest już dostępny drugi dodatek do Battlefield 1942 o znanym wszystkim tytule "Secret Weapons". Tak więc stało się faktem, że EA Polska nawiązała współpracę z największymi sieciami sklepów 'multimedialnych' w naszym kraju niezależnie od Cenegi i innych wydawców. Cena dodatku to 79.90 zł.
W przepastnych zasobach internetu znalazłem taką oto informację:
The first Battlefield1942 AntiCheat tool is a fact.
It works for BF1942 and its modifications. It seems to detect Radar-Hack, No-Fog, Nametag-Distance, Health-Display and Zoom-Hack.

It's still Alpha. It should work on the win32 server, you have to put the DLL,OCX and TBL files manually in the Windows/System32 directory (winXP and win2k).

Pierwszy program anty - cheaterski jest faktem!! Działa na podstawowym Battlefieldzie i na wszystkich modach. Może wykryć Radar-Hack, No-Fog, wyświetlanie tagów, wyświetlanie zdrowia i Zoom-Hack. Jak narazie jest to wersja dla Windowsa XP i 2000.
No tak 2003 i linux pominięte... Ale i tak spróbuje to włączyc na serwerze FS
Linki: BF42_AntiCheat.zip
Nr.: 1
Nr.: 2
Źródło: http://www.bfcentral.se/ http://www.impact-gaming.nl/

Update:
Plik pochodzi ze strony: www.brainstormers-clan.de

Update: Zapraszam do dyskusji na forum http://forum.battlefield1942.pl/viewtopic.php?t=2552
General Battlefield: 1942
02:35 25-10-2003
General Battlefield: 1942
... czyli Patch 1.5 i pare słów o nim.

Pozdrowienia od teamu Battlefield 1942.
Chcielibyśmy podziękowac wszystkim za nieustającą cierpliwość i zainteresowanie patchem 1.5. Z przykrością zawiadamiamy, że termin wydania patcha w tym tygodniu nie zostanie dotrzymany. Spowodowane jest to tym że problem ze zmienianiem płytek przy starcie Battlefielda nie jest taki prosty do rozwiązania jak się nam wydawało. Pozostałe błędy są już naprawione, i nowa mapa Invasion of the Philippines już jest prawie gotowa do wydania. Naprawde jest warto na co czekać.

EAComMike i pozostały Battlefield team.


Coż, poczekamy.
[1]      «      22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32      »      [50]