Aktualności

Do premiery dodatku Naval Strike zostały maksymalnie dwa tygodnie, czas więc najwyższy aby bardziej uchylić rąbka tajemnicy niż dotychczas. Studio DICE na początek ma dla was teaser - pełny trailer zostanie udostępniony w środę. Na teaserze niewiele widać ale wystarcza to do podgrzania atmosfery wokół dodatku. Poniżej wspomniany materiał, a w rozwinięciu satelitarne obrazy ze wszystkich czterech nowych map!

Pojawiły się pierwsze poważne przecieki z nadchodzącego dodatku Naval Strike do Battlefield 4. Pierwszy z nich to film instruktażowy nowego trybu gry wzorowanego na trybie Titan z Battlefield 2142. Nosi on nazwę Carrier Assault i jak zobaczycie na filmiku - jest nieco biedniejszą wersją oryginału sprzed kilku lat. Kolejne informacje to nowe uzbrojenie a także data premiery. Wszystkiego dowiecie się w dalszej części newsa.

[Aktualizacja] Zobaczcie filmik ze wszystkimi broniami i gadżetami z nowego dodatku!

[Aktualizacja #2] Nowe informacje odnośnie trybu Carrier Assault!

Na oficjalnym blogu gry udostępniono 4 pierwsze screeny z dodatku Naval Strike którego premiera nastąpi prawdopodobnie 18 marca dla użytkowników Premium. Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów dodatku to zapraszam TUTAJ. Natomiast screeny poniżej:

Pierwszy obrazek najprawdopodobniej przedstawia mapę Lost Islands i jak widać, w dodatku powalczymy nie tylko samymi amerykanami i chińczykami, ale też rosjanami. W związku z szybką premierą dodatku, już niedługo powinniśmy dostać oficjalny zwiastun który lepiej pokaże nowe mapy i nowy tryb gry.

Zgodnie z obietnicą, ruszamy z pierwszym konkursem związanym z powieścią Battlefield 4: Odliczanie do wojny. W środku tej wiadomości znajdziecie dwa pytania, na które należy udzielić poprawnej odpowiedzi. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają egzemplarz książki. Powodzenia!

 

[Aktualizacja] Lista zwycięzców jest w środku newsa!

General
06:45 21-02-2014
General

W sklepie Origin trwa wyprzedaż serii Battlefield. Poszczególne tytuły zostały przecenione nawet o 50%. W ofercie znajdują się nie tylko nowsze odsłony, ale także te starsze co daje doskonałą okazję do uzupełnienia biblioteki o brakujące tytuły.

Na pewno kusi Battlefield 4 oraz Battlefield w zestawie z usługą Premium. Starsi wyjadacze mogą skusić się na kompletną edycję Battlefield 2 lub Battlefield 2142 - starych kluczy nie można przypisać do Origina, stąd kolekcjonerzy mają tanią okazję do uzupełnienia biblioteki. Przeceniono również Bad Company 2 i dodatek Vietnam, a także Battlefield 3 i wszystkie dodatki oraz pakiety odblokowań.

Promocja trwa do godz 19:00 dnia 28 lutego.

Producenci dotrzymali słowa i udostępnili pierwszy zestaw natychmiastowych odblokowań. Za pomocą paru kliknięć możecie odblokować wszystkie pistolety, a użytkownicy usługi Premium - karabiny wyborowe. Oferta jest ograniczona czasowo i po jej wygaśnięciu otrzymacie możliwość odblokowania granatów i strzelb (strzelby tylko dla Premium). Daty i instrukcje w rozwinięciu.

Dodatek Second Assault (pl. Drugie Uderzenie) jest od godziny 10:00 dostępny dla użytkowników usługi Premium. Dodatek ważący ponad 5 GB powinien automatycznie pobrać się wam po uruchomieniu programu Origin. W przeciwnym razie sprawdźcie ręcznie dostępność aktualizacji.

Rozszerzenie będzie dostępne dla wszystkich 4 marca. Przypominamy też, że już za około miesiąc pojawi się dodatek Naval Strike o którym przeczytacie TUTAJ.

Graliście już? Jak wrażenia z nowych, odświeżonych map?

Z dniem dzisiejszym pojawił się nowy patch do Battlefield 4 - to jednak chyba najmniej zaskakująca wiadomość. Potwierdziły się bowiem plotki o premierze dodatku Second Assault, a jakby tego było mało - poznaliśmy przybliżoną datę premiery i zawartość dodatku Naval Strike. Szczegóły w rozwinięciu newsa!

W najbliższą środę do polskich księgarń trafi powieść „Battlefield 4: Odliczanie do wojny” autorstwa Petera Grimsdale’a, nad którą patronat medialny objęło Battlefield.pl. W rozwinięciu do tego newsa znajdziecie kolejne informacje na temat książki oraz pierwszy z trzech fragmentów, również w formie nagrania w interpretacji Krzysztofa Banaszyka.

 

 

Przeczytajcie / wysłuchajcie go uważnie, gdyż w ciągu najbliższych kilku dni będziemy mieli dla Was pierwszy konkurs, w którym do wygrania będzie jeden z dwóch egzemplarzy Battlefield 4: Odliczanie do wojny. Pytanie konkursowe z pewnością będzie związane właśnie z nim!

Długo wyczekiwane sterowniki firmy AMD dodające obsługę Mantle są już dostępne. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Mantle to zapraszam do ostatniego newsa. Natomiast jeżeli Battlefield 4 nie wystarcza wam do testowania nowej technologii firmy AMD, to polecam pobrać darmowy benchmark pokazywany na przedpremierowej prezentacji Mantle - pozwoli on porównać wam wyniki DirectX’a i Mantle.

 

Sterowniki AMD Catalyst 14.1 Beta

 

Star Swarm - darmowy benchmark z obsługą Mantle

Nowy patch który się wam dziś ściągnął lub dopiero ściągnie, przynosi ze sobą długo oczekiwanego konkurenta DirectX’a - Mantle firmy AMD. Nowa poprawka to także zmiany dotyczące samej gry, patch ma przede wszystkim na celu przygotowanie gry na nadejście dodatku Second Assault. Krótko o zmianach w patchu i nieco obszerniej o tym jak włączyć Mantle, jakie są jego wymagania i czy warto było czekać na jego nadejście - w rozwinięciu.

 

Studio DICE w ramach podziękowania i kolejnego już wynagrodzenia za swój produkt pełen błędów, zapowiada miesiąc podziękowań który zacznie się już od 1 lutego. W tym okresie na wszystkich graczy logujących się do gry czekają przeróżne atrakcje. O wszystkich z nich przeczytacie w rozwinięciu newsa.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [32]