Aktualności

W serwisie Battlelog opublikowany został opis wszystkich czterech nowych map z dodatku Naval Strike. Tekst szybko pojawił się również w naszej polskojęzycznej odsłonie platformy. Tekst wraz z nowymi screenami znajdziecie w dalszej części. Jeśli to wam nie wystarcza, zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów wideo z nowych map TUTAJ.

Obiecywany w poniedziałek pełny trailer dodatku Naval Strike jest już dostępny. Ponad dwuminutowy materiał to najprościej mówiąc - skrót tego co możecie zobaczyć na kilka godzin wcześniej opublikowanych materiałach z gry, które znajdziecie TUTAJ.

Premiera dodatku: 25 marca dla użytkowników usługi Premium.

Mieliśmy otrzymać pełny trailer dodatku Naval Strike, a póki co dostaliśmy całą masę bezpośrednich nagrań z rozgrywki. Tryb Carrier Assault, nowe mapy i poduszkowiec - to wszystko znajdziecie w rozwinięciu. Wcześniej jednak najważniejsza informacja - dodatek zadebiutuje 25 marca dla użytkowników usługi Premium.

Do premiery dodatku Naval Strike zostały maksymalnie dwa tygodnie, czas więc najwyższy aby bardziej uchylić rąbka tajemnicy niż dotychczas. Studio DICE na początek ma dla was teaser - pełny trailer zostanie udostępniony w środę. Na teaserze niewiele widać ale wystarcza to do podgrzania atmosfery wokół dodatku. Poniżej wspomniany materiał, a w rozwinięciu satelitarne obrazy ze wszystkich czterech nowych map!

Pojawiły się pierwsze poważne przecieki z nadchodzącego dodatku Naval Strike do Battlefield 4. Pierwszy z nich to film instruktażowy nowego trybu gry wzorowanego na trybie Titan z Battlefield 2142. Nosi on nazwę Carrier Assault i jak zobaczycie na filmiku - jest nieco biedniejszą wersją oryginału sprzed kilku lat. Kolejne informacje to nowe uzbrojenie a także data premiery. Wszystkiego dowiecie się w dalszej części newsa.

[Aktualizacja] Zobaczcie filmik ze wszystkimi broniami i gadżetami z nowego dodatku!

[Aktualizacja #2] Nowe informacje odnośnie trybu Carrier Assault!

Na oficjalnym blogu gry udostępniono 4 pierwsze screeny z dodatku Naval Strike którego premiera nastąpi prawdopodobnie 18 marca dla użytkowników Premium. Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów dodatku to zapraszam TUTAJ. Natomiast screeny poniżej:

Pierwszy obrazek najprawdopodobniej przedstawia mapę Lost Islands i jak widać, w dodatku powalczymy nie tylko samymi amerykanami i chińczykami, ale też rosjanami. W związku z szybką premierą dodatku, już niedługo powinniśmy dostać oficjalny zwiastun który lepiej pokaże nowe mapy i nowy tryb gry.

Zgodnie z obietnicą, ruszamy z pierwszym konkursem związanym z powieścią Battlefield 4: Odliczanie do wojny. W środku tej wiadomości znajdziecie dwa pytania, na które należy udzielić poprawnej odpowiedzi. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają egzemplarz książki. Powodzenia!

 

[Aktualizacja] Lista zwycięzców jest w środku newsa!

General
06:45 21-02-2014
General

W sklepie Origin trwa wyprzedaż serii Battlefield. Poszczególne tytuły zostały przecenione nawet o 50%. W ofercie znajdują się nie tylko nowsze odsłony, ale także te starsze co daje doskonałą okazję do uzupełnienia biblioteki o brakujące tytuły.

Na pewno kusi Battlefield 4 oraz Battlefield w zestawie z usługą Premium. Starsi wyjadacze mogą skusić się na kompletną edycję Battlefield 2 lub Battlefield 2142 - starych kluczy nie można przypisać do Origina, stąd kolekcjonerzy mają tanią okazję do uzupełnienia biblioteki. Przeceniono również Bad Company 2 i dodatek Vietnam, a także Battlefield 3 i wszystkie dodatki oraz pakiety odblokowań.

Promocja trwa do godz 19:00 dnia 28 lutego.

Producenci dotrzymali słowa i udostępnili pierwszy zestaw natychmiastowych odblokowań. Za pomocą paru kliknięć możecie odblokować wszystkie pistolety, a użytkownicy usługi Premium - karabiny wyborowe. Oferta jest ograniczona czasowo i po jej wygaśnięciu otrzymacie możliwość odblokowania granatów i strzelb (strzelby tylko dla Premium). Daty i instrukcje w rozwinięciu.

Dodatek Second Assault (pl. Drugie Uderzenie) jest od godziny 10:00 dostępny dla użytkowników usługi Premium. Dodatek ważący ponad 5 GB powinien automatycznie pobrać się wam po uruchomieniu programu Origin. W przeciwnym razie sprawdźcie ręcznie dostępność aktualizacji.

Rozszerzenie będzie dostępne dla wszystkich 4 marca. Przypominamy też, że już za około miesiąc pojawi się dodatek Naval Strike o którym przeczytacie TUTAJ.

Graliście już? Jak wrażenia z nowych, odświeżonych map?

Z dniem dzisiejszym pojawił się nowy patch do Battlefield 4 - to jednak chyba najmniej zaskakująca wiadomość. Potwierdziły się bowiem plotki o premierze dodatku Second Assault, a jakby tego było mało - poznaliśmy przybliżoną datę premiery i zawartość dodatku Naval Strike. Szczegóły w rozwinięciu newsa!

W najbliższą środę do polskich księgarń trafi powieść „Battlefield 4: Odliczanie do wojny” autorstwa Petera Grimsdale’a, nad którą patronat medialny objęło Battlefield.pl. W rozwinięciu do tego newsa znajdziecie kolejne informacje na temat książki oraz pierwszy z trzech fragmentów, również w formie nagrania w interpretacji Krzysztofa Banaszyka.

 

 

Przeczytajcie / wysłuchajcie go uważnie, gdyż w ciągu najbliższych kilku dni będziemy mieli dla Was pierwszy konkurs, w którym do wygrania będzie jeden z dwóch egzemplarzy Battlefield 4: Odliczanie do wojny. Pytanie konkursowe z pewnością będzie związane właśnie z nim!

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [32]