Aktualności

Mody Battlefield: 2
09:12 13-06-2007
Mody Battlefield: 2
W ostatnim czasie twórcy modyfikacji IDF: Fight for Independence przeznaczonego dla Battlefield 2, po prostu zalali nas nowościami. Na początku zaprezentowano minę przeciwpiechotną M-16 AP oraz wersję przeciw pojazdom M-15 AT, które stały się własnością armii izraelskiej. Siła rażenia miny M-16 AP wynosi około 1.5 metra i bardzo często stosowana jest w połączeniu z wszelkiego rodzaju linkami. Z kolei M-15 "zadziała", gdy nacisk przekroczy 10kg. Także strona egipska ma swoje miny - OZM AP oraz TM-46 AT. OZM AP podobnie jak M-16 AP jest miną, która po aktywacji wylatuje w górę i wybucha zabijając lub ciężko raniąc swój cel.


Mody Battlefield: 2
21:40 09-06-2007
Mody Battlefield: 2


W tym tygodniu twórcy moda Forgotten Hope umili nam długieee oczekiwania na ich produkcje nowymi screenami. Niemiecki lekko opancerzony Sd.Kfz. 222, moc silnika 90 koni, maksymalna prędkość aż 80 km/h. Uzbrojony w karabin o kalibrze 2 cm KwK 30 L/55 oraz MG-32. Drugim zaprezentowanym modelem jest brytyjski Universal Carrier. Mały i szybki pojazd piechoty, wyprodukowano aż 113 tys. egzemplarzy tego modelu. Trzecim i ostatnim modelem jest AEC 4x4 Armoured Command Vehicle nazwany również "Dorchester", od nazwy luksusowego londyńskiego hotelu. Przez Niemców przezywany Mammut ("giant"). Ważył aż 11 ton, sześciolitrowy silnik o mocy 95 koni rozpędzał tego kolosa do 60 km/h.
Mody Battlefield: 2
19:43 28-05-2007
Mody Battlefield: 2
W tym tygodniu twórcy moda BGF zaprezentowali dwa modele jednostek Niemieckich. Pierwszy to opancerzony transporter piechoty,Sdkfz 251 (Hanomag) na screenie w trzech różnych opcjach wyposażeniowych. Drugim zaprezentowanym modelem, symbolem Luftwaffe, znanym jako "Befka", jest Messerschmitt BF-109.
Beta tego najbardziej realistycznego moda wyszła już w ten wtorek.
Zapraszam do ściągania.
Project Reality v0.604 Beta (1,34GB)
Project Reality v0.604 Beta Torrent (1,34GB)
PR User Guide - nowe informacje.
Temat na naszym forum


Kolejna porcja screenów z moda Experience World War II ujrzała światło dzienne. Twórcy pokazali dużą ilość zrzutów ekranu z budynkami, które znajdą się w modyfikacji. Pokazane zostały budynki, warsztaty, magazyny oraz budynki, które da się zniszczyć. Jakie to obiekty? Nie dowiemy się póki nie zagramy w modyfikację - przynajmniej tak twierdzą jej twórcy. Na deser, żeby nie było tak statycznie, zobaczymy samolot transportowy Junkers Ju-52, który póki co został odziany tylko w cywilne barwy.Ten mod chyba nigdy nie wyjdzie... Forgotten Hope 2 doczekał się już tylu update'ów, że tak naprawdę chyba wszystko zostało już skończone. Nic bardziej mylnego. Ekipa odpowiedzialna za FH:2 co chwilkę pokazuje coś nowego. Na pierwszy ogień pokazany został schemat działania nowego trybu Push Mode. Możemy zobaczyć także jak wygląda limit profesji, a przy okazji dowiedzieć się, że zrzuty artylerii zostały ustawione na 60 sekund, co ma odzwierciedlić siłę artylerii bez znaczącego wpływu na grę. Dla spragnionych zrzutów zaopatrzenia - wzorowany na brytyjskim spadochronie X9 zrzut paczki zaopatrzeniowej. W sieci pojawił się także film propagandowy pokazujący broń przeciwczołgową w użyciu. Jeśli dołożymy do tego screena brytyjskiej miny GS Mk. V AT Mine, to mamy jako taki pogląd na rozgrywkę w FH:2. Na koniec zobaczymy dwa pojazdy - Marmon-Herrington Mk.III A (na screenie) wyposażony w działko Breda kalibru 20mm oraz włoski lekki czołg Carro Armato, który z kolei wyposażony jest w działka Breda kalibru 20mm oraz 8mm Breda M38.Więcej informacji i screenów tradycyjnie na oficjalnych stronach: XWW2.com oraz ForgottenHope.FileFront.com.
Twórcy modyfikacji Battlegroup Frontlines przedstawili kolejne screeny z nowymi zabawkami, które ujrzymy w kolejnym wydaniu moda. Tym razem światło dzienne ujrzały lekki czołg T-26 oraz pojazd opancerzony Ba-6, które służą w armii radzieckiej. Czołg T-26 swoją konstrukcję zawdzięcza brytyjskiemu czołgowi Vickers 6-ton, a podczas wojny wyprodukowano ponad 12 000 czołgów T-26. Wyprodukowany by zastąpić czołg T-18, w międzyczasie przeszedł modyfikacje, w wyniku czego został wyposażony w działo kalibru 45mm. Z kolei pojazd opancerzony Ba-6 został zaprojektowany w latach 30-ych, a jego konstrukcja opierała się na amerykańskiej ciężarówce Ford AA 4x2. Ba-6 został wyposażony w to samo działo, co lekki czołg T-26 - kaliber 45mm, oraz jako pierwszy pojazd opancerzony w armii rosyjskiej - wyposażony w koła odporne na pociski karabinowe.Z kolei zespół odpowiedzialny za modyfikację Point of Existence 2 przedstawił kilka zrzutów z oblatywania nowego myśliwca F-18c. Nowy członek grupy - Michi.be - pokazał próbkę swoich możliwości i zaprezentował render nowego budynku, który znajdziemy w modyfikacji. Jego kolega po fachu - SgtWedge - pracuje natomiast nad nową mapą, która zyskała nazwę Odessa. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo ciekawie. Warto wspomnieć też o fakcie, że ekipa IllitiFilms rozpoczęła prace nad nowym wideo z moda PoE:2, które ma ukazać to, czego nie da się zaprezentować za pomocą zrzutów ekranu.Więcej informacji i zrzutów ekranu znajdziemy na oficjalnych stronach modyfikacji - BGFmod.com oraz PointOfExistence.com.
W sieci pokazały się ciekawe zrzuty ekranu z modyfikacji Northern Conflict przeznaczonej dla Battlefield 2. Warto wspomnieć, że jest to urodzinowy update, ponieważ pierwsze prace rozpoczęło kilku Norwegów w kwietniu 2006 roku. Tym razem armie Norwegii i Szwecji zostały wyposażone np. w nowy helikopter NH Industries NH90 w wersji używanej przez siły NATO. Ciekawostką jest fakt, że w modzie tym możemy zatopić kilka statków przy użyciu norweskiego F-16 wyposażonego w torpedy AGM-119 Penguin lub przy użyciu szwedzkiego SK-60C, który został uzbrojony w torpedy typu RBS-15. Pokazany został także myśliwiec F16A w malowaniu armii norweskiej i duńskiej, oraz szwedzki samolot SK-60C. Dużo więcej screenów i informacji znajdziemy oczywiście na oficjalnej stronie modyfikacji Northern Conflict.Drugą ciekawą modyfikacją jest mod Experience World War II. Tym razem twórcy modyfikacji, która przeniesie nas w realia Drugiej Wojny Światowej pokazali kilka renderów broni - karabin maszynowy Mk.1, karabin Lewis, karabin snajperski Enfield No.3 (Pattern 1914 / P-14). Ciekawostką jest także samolot Tomahawk IIB / Webley .455, który zyskał odpowiednią teksturę i jest "gotowy". Więcej informacji, na oficjalnej stronie Experience World War II.

Twórcy modyfikacji BattleGroup-Frontlines po dłuższym czasie pokazali tylko kilka zrzutów ekranu samolotu Ilyushin IL-2M "Shturmovik", który został wymodelowany przez petemonstera i takiwę. IL-2M to radziecki samolot zbudowany w ogromnej liczbie, aby wesprzeć piechotę Armii Czerwonej. Jeśli wziąć pod uwagę także model IL-10, to liczba wyprodukowanych przez Rosjan samolotów IL przekroczy 36.000 maszyn. Samoloty Ilyushyn IL-2M służyły w latach 1942-45 i były jednymi z najlepszych maszyn podczas II Wojny Światowej. Więcej informacji na temat modyfikacji BattleGroup-Frontlines można znaleźć na oficjalnej stronie BGFmod.com.Z kolei ekipa odpowiedzialna za modyfikację Operation Peacekeeper tym razem skupiła się na modelach... pociągów. W końcu czym byłaby porządna mapa BFa bez wiernego odwzorowania normalnego otoczenia i pojazdów. W związku z tym Badscull oraz Blackjack usiedli razem i stworzyli aż 10 różnych modeli wagonów kolejowych na potrzeby modyfikacji. Nowe wagony pojawią się na 2 nowych mapach Bordercontrol i Blockade Policy, a na dotychczasowej mapie Harbour Sabotage stare modele zostaną zastąpione nowymi. Więcej informacji oraz zrzutów ekranu znajdziemy na oficjalnej stronie Operation Peacekeeper - OPKmod.de.

Mody Battlefield: 2
21:05 08-05-2007
Mody Battlefield: 2


Autorzy długo wyczekiwanego modu poszukują chętnych osób do współpracy nad FH 2. M.in. do kodowania, tworzenia modeli a także pracy nad dźwiękiem. Więcej informacji TU.
Oczywiście nie mogło zabraknąć nowych zrzutów. Mianowicie z mapy El Alamein i nowych modeli: SdKfz 222, No74 ST Grenade.

Więcej screenów oczywiście na oficjalnej stronie modu. Zapraszam. Forgotten Hope
Mody Battlefield: 2
15:03 08-05-2007
Mody Battlefield: 2
W sieci pojawiła się kolejna aktualizacja od twórców modyfikacji dla Battlefield 2 - US Intervention.Tym razem autorzy skupili się na nowych trybach rozgrywki jakie pojawią się w USI. Będziemy mogli zagrać w trybie Co-operation, single player oraz rush Na czym polega ten ostatni tryb? Otóż jest bardzo podobny do trybu Conquest, jednak zmienia się układ sprzętu dostępnego na mapie podczas rozgrywki. Na początku w każdej z baz głównych dostępne są tylko 2-3 dżipy i w tym momencie musimy się spieszyć, aby zdobyć kolejne flagi przed przeciwnikiem, ponieważ dopiero wtedy na kolejnych punktach kontrolnych pojawią się kolejne czołgi i inne pojazdy.Warto wspomnieć, że wszystkie mapy będą posiadały tryby rozgrywki single player oraz co-operation co z pewnością ucieszy wielu graczy. Więcej screenów i informacji na oficjalnej stronie USI - US-Intervention.com.
Mody Battlefield: 2
23:36 02-05-2007
Mody Battlefield: 2


Twórcy modów co chwila bombardują nas nowymi screenami. Dziś autorzy Point of Existence zaprezentowali screeny z map Tschernobyl i Blauer Nil. Oto one:


Mody Battlefield: 2
21:47 28-04-2007
Mody Battlefield: 2
Twórcy modyfikacji Point of Existence 2 przedstawili kolejne screeny z nowościami jakie czekają nas w następnej wersji moda. Tym razem zaprezentowano nam działa przeciwlotnicze. Dla armii ukraińskiej przeznaczono działo Zu-23, a dla armii niemieckiej oraz amerykańskiej dodano działo znane z Point of Existence: 1 - M-167 VADS.Pokazano także jedną z najpopularniejszych map z PoE:1, czyli Blue Nile. Za sprawą SgtWedge'a oraz Ga-Knomboe Boy'a będziemy mogli cieszyć się grą w tej ciekawej lokacji...

[1]      «      11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21      »      [31]