Aktualności

Mody Battlefield: 2
19:05 06-02-2007
Mody Battlefield: 2


Jeśli są wśród Was jeszcze osoby nieznające Point of Existence 2 to nadarza się świetna okazja do nadrobienia zaległości ;] Twórcy moda aby ułatwić graczom instalacje wypuścili pełny plik instalacyjny wersji 1.1.5 :] Jeden plik zawierający wszystko to co dotąd wymagało 4 oddzielnych(zawiera wydany niedawno mappack)Plik można pobrać z:
Filecloud
Hypernia I
Hypernia II
Torrent

Ponadto zaprezentowano model karabinu snajperskiego DSR-1, który dołączy do niemieckiego arsenału. Musicie przyznać, że wygląda imponująco

Mody Battlefield: 2
23:50 31-01-2007
Mody Battlefield: 2


Znamy już datę wydania wersji 0.5 - 08.02.2007r. Trwają ostatnie testy i aby nie opóźniać premiery elementy, których nie uda się dopracować do tego czasu zostaną odłożone do wydania 0.6. Twórcy zachęcają do odwiedzania encyklopedii Project Reality i zapoznawania się ze zmianami w rozgrywce jakie niesie ze sobą 0.5. Największą nowością jest bez wątpienia system zniszczeń w pojazdach. Możliwe stanie się uszkodzenie np. gąsienic bądź wieżyczki czołgu i tym sposobem wyeliminowanie go z walki.


Mody Battlefield: 2
21:15 30-01-2007
Mody Battlefield: 2


Tym razem aktualizacja zawiera zdjęcia dodatkowego ekwipunku gracza. Możemy również zobaczyć artylerię w akcji - a przynajmniej efekt ostrzału Tak jak w wszystkich modach tak i w EoD artyleria została zabrana dowódcy. Początkowo gracz będzie mógł wykorzystywać moździerze i działa umieszczone na mapie jednak z czasem pojawi się możliwość stawiania tych instalacji przez gracza.

Jeden z pierwszych, wydawałoby się "poważnych" modów do Battlefield 2 doczekał się nowej wersji. Czy oznaczona numerem 0.18 zdoła choć trochę odbudować popularność OPK? Sądząc po ilości i rodzaju zmian oraz czasie jaki musiał upłynąć aby powstały myślę, że niestety nie. Nawet "nowy" trailer prezentuje starą mapę Szkoda, że tak to się kończy...

Tak czy siak nową wersję można pobrać stąd.Mody Battlefield: 2
12:53 25-01-2007
Mody Battlefield: 2


W tym tygodniu wraz z ogłoszeniem wyników na najlepsze modyfikacje dostaliśmy całkiem pokaźną aktualizację ;]

Nowe celowniki, przez które będziemy namierzać naszych wrogów ;p


Mody Battlefield: 2
14:26 24-01-2007
Mody Battlefield: 2


Prace nad kolejną wersją Project Reality dobiegają końca. Oznaczona numerem 0.5 wprowadzić ma między innymi strefy zniszczeń w pojazdach oraz budynki podatne na wybuchy ;] Do tego nowe mapy, uzbrojenie i wiele, wiele innych. Aktualnie testowana jest ostatnia wersja beta i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w przyszłym tygodniu 0.5 ujrzy światło dzienne.

Mody Battlefield: 2
11:32 24-01-2007
Mody Battlefield: 2


Po bardzo długiej przerwie doczekaliśmy się aktualizacji USI. Niestety nie można powiedzieć, że jest zadowalająca Jeśli jednak wierzyć twórcom to za tydzień pojawi się coś na co warto czekać ;]Ukazało się nowe wydanie The Daily Advisor a w nim artykuł o wozach opancerzonych...
Autor artykułu wraz z zmotoryzowaną dywizją US Army patrolował wyznaczony rejon. Normalnie powinien on zostać "sprawdzony" przez helikoptery jednak z powodu złej pogody na akcję zostały wysłane transportery opancerzone. Jednym z nich był lekki transporter piechoty M113 sierżanta Zachary.


Czym jest zazdrość? Zgodnie z definicją z Wikipedii: ...to uczucie, odczuwane w sytuacji frustracji, gdy znany jest obiekt zaspokajający potrzebę i osoba posiadająca ten obiekt. Nic pięknego i dobre ale z drugiej strony nie da się nie odczuć tego uczucia czytając wpis w blogu Kusa. Kusa jest jednym z niewielu szczęśliwców którym dane jest testowanie Forgoten Hope'a 2. Kto z nas nie chciał by mieć na pulpicie skrót do FH2?


O swoich pierwszych "krokach" z wersji beta informuje nas w swoim blogu(niestety po francusku... )
Po "Operation Supercharge" mapa "Operation Aberdeen" jest już drugą skończoną, to właśnie z niej pochodzą screeny Kusa'y.


Bombowiec B-17 jest tylko tymczasowym obrazkiem, zamiast niego pojawi się mapa "Operation Aberdeen"
Warto czekać, to pierwsza rzecz jaką stwierdził Kusa "stawiając" swoje kroki w Północnej Afryce.
Dobrze wiemy, że developerzy FH2 przykładają olbrzymią uwagę do szczegółów, Ci którzy grali w FH pamiętają jak bardzo grafika z moda różniła się od tej z "vanilli". Tu jest dokładnie tak samo.

Pozostaje nam jedynie czekać na kolejne update'y lub wersję beta...

Blog Kusa
Mody Battlefield: 2
03:52 16-01-2007
Mody Battlefield: 2


Szkoda słów, po prostu spójrzcie na te maszynę - Messerschmitt Bf109E "Emil" Cieszy powrót do regularnych aktualizacji. Czyżby oznaka zbliżającego się wydania moda? Może tak, może nie ;]Mody Battlefield: 2
08:54 13-01-2007
Mody Battlefield: 2


Mapy, które wyróżniono w zakończonym nie dawno konkursie, trafiły w ręce graczy. Dodatkowo w Map Packu znajdują się przerobione wersje wszystkich map z Battlefield 2.Map Pack można pobrać z:

Link
Link
Link - Torrent

Aktualizacja: Aby Map Pack działał poprawnie należy skopiować pod-foldery "client" standardowych map z Battlefield 2 do folderów PoE2.

Np. z "C:\gry\Battlefield\mods\bf2\Levels\Daqing_oilfields" do "C:\gry\Battlefield\mods\poe2\Levels\Daqing_oilfields"

Kolejny update najbardziej oczekiwanego moda do Battlefield'a2. Tym razem jest on dosyć obszerny. Przedstawia... warto zajrzeć do środka
[1]      «      15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25      »      [31]