Aktualności

Nadszedł czas pierwszych podsumowań czyli podajemy pierwszą, tygodniowa listę zwycięzców Świątecznego Konkursu Battlefield.pl i Microsoft.

Dla każdego zdeklarowanego miłośnika serii Battlefield pytania może nie były trudne ale o dziwo, wiele odpowiedzi było, niestety niepoprawnych.  Tym milej jest nam zaprezentować listę nagrodzonych:

 

Nagrodzeni

Kolejny dzień zmagań :)

Pamiętajcie, do końca dnia w którym ukazała się dana edycja Konkursu, do godziny 23.59 wysyłacie odpowiedzi na maila: konkurs@battlefield.pl.

 

Pytania:

No i zaczynamy z Świątecznym Konkursem Microsoft i Battlefield.pl. Zasady są proste .

Na portalu Battllefield.pl umieszczamy pytania, a wy do końca dnia w którym ukazała się dana edycja Konkursu, do godziny 23.59 wysyłacie odpowiedzi na maila: konkurs@battlefield.pl.

 

Pytania:

No i zaczynamy z Świątecznym Konkursem Microsoft i Battlefield.pl. Zasady są proste .

Na portalu Battllefield.pl umieszczamy pytania, a wy do końca dnia w którym ukazała się dana edycja Konkursu, do godziny 23.59 wysyłacie odpowiedzi na maila: konkurs@battlefield.pl.

 

Pytania:

No i zaczynamy z Świątecznym Konkursem Microsoft i Battlefield.pl. Zasady są proste .

Na portalu Battllefield.pl umieszczamy pytania, a wy do końca dnia w którym ukazała się dana edycja Konkursu, do godziny 23.59 wysyłacie odpowiedzi na maila: konkurs@battlefield.pl.

Gwiazdka już niedługo a wielu z nas ogarnia świąteczna atmosfera. Być może nie każdy z nas znajdzie pod choinką wyczekiwane prezenty ale tutaj mamy dla Was miłą niespodziankę.

Redakcja Battlefield.pl wraz z polskim oddziałem firmy Microsoft, ma dla was garść prezentów, które musimy rozdać do Świąt Bożego Narodzenia.

Od jutra rozpoczynamy nowy Konkurs na naszym portalu. Do wygrania Będą myszki Microsoft Comfort Mouse 6000 i kamerki internetowe Microsoft LiveCam NX-3000 oraz Microsoft LiveCam VX-1000.

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytania i nagroda jest wasza. Zachowajcie więc czujność i przeglądajcie stronę główną Battlefield.pl bo niebawem mogą się ukazać pytania.

Po ostatniej deklaracji wydawcy, studio DICE przyspieszyło tempo prac mających na celu poprawę gry. Dziś ukazał się kolejny patch do wersji pecetowej, który ma wyeliminować najbardziej irytujący problem - zawieszanie się gry. Poza tym pojawiło się kilka innych poprawek o których przeczytacie w dalszej części newsa.

Battlefield 4 od premiery boryka się z wieloma irytującymi problemami. Na nic zdały się patche, bowiem gracze dalej zostają wyrzucani z serwerów, szwankuje kod sieciowy i wiele innych rzeczy. Jakby tego było mało wiele osób ma dodatkowe problemy po premierze dodatku Chińska Nawałnica - niektórzy nawet nie mogą w niego zagrać mimo posiadania usługi Premium.

Przedstawiciel wydawcy gry - EA, ogłosił wstrzymanie produkcji wszystkich zapowiedzianych dodatków, aż do naprawienia problemów z grą co jest zadaniem producenta - EA DICE. Firma dziękuje graczom za wsparcie i zapewnia, że wyeliminowanie błędów jest ich priorytetem. Dlaczego więc dodatek Chińska Nawałnica został wydany? Ponieważ był on już gotowy wcześniej a twórcy chcieli dotrzymać obietnicy którą złożyli osobom zamawiającym pre-order i usługę Premium.

Na tej stronie mają być publikowane wszystkie informacje dot. łatania gry. Dziś ukazał się patch dla konsol Playstation 4 i 3. Pozbywa się on tzw. "one hit kill", crashów spowodowanych dużą ilością przyjaciół na PSN a także pozwala na nagrywanie prócz samego obrazu - dźwięku.

Można by rzec - lepiej późno niż wcale. Ciekawe tylko czy DICE faktycznie skupi się na poprawie błędów, czy jest to może zagranie mające uspokoić lecącą w ich stronę krytykę. Wcześniej w wyraz "wdzięczności" graczy, producent gry został wyrzucony z jednego z serwerów:

Dziś rano swoją oficjalną premierę miał dodatek Chińska Nawałnica do Battlefield 4. Dzisiejsza data dotyczy tylko posiadaczy usługi Premium, pozostali z was (pre-order lub osobny zakup) będą musieli poczekać do 17 grudnia. Dodatek waży ponad 4 GB i wprowadza 4 nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej, nowe pojazdy, tryb Bitwy Powietrznej oraz nowe uzbrojenie. Premierze dodatku towarzyszyło też wydanie nowego patcha mającego na celu pozbycie się kilku bugów, m.in tzw. "one hit kill", problemów z dźwiękiem czy usunięcie efektu rozmycia wprowadzonego w ostatnim patchu. Z okazji premiery dodatku studio DICE opublikowało nowy "filmowy" trailer - na nim zobaczycie chociażby bombowiec czy też tryb Bitwy Powietrznej.

W sieci pojawiły się już filmiki ze wszystkich czterech map dostępnych w dodatku China Rising, który zadebiutuje 3 grudnia dla posiadaczy usługi Premium. Dodatek poza mapami wprowadzi nowe uzbrojenie, motor a także Bombowiec który będzie odpowiednikiem Kanonierki z podstawowych map. Oznacza to, że dzięki kontroli centralnego punktu, nasz Dowódca będzie mógł go wezwać nad pole bitwy. Wszystkie mapy wraz z filmikami znajdziecie w rozwinięciu.

Nowe źródła filmików już dostępne.

Ostra krytyka która od czasu premiery pełnej wersji gry (a nawet bety) zmierza w stronę studia DICE, nie odbiła się na nim obojętnie, bowiem wystosowało ono do wszystkich graczy mały odzew. Karl Magnus Troedsson - dyrektor DICE, w imieniu całego studia zapewnia, że zdaje sobie ono sprawę z problemów i pracuje nad ich wyeliminowaniem.

W ramach przeprosin w dniach 28 listopada - 5 grudnia doświadczenie w rozgrywkach sieciowych będzie naliczane podwójnie. Dodatkowo 5 grudnia wszyscy którzy zalogują się do trybu sieciowego otrzymają lunetę z trzykrotnym powiększeniem do pistoletu M1911 - ten dodatek był dostępny tylko dla pracowników DICE. Dotyczy to wszystkich platform na których dostępna jest gra.

 

Pragniemy również przypomnieć, że tryb Dowódcy jest już od jakiegoś czasu dostępny na tabletach wyposażonych w system iOS (6.1 lub nowsze) oraz od dwóch dni - na tablety z systemem Android. Odpowiednią aplikację możecie pobrać z iTunes lub Google Play. Wymagania sprzętowe i FAQ znajdziecie pod tym adresem KLIK.

Jest i nowy materiał wideo z dodatku Second Assault. Tym razem prosto od DICE, bowiem jest to oficjalny zwiastun rozszerzenia które przypomnijmy, wprowadzi 4 odświeżone mapy z Battlefield 3: Gulf of Oman, Operation Metro, Caspian Border i Operation Firestorm. Jak prezentuje się Metro możecie zobaczyć tutaj, natomiast pozostałe mapy z funkcją Levolution poniżej. Dodatek zadebiutuje najpierw na konsolach Xbox One już jutro (tj. 22 listopada), nie wiadomo jednak kiedy ukaże się on na pozostałych platformach.

Gdyby łatanie błędów szło im tak dobrze jak produkcja trailerów...

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [32]