Aktualności

Miniony weekend należał do sceny Battlefield 1942. W Warszawie, w Zamku Ujazdowskim, na zorganizowanej przez Electronic Arts Polska imprezie wzięło udział ponad 120 graczy reprezentujących 13 zespołów. To I ETAP z zaplanowanych trzech LAN Party poświęconych najlepszej sieciowej grze akcji.

Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem graczy z całej Polski. Gościnnie wystąpił też jeden z najlepszych teamów Europy - czeski Reborn!

Zawody rozpoczęły się o 11 rano i trwały dokładnie 12 godzin. Stoczono wiele pasjonujących bitew w systemie playoff. Ostatecznym zwycięzcą okazał się klan Enclave 1, który w finale pokonał Enclave SE.
III i IV miejsce zajęły 2 składy: Everybody Johnny Walker Black Label (EJW 1) i Everybody Johnny Walker Red Label (EJW 2).

Po zakończeniu rozgrywek można było pograć w oczekiwaną przez wszystkich, kolejną część Battlefielda – Wietnam, której premiera przypada na najbliższy piątek – 19 marca.

Jak podkreślają uczestnicy imprezy, całość została bardzo dobrze zorganizowana a poszczególne rozgrywki przebiegały sprawnie i bez kłopotów (możecie poczytać o tym w komentarzach na najlepszej, polskiej stronie poświęconej serii Battlefield.

Zwycięskie zespoły otrzymały nagrody, ufundowane przez sponsorów - firmy INTEL oraz Logitech. Były to: I miejsce 8xLogitech Internet Navigator Keyboard SE, 8xLogitech MX310, 8xLogitech Extreme PC Gaming Headset a także Procesor Intel Pentium(R) 4 z technologia HT oraz płyta główna INTEL Desktop Board D865PERL. Podobne nagrody otrzymała druga drużyna, zaś łączną wartość puli nagród osiągnęła wartość ok.14 tysięcy złotych!

Pokazem wieczoru była prestiżowa, rozgrywka sparringowa pomiędzy czeskim zespołem Reborn a reprezentacją Polski – Team Poland. Potyczka zakończyła się zwycięstwem polskiego zespołu.

Dla wszystkich Graczy firma Electronic Arts przygotowała także Specjalną Strefę Gier Electronic Arts. Tam wszyscy chętni mogli pograć w takie gry Electronic Arts jak:
James Bond 007: Everything or Nothing (Playstation 2),
SSX3 (Playstation 2),
Need for Speed: Underground (PC)
FIFA Football 2004 (PC)
NBA Live 2004 (PC)
Command&Conquer:Generals(PC)

Electronic Arts Polska ma nadzieję, że kolejne imprezy (najbliższa już 26-27 czerwca na platformie Battlefield: Vietnam) będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem Fanów serii Battlefield. Jednocześnie zapraszamy wszystkich graczy do śledzenia informacji o planowanym II ETAPIE pt. „Operacja Battlefield: Vietnam”, który odbędzie się już w czerwcu!

Electronic Arts Polska pragnie serdecznie podziękować wszystkim przybyłym Graczom i Klanom: Enclave 1, Enclave SE, Everybody Johnny Walker Black Label (EJW 1), Everybody Johnny Walker Red Label (EJW 2), Reborn, SPQR Pretorians, SPQR Centurions, UKF, Wild_A, Friends, Gather, PRGK-42 oraz Wild_V.
Party nie mogłoby się odbyć bez wsparcia naszych Partnerów i Sponsorów, firm Intel, Logitech i Vobis, które ufundowały wspaniałe nagrody i zapewniły pomoc techniczną.

Wszystkim Wam jeszcze raz bardzo dziękujemy.

EA Polska
General Battlefield: 1942
12:23 15-03-2004
General Battlefield: 1942
Pojawiła się nowa wersja znanego wszystkim adminom programu BF Server Manager. Do pobrania jest zarówno wersja na Linuxa jak i na Windows. Dodatkowo oczywiście jest też Remote Manager także w nowej wersji.


BF Server Manager 2.0 beta 4c, Windows (360 KB)
BF Server Manager 2.0 beta 4c, Linux (60 KB)
BF Remote Manager 2.0 beta 4c, Windows (340 KB)
Właśnie się ukazał Windows Dedicated Server dla BF:V. Zajmuje ~109MB i daje nam możliwość postawienia servera do Battlefield: Vietnam na naszym komputerze

Nasz mirror - ftp.tpnet.pl
Pobierz Server
General Battlefield: 1942
14:40 11-03-2004
General Battlefield: 1942
Już w tą sobotę (13 marca 2004 r.) będzie miał miejsce ETAP I imprezy poświęconej grze Battlefield. Planowany start o godzinie 9:00 w Zamku Ujazdowskim. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy.

To wydarzenie, w którym może wziąć udział każdy, kto posiada oryginalną kopię gry Battlefield 1942 i gra w zespole. Jeżeli jednak nie masz zespołu - weź swoją instrukcję od oryginalnej wersji gry BF1942 i przyjdź do nas, my znajdziemy ci zespół, dzięki czemu zagrasz razem z innymi!

Dla osób, które już zarejestrowały swoje zespoły na oficjalnej stronie imprezy, mamy ważną informację. Przed przystąpieniem do rozgrywek należy odebrać kartę rejestracyjną w punkcie rejestracyjnym.

Jeżeli jednak nie zamierzasz zagrać w rozgrywkach, to pamiętaj, że dla Ciebie przygotowaliśmy niespodziankę. Oprócz 3 stref z turniejem gry Battlefield: Deluxe Edition przygotowaliśmy Specjalną Strefę Gier Electronic Arts. Tam będziesz mógł pograć w inne niż Battlefield gry, które z pewnością umilą ci czas. Zagracie w takie tytuły jak:
najnowszy Bond: Everything or Nothing (Playstation 2),
SSX3 (Playstation 2),
Władca Pierścieni: Powrót Króla (PC)
Need for Speed: Underground (PC)
FIFA Football 2004 (PC)
NBA Live 2004 (PC)
i inne!

Zajrzyj na oficjalną stronę imprezy i poznaj więcej szczegółów!

Jest już dostępny pierwszy na razie testowy (na pewien czas) serwerek Forgotten Hope. Sprawcą całego zamieszania jest Okota . Zapraszamy do grania.

212.191.204.200:14567 pl. 4web.pl <IRS>Clan Server FH

Panowie ze strony Galactic-Conquest.net wydali film promocyjny nowej odsłony moda Galactic Conquest. Może pamiętacie jeszcze ten mod? Jest to przeniesienie świata Gwiezdnych Wojen na silnik Battlefield 1942.
Z ciekawostek mogę powiedzieć ze będzie tam mapa na której potyczki będą się odbywać w kosmosie! - niema ziemi!
Czego możemy oczekiwać po nowym patchu?
8 map (część w kosmosie, jest nawet atak na Gwiazdę Śmierci!)
40 nowych jednostek!

A teraz linki:
FilePlanet
AGSN.ca
FileShack
Jeśli nie działa ci dźwięk w filmie ściagnij tą wersje: AGSN.ca Link2 (ale wyłącznie jeśli nie działa ci z linków powyżej!)
Źródło:Galactic-Conquest.net
Data wydania moda: 12 Marca!


Forgotten Hope wychodzi za 4 dni, aby choćby w małym stopniu zaspokoić wasz głód, przedstawiamy wam dwa filmiki:


Forgotten Hope - Live aus GiGa tv

Cześc I - Trailer i rozmowa

Games.bmj
Bonedaddy
Mirror

Cześć II - Troche FH

Games.bmj
Bonedaddy

Cześć III - Troche FH, troche Bf:V

Games.bmj
Bonedaddy


Forgotten Hope - Tracktor Madness

Games.bmj
Phatwater
Firma Electronic Arts Polska w związku z premierą kolejnej części Battlefield pt.:Vietnam, pragnie zaprosić wszystkich na wieloetapową, polską imprezę Battlefield 1942: Deluxe Edition oraz Battlefield: Vietnam. To wydarzenie, w którym może wziąć udział każdy, kto posiada oryginalną kopię gry Battlefield i gra w zespole.

Ponadto, to pierwsza i jedyna tego typu impreza w Polsce, w której zadeklarowało wziąć swój udział dużo zespołów, które, na co dzień grają w Battlefield1942. Biorąc pod uwagę rangę oraz prestiż tego tytułu czekamy na zgłoszenia waszego uczestnictwa w tym wielkim wydarzeniu!

Wszystkie informacje odnośnie imprezy znajdziecie na jej oficjalnej stronie. Jak się zorientujecie, impreza została podzielona na 3 ETAPY, które będą różnić się od siebie. Już teraz możecie zapoznać się z informacjami odnośnie ETAPU I - rozgrywki w Battlefield 1942: Deluxe Edition. Kolejne informacje będą dostępne na kilka tygodni przed następnymi ETAPAMI. Znajdziecie je nie tylko na tej stronie, ale również w gazetach o tematyce gier komputerowych i innych mediach - miejcie oczy i uszy szeroko otwarte!

A teraz nie czekaj:

- zapoznaj się ze szczegółami I ETAPU
- przygotuj i zarejestruj swój oddział
- wygraj wszystkie 3 etapy

Firmy Electronic Arts, INTEL producent procesora Pentium 4 HT, Logitech oraz patroni medialni czekają na Wasz udział, czeka Was mnóstwo niespodzianek i nagród. Dla najlepszego zespołu w ETAPIE III przygotowano główną nagrodę!

Tym, którzy jeszcze nie widzieli przedstawiam wczesną wersję alfa intro do filmu produkcji naszych scenicznych kolegów.
Film oparty będzie na modyfikacji Eve of Destruction i na scenariuszu HeLmUt'a KlAmKe.
Glównymi koordynatorami projektu są Tzeentch i pijany kamerzysta Gore.
Resztę ludzi bliżej związanych z filmem zobaczycie w intro, które znajduje się pod tym adresem =-> Klik!.
Jak widać wszyscy pomagają ekipie w tworzeniu tego dzieła (strona autorstwa Pana Szmaty ), mimo to nasi filmowcy potrzebują statystów do pewnej większej sceny grupowej
Wszyscy chętni statyści powinni zglaszać sie do Gore'a na nr GG : 2306227 .
Wymagana posluszność, bezkonfliktowość i oczywiście posiadanie oryginału BF1942, oraz moda EoD.
Życzę miłego oglądania, oraz owocnej pracy dla ekipy. Kto wie, może w przyszłości dostaniecie oscara .
Serwis BF1942.pl będzie śledził wasze postępy.
Witam po dość długiej przerwie .
Koledzy z klanu SPQR przedstawili na swojej stronie bardzo ciekawy opis struktury ich klanu.
Myślę, że każdemu się spodoba bo napisany jest z tak zwanym "jajem" .
Miłego czytania i powodzenia dla SPQR po reformach.

Witam
Przesyłam w imieniu EA Polska.

Dowódcy baczność!

Już w tym tygodniu będziecie mieli szansę zarejestrować swoje zgrupowane zespoły na specjalnie przygotowywanej stronie, poświęconej w całości pierwszej imprezie związanej z grą Battlefield!

Mamy nadzieję, że impreza zgromadzi liczne grono uczestników a sama impreza przyniesie Wam mnóstwo zabawy oraz nowych doświadczeń. Liczymy, że weźmiecie te zawody na poważnie i stawicie się w pełni sił, pełni ducha walki i chęci do stworzenia sympatycznej i miłej atmosfery. My, ze swojej strony, dołożymy wszelkich starań abyście mile wspominali pierwszą imprezę firmy Electronic Arts!

Electronic Arts Polska
Amerykańskie pismo PC Gamer przyznało nagrody "Top 10 Games of 2004". Battlefield zgarnął kilka nagród:

Najlepsze oficjalne rozszerzenie 2003r.: Battlefield 1942: Road to Rome
Najlepsza gra multiplayer 2003r.: Battlefield 1942: Road to Rome
Najlepsza modyfikacja 2003r.: Eve Of Destruction

Brawa dla DICE!

Myślę że w przyszłym roku będzie nie gorzej.Źródło: www.pcgamer.com
[1]      «      18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28      »      [50]